אסטרולוגיה וגלגל המזלות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אסטרולוגיה וגלגל המזלות

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
05/06/2013 ע"י אבי ביטון בקטגוריה רוחניות | צפיות: 1357 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אסטרולוגיה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה שבועית

 אסטרולוגיה היא תורה שמבוססת על האמונה שיש קשר הדוק בין גרמי השמיים ובין מעשיהם ותכונותיהם של בני האדם. האסטרולוגים חוזים את העתיד ונותנים את תחזיותיהם על פי מיקומם של גרמי השמיים. גרמי השמיים הם השמש, הירח והכוכבים שבמערכת השמש. האסטרולוגים יודעים לעשות חישובים שונים, ועל פיהם הם ממקמים את גרמי השמיים בהתאם לטבלאות שונות. אנשים רבים מאמינים שהתחזיות של האסטרולוגים הן תחזיות שיכולות להשפיע על חייהם. הם יכולים לקבל עצות נכונות ויכולים ליישם אותם בחיי היום יום. האמונה הזאת באסטרולוגיה נותנת להרבה אנשים תקווה ואמונה בעתיד טוב . אנשים נעזרים רבות באסטרולוגים על מנת להתחיל פעולות שונות בחייהם.

אסטרולוגיה יומית

במקומות שונים יש תחזיות אסטרולוגיות שניתנות על בסיס יומי. בעיתונות היומית יש מדורי אסטרולוגיה יומית. באתרי אינטרנט רבים יש אסטרולוגיים שמפרסמים תחזיות על בסיס יומי. התחזיות ניתנות על פי תאריכי לידה של אנשים. לכל אחד יש מזל אחר שניזון מאחד מיסודות הקיום. אוויר, מים,אדמה ואש. לכן התחזיות ניתנות על בסיס ימי ההולדת של כל אדם ואדם. התחזיות כלליות וכל אחד יכול למצוא בהם את הנושאים החשובים לו. התחזית ניתנת בנושאים שוטפים המעסיקים כל אחד ביום יום. חיי חברה, עניינים כלכליים, נושאים משפחתיים. מה כדאי לעשות היום או לעיתים מה כדאי לדחות , מאחר והיום הזה אינו מתאים להתחלת פעילות כזאת או אחרת. עצות אלו הם חשובות להרבה אנשים.

אסטרולוגיה שבועית

בעיתונים שונים יש במוסף של יום שישי מדורים נרחבים העוסקים באסטרולוגיה. יש אתרי אינטרנט רבים שנותנים תחזיות וייעוץ אסטרולוגי. יש גם תוכניות טלוויזיה שיש להם מדורים קבועים בנושאי אסטרולוגיה. אסטרולוגיה שבועית תיתן תחזית מאלפת על מה שצפוי לקרות לכל בן מזל בשבוע הקרוב. האם חיי החברה שלו יהיו טובים, האם כדאי לו לחשוב על פעילות כלכלית מסוימת, האם יש לו אופק חדש טוב השבוע. האם כדאי לו לחפש חברים חדשים ועוד שלל עצות שאנשים משתוקקים לשמוע. לעיתים נותנים אסטרולוגים עצות שגורמות לאנשים לעשות חשיבה חיובית, וגורמת להם להיות יותר אנרגטיים. לאסטרולוגים יש חשיבות גדולה בקרב חיים של אנשים רבים המאמינים בתורה הזאת וביתרונות שהיא מביאה לחייהם.

אודות אבי ביטון

אבי ביטון

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר