הדברת עכברים וחולדות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


הדברת עכברים וחולדות

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
07/26/2017 ע"י נוי אלימלך בקטגוריה כללי | צפיות: 1363 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: הדברה, הדברה ירוקה, הדברה במרכז, הדברה בתל אביב, הדברה בפתח תקווה, הדברת עכברים, הדברת חולדות

ישנם בארץ שלושה סוגי מכרסמים:
עכבר הבית (עכבר מצוי)
חולדת העליות (חולדה מצויה)
חולדה נורווגית (חולדת החוף)


עיקר פעילות המכרסמים הינה בחודשי הסתיו והחורף. ישנם מספר מחלות קשות ש חולדות ו עכברים עלולים להעביר לבני אדם. בין המחלות נמצאת מחלת הדבר, מחלת קדחת הדנגי, עכברת וכו'.  חולדות עלולות להסב נזקים חמורים לאדם ולציוד שונה (מזון, צנרת, וכו') על ידי נשיכות וכרסומים.


לחולדת העליות ול עכברים יש כושר טיפוס, והם יכולים לחדור למבנים דרך צנרת, כבלים, טיפוס על עצים וכו'. חולדת החוף יכולה לנוע רק במערכות הביוב.


דרכי טיפול במכרסמים שאינם הדברה ירוקה:
א. פיזור פתיונות מורעלים (מסוכן לבני אדם ובמיוחד לתינוקות).
ב. פיזור מלכודות דבק.
ג. פיזור מלכודות קפיץ.


איך למנוע הופעת עכברים בסביבתנו?


בסביבה העירונית יש לייחס משנה חשיבות לפעולות המניעה. מכרסמים אינם מכת טבע בתחומי העיר – מכרסמים מופיעים בעיר כאשר מתפתחים תנאים ש"קוראים" להם: מצבורי אשפה, ביוב פתוח, מכסי ביוב שבורים, פחי אשפה פתוחים, שיירי מזון שאינם מפונים כהלכה (למשל, באיזורי שווקים או באיזורי מסעדות), ורמת נקיון כללי ירודה. הקפדה על נקיון כללי, ובעיקר על אטימת פחי אשפה ופתחי ביוב, היא הנוסחה הטובה ביותר לפתרון הבעייה, ועל האזרחים "לנדנד" לרשות העירונית בנושא זה.

גם במיגזר הביתי, נקיון ותשומת לב לפרטים הם הדרך הנכונה למניעת הופעתם של מכרסמים (וגם של מזיקים אחרים). רמה גבוהה של נקיון כללי במטבח ובמזווה, שמירת מוצרי מזון "אטרקטיביים" למכרסמים בכלים אטומים, סגירת מעברים וחורים, פינוי תכוף של אשפה בשקיות אטומות למיכלים סגורים, שמירה על רמת נקיון גבוהה בחדרי אשפה וסביב מתקני אשפה – כל אלה יסייעו למניעת הבעייה. וכמובן, במקרה של בעיית מכרסמים קשה, יש ליידע מייד את הרשות העירונית ולדרוש את התערבותה בביצוע הדברת עברים.


אקולוג'וק - שירותי  הדברה עוסקת ב הדברה ירוקה עם במערכת ניטור  לחרקים ומכרסמים על מנת לדעת איפה והיכן לטפל במפגע של  החרקים והמכרסמים. בנוסף חברתינו עוסקת בתחזוקה חודשית ושוטפת עם מסעדות, קייטרינג, בתי חולים, בתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, מכללות ועוד. 


אקולוג'וק שירותי הדברה הינה  הדברה ירוקה ובטוחה עם מיטב  מדבירים מוסמכים נגד כל סוגי החרקים. כמו כן אנו גם מקצועים ב הדברת עברים ו הדברת חולדות ! הגעה עד שעה לבית הלקוח!


הדברת עברים , הדברת חולדות ,


 


 

אודות נוי אלימלך

נוי אלימלך

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר