בית הספר לרפואה באוניברסיטה הבינלאומית בקווקז בג’ורג’יה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


בית הספר לרפואה באוניברסיטה הבינלאומית בקווקז בג’ורג’יה

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
04/28/2018 ע"י pavel pav בקטגוריה לימודים בחו"ל | צפיות: 518 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: לימודי רפואה באירופה

דרישות קבלה לבית הספר לרפואה באוניברסיטה הבינלאומית בקווקז בטביליסי
באוניברסיטה הבינלאומית בקווקז מודעים לכך שבוגרי תיכונים בישראל משרתים בצבא. באוניברסיטה מעריכים זאת מאוד, לאור העובדה שהישראלים שמגישים מועמדות ללימודים במוסד נוטים להיות בוגרים יותר ממועמדים בינלאומיים שלא שירתו בצבא בארצם. באוניברסיטה הבינו מזמן שככל שהסטודנטים בוגרים יותר, כך הם לומדים טוב יותר, מקשיבים יותר בשיעורים ובמעבדות, מצליחים יותר במבחנים ומסיימים את התואר באופן מרשים יותר.
בנוסף, האוניברסיטה מודעת לכך שמערכת החינוך הישראלית מלמדת ברמה גבוהה יותר מאשר מדינות רבות באירופה ובאפריקה. לאור שני הנתונים הללו, האוניברסיטה מציעה תנאי קבלה מיוחדים לסטודנטים ישראלים:

מסמכים נדרשים:

טפסי קבלה של סטודנט ישראלי
תעודת בגרות (עם תרגום וחתימת נוטריון)
תעודת יושר (עם תרגום וחתימת נוטריון)
צילום של הדרכון
מידע אודות בית הספר לרפואה באוניברסיטה הבינלאומית בקווקז


בין הגורמים הרבים שתורמים להתפתחות הרפואה, מקום נכבד שמור לשיפור התמידי של מערכת הלימוד הרפואי ולאימון צוותים רפואיים ברמה הגבוהה ביותר. ב-1995, לאור הביקוש לאוניברסיטה שעומדת בסטנדרטים מערביים, הוקם בית הספר לרפואה באוניברסיטה הבינלאומית בקווקז. זאת, למרות שבגאורגיה קיימים מספר אוניברסיטאות בטביליסי שעומדות בסטנדרטים בינלאומיים. הפקולטה לרפואה מובחנת בזכות הצוות האקדמי בעל ההכשרה הגבוהה ומרכזי המחקר המדעי שעומדים בסטנדרטים בינלאומיים מודרניים.

באוניברסיטה ארבעה מרכזים רפואיים שהלימודים בהם מתקיימים באנגלית – רפואה כללית, רפואת שיניים, רוקחות ופיזיותרפיה.

במשך שנים, האוניברסיטה שמה בראש סדר החשיבות את תוכניות התעסוקה של הסטודנטים. במהלך מסלול הלימודים מושם דגש על פיתוח הכישורים המקצועיים של הסטודנטים והקניית ידע משמעותי בתחומם. כדי להכשיר אנשי מקצוע מוסמכים, האוניברסיטה לא מפסיקה לשפר את שיטות הלימוד שלה: נוספו תוכניות לימוד חדשות וקורסים חדשים והוקמו מעבדות מחקר ולימוד. הצעדים האלה הובילו לאישור תוכנית הלימודים של האוניברסיטה ושילובה במערכת החינוך האירופית. טכנולוגיות מודרניות המצויות באוניברסיטה מאפשרות לקיים כנסי-וידיאו, לשלב למידה מרחוק וליצור קשר עם מרכזי לימוד ומדע שונים.

ב-2012-2013 הוקם באוניברסיטה בניין חדש ללימודי רפואה, שעומד בכל הסטנדרטים המודרניים. כיתות התואמות את התנאים האירופיים, ספריה גדולה, קפיטריה, אולמות ספורט וגינה מסייעים ליצור אווירת לימודים מיטבית. הספרייה, שכוללת בתוכה את הטכנולוגיות האלקטרוניות החדישות ביותר וספרות מקצועית עדכנית, מסייעת להתפתחות המקצועית של הסטודנטים. האוניברסיטה גם מיסדה קשרים עם ארגונים בינלאומיים בגאורגיה, כמו גם מוסדות לאומיים וחברות פרטיות. במסגרת תוכניות הלימודים, סטודנטים זרים מקבלים הזדמנות לפגוש נציגים מתחום הפוליטיקה, העסקים והמגזר הלא-ממשלתי. לסטודנטים ניתן חופש מוחלט לבחור את תחומי הלימוד והמחקר שמעניינים אותם. באמצעות הפעילות של סגל המרצים והסטודנטים, האוניברסיטה מגדירה את סדר העדיפויות הלימודי והמחקרי שלה.

מאז 2009 האוניברסיטה מפרסמת את בכל רבעון את ה”האוניברסיטה הבינלאומית בקווקז הראלד”, מגזין מדעי שמפרסם מאמרים שעברו ביקורת עמיתים. אקדמאיים מובילים מגאורגיה וממדינות נוספות מפרסמים את עבודותיהם במגזין. כמו כן, מאז 2009 האוניברסיטה מפרסמת בכל שלושה חודשים עיתון בשם “האוניברסיטה הבינלאומית בקווקז” ובו מידע חדשותי ומידע בנושאי פנאי, שמשקף את שגרת החיים הלימודית והתרבותית של האוניברסיטה. בנוסף, האוניברסיטה מפרסמת עיתון סטודנטים. לאורך השנים, האוניברסיטה יצרה שותפויות עם מספר אוניברסיטאות ובכך סייעה לשילובה במערכת ההשכלה העולמית.

כיום, למעלה מ-800 סטודנטים בינלאומיים לומדים את מקצועות הרפואה באוניברסיטה בשפה האנגלית, לצד כ-600 סטודנטים מקומיים. בית הספר לרפואה מוכר על ידי הקרן לקידום המחקר והחינוך הרפואי הבינלאומי ועל ידי ארגון הבריאות העולמי. כמו כן, האוניברסיטה מוכרת על ידי משרד הבריאות הישראלי ועל ידי הגף להערכת תארים אקדמיים מחו”ל במשרד החינוך.

האוניברסיטה תרה תמידית אחר שיתופי פעולה עם אוניברסיטאות אחרות שיוכלו לסייע לסטודנטים ולצוות המרצים להכיר טוב יותר את הצדדים המסחריים והתרבותיים של השותפים שלנו; בנוסף, הסטודנטים שלנו זוכים בהזדמנות להמשיך את לימודיהם באוניברסיטאות שותפות בחו”ל.

אודות pavel pav

pavel pav

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר