אבחון אנשים ועסקים לפי שיטת הקבלה. | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אבחון אנשים ועסקים לפי שיטת הקבלה.

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
09/09/2008 ע"י ברק מלחי בקטגוריה נומרולוגיה | צפיות: 1525 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: נומרולוגיה, אבחון, מספרים, קבלה

בס"'ד

אבחון בדיקת והתאמה של אנשים ועסקים לפי שיטת הקבלה.בעולם העסקים החדש שאנו חיים ובקוסמוס סוער שמשתנה מרגע לרגע , שמחירי הנפט עולים ויורדים , שממשלות מתחלפות בתדירות של מועדי ישראל , שהיציבות הכללית דומה לשוקלד שכל רגע יימס ,בימים שבכל פינה אורבת סכנה אישית או כללית ,אנו יכולים להעזר בפריזמות עתיקות אבל מוצלחות כדי לגשר על הדילמות שאנו פוגשים בחיי העסקים וביום יום .
השימוש בעולם העסקים בתחום הרוחני מקבל תנופה במהלך העשור הנוכחי , יש מודעות לתחום עתיק וישן זה וכיום ניתן לראות ארגונים ומוסדות מובילים נעזרים ביועצים רוחניים החל מבחירת כ"א למשרה וכלה בבחירת שם למותג חדש ומועד השקתו.
אנו ננסה במאמר זה להאיר את היכולות של השיטה והתפתחותה בעולם עסקים מודרני.


השמה ואבחון כא\':
אבחון כ"א הינו משימה לא פשוטה ברמת האבחון, יש לא מעט אלמנטים שנשארים חסרי וודאות שקשה לתהות או קשה לדעת כמו : עברו של אדם ברמה נקודתית, מעשיו ומידותיו בעבר, פוטנציאל ויכולת מקצועית על כל גווניה.האבחון הינו תחום מורכב שנעזר במכלול אמצעים כדי לגבש חוות דעת מקצועית וודאית על המועמד. כיום שיטות האבחון מתרבות וכן רמות הדיוק כלפי יכולת המועמד לתפקיד או משרה .רבים משתמשים בגרפולוגיה ככלי תומך את הערכות המיון שקדמו , אך מסתבר שגרפולוגיה גם אם היא מדעית וודאית היא נותנת תמונה של מצב ההווה בלבד וגם לא מוחלט ושיש צורך לאבחן ברזולוציות נוספות . ככל שהטכנולוגיה מיושמת במגוון אפליקציות כך אנו נחשפים לכלים שאמורים לעזור באבחון המועמד.כיום שהטכנולוגיה זמינה ושיטות העברת הנתונים התקצרו ,ניתן לקבל ניתוח ואבחנה של מועמדים בשיטות טובות וודאיות יותר .
שוק ההשמה גדל והולך עם השנים ככל שרמה ואיכות העיסוק תעלה ככה יותר משרדי השמה יפעלו ויתבקשו לתת פתרון לביקושים של כ"א איכותי .בשוק ישנם כלים מגוונים שעומדים לרשות המאבחן החל מראיון ועד ניתוח גרפולוגי .
לא מעט פעמים קורה שמועמד שהיה מתאים לתפקיד לא שרד תקופה ארוכה ,הסיבות הינם מרובות ומשתנות מאחד לשני אך כיום ניתן שרות חדש ישן שיעמוד לרשות העוסקים במלאכה.
איבחן עפ"י שיטת הקבלה הוא תחום עתיק יומין ששייך רק לעם ישראל
( שמות פר\'שופטים).שיטת אבחון עתיקה זו מסתמכת על תורות שניתנו ע"י ה\' ועברו ממשה רבנו מפה לפה ועד לימינו ללא שינוי או תוספת. הזוהר מתייחס לנושאים אלו ופותח צוהר למביני הח"ן ,האר"י היה זה שעיבד והשתמש בחוכמות אלו וידוע שהעביר לתלמידיו ידע זה . תורות אלו שידעו בעבר רק יודעי ח"ן ונחשבו לסודות כמוסים של יחידי סגולה ניתנים כיום להשגה ע"י אנשים שהוכשרו לכך באופן מעשי והינם ראויים לקבל את המידע העמוק הטמון בהם.
כיום ה ק ב ל ה הפכה לטרנד עולמי שכולם מנסים ליהנות ממנו , אכן תחום זה הוא עמוק ומרתק שכל מי שנכנס אליו לא מעוניין לצאת!.
אנו עדים לתופעות בינלאומיות שקורת בכל העולם בתחום ה ק ב ל ה , ידוענים למיניהם וציבור שהוא רחוק מתורת ישראל מגלה עניין רב בתחום זה.
כיום בעולם המודרני יש אפשרות ליישם את חוכמת ה ק ב ל ה באבחון מדויק של כל מועמד שהוא , ולקבל אבחון מדויק בטווח זמן קצר!! .

החכמות מתבססות על כמה רמות :
1. חכמת כף היד – כירולוגיה ( תחום מדעי).
2 . נומרולוגיה קבלית (שם אדם, תאריך לידה, שם אמו , וזוגתו).
3. חכמת הפרצוף – תווי פנים של אדם מקרינים על פנימיותו.
4. גרפולוגיה וחתימות.
5. אסטרולוגיה קבלית .
6. סוד האותיות .
בשימוש בכלים אלו ניתן לקבל דיוק של עד 100% על כל אדם באשר הוא ובכל רזולוציה שרוצים, עבר הווה , עתיד !!!.

ייעוץ עסקי והעצמת תהליכים בארגונים:
תחום זה הינו חדש יחסית אך פורץ דרך בעולם המודרני יצרני , כתוצאה מהתפתחות הגוש המזרחי ( הודו, סין , קוריאה, וכו\')נחשפו רבים לשימוש שעושים במקומות אלו בחוכמות דומות ברמת העסקים.כיום יותר ויותר ארגונים מעמיקים את ההשקעה בכ"א וכך מביאים תוצרת איכותית לטווח ארוך לארגון. כיום ניתן לטפל בכל ארגון ע"י סדנאות קבוצתיות וטיפול אישי לטווח קצר עד בינוני .
התוצאות מצוינות ונותנות כלים חדשים לארגון להתמודד בעולם העסקים טוב יותר.
הצד הרוחני בהחלטות גורליות לארגון ולעסק כגון :
שינויים חוצי ארגון , השקת מוצרים ומותגים חדשים "ישנים", הפקה של אירוע או תוכנית שיווק שרוצים להוציא לפועל.אלו מקצת הנושאים שניתן לטפל בהם במהלך דיי פשוט של ניתוח רוחני ע"י שימוש בנומרולוגיה ק ב ל י ת , סוד אותיות הקודש , ואסטרולוגיה ק ב ל י ת .
ישנם אמצים נוספים כגון פתיחה בספר הזוהר או ספר קדוש אחר ולקבל ממנו את התשובה הרוחנית המתאימה להחלטות מסוג זה.
בעבר ידוע על שימוש בחלק מהמידע שניתן לעשות בו שימוש כיום
( פתיחה עסק במועד נכון ,כתובת העסק וכו\').


ייעוץ וטיפול לספורטאים מקצוענים:

תחום זה הוא תחום מוכר כפסיכולוגיה ספורטיבית שכל ספורטאי מקצועי זקוק לה.
כאן ניתן לטפל וללוות את הספורטאי לאורך זמן ולהביא אותו לתוצאות וביצועים איכותיים וטובים יותר , יצאה ממשברים , כלים להתמודדות במצבי לחץ, והעצמה אישית.
הטיפול בספורטאים יכול להביא השגים ע"י שהספורטאי לומד להכיר ולאזן את רמות האנרגיה שלו במצבים שונים ולגשר על הקשיים בנקודות משבר .היכולת להביא ספורטאי לחינוך של התמדה ועיקשות נותנות לו יכולת לטווח ארוך עם הקושי ומעלה את הביצועים לאורך הזמן בהתמדה כלפי מעלה .


למשל :
קבוצת כדור סל שרוצה להצליח ויש לה 10 שחקנים , מאמנים, מנהלים , ושאר ירקות ,יכולה לכוון את הבחירה שלה לכאלו שיתאימו לכלל סך האנרגיה שאנו רוצים להגיע אליה כמכלול קבוצתי מאוזן .
יכול להיות שחקן או כמה יהיו מצוינים כל אחד בפני עצמו אבל בחיבור של כלל הקבוצה שכולל
גם מאמנים וגם שחקנים נוספים ושאר ירקות יש סיכוי סביר שלא כולם יתאימו לצוות המתגבש ויצליח לעמוד במטרות שהוצבו לקבוצה .תקלות אלו שכיחות מאוד בספורט יש שינויים כמעט בכל קבוצה באופן תדיר ללא הבדל של מועדונים כאלו או אחרים.
הפתרון הוא פשוט , למצוא את ההרכב האנרגטי שיהיה באיזון מקסימלי כלפי כלל הקבוצה ,
בחירת שחקנים שההתאמה האנרגטית שלהם מתאימה לשאר הצוות החלטות טקטיות במהלך פעילות ההקמה , גיבוש וחיבור אנרגיה בין כל המעורבים בקבוצה , פתיחת חסימות וצינורות שפע לטובת כלל הקבוצה.הביצוע הוא ממש כמו פאזל שמצרפים חלק לחלק ומוצאים מה מתאים למה עד שמסימים ומקבלים תמונה כוללת ומאוזנת לחלוטין.
אלו פתרונות יעילים שמביאים ת ו צ א ו ת !!!...


שיטת העבודה :
השמה ואבחון כא\' :
שליחת תמונה דיגיטאלית של הידיים והפנים,
שם +תאריך לידה +שם האמא והאבא.10 חתימות ו10 שורות כתיבה חופשית .בסיס החיתוך יינתן בכמה רמות עפ"י דרישה של הלקוח .
כל לקוח מקבל דו"ח מפורט לפי דרישה של רמת הרזולוציה המתבקשת.תוך 24 ש\' יוחזר ניתוח ואבחון ללקוח באי מיל. לעסקים וספורטאים שיש צורך ללוות אותם לטווח זמן גדול יותר אני נותן ליווי צמוד לכל מהלך באופן שוטף לאורך כל השנה עפ"י תוכנית שנבנית לארגון באופן ספציפי .

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת...

ברק מלחי
נומרולוג קבלי . 

אודות ברק מלחי

ברק מלחי נומרולוג קבלי ייעוץ טיפול והכוונה לפי שיטת הקבלה 052-4030055

ברק מלחי

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר