אסטרולוגיה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


אסטרולוגיה

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
02/10/2013 ע"י Alex Borodach בקטגוריה רוחניות | צפיות: 1296 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: אסטרולוגיה, הורוסקופ, מפת לידה, מעברים, התאמה זוגית

 

מרס וונוס בחדר השינה
כשמדברים על התאמה זוגית, בראש ובראשונה מתייחסים לכוכבים מרס וונוס, אשר הם הכוכבים הקשורים באופן ישיר לנשיות ולגבריות שלנו כמו גם לדינמיקה המינית שלנו. מיקומה של ונוס במפה האסטרולוגית מייצג את האנימה שלנו –זהו הצד הנשי, והדרך בה אנחנו מושכים אלינו את מה שאנחנו רוצים. מרס במפה מייצג את האנימוס שלנו, זהו הצד הגברי והדרך בה אנו משיגים בצורה אקטיבית את הדברים שאנחנו רוצים. אצל נשים, באופן יחסי ההשפעה של כוכב ונוס היא בולטת יותר בהתנהגות ואילו ההשפעה של מרס היא בולטת יותר ביחס לדברים שהן נמשכות אליהם. אצל גברים העניין הוא בדיוק ההיפך. למשל, אישה שיש לה ונוס במזל מאזניים ומרס במזל טלה, תפגין בהתנהגותה נשיות רכה המעוררת שלווה (בהשפעת מאזניים), אך תמשך לגברים אימפולסיביים וחזקים. (בהשפעת טלה). גבר שאצלו ונוס נמצא במזל אריה ומרס נמצא בסרטן, יימשך לנשים חזקות ועם אישיות רבגונית (בהשפעת אריה), בעוד שיפגין התנהגות עדינה ומופנמת (בהשפעת סרטן).


הירח מצטרף למשוואה
גם הירח הוא מאוד משמעותי בעניין של התאמה זוגית. הירח מסמל את הצרכים הרגשיים העמוקים ביותר שלנו. גבר במזל שמש בגדי יפגין באישיות שלו ביקורתיות ונוקשות (תכונות אופי אופייניות לשמש בגדי ולהשפעה של שבתאי), אולם במידה ויש לו ירח בדגים, הוא יימשך לנשים שנוטות תמיד להזדקק לו ולהיות תלויות בו. אישה שהירח שלה נמצא במזל טלה, עשויה לחוות קושי להישאר בזוגיות לאורך זמן ואולי תרגיש משועממת מגבר יציב וצפוי מידי. המורכבות שנראית כאן היא רק חלק מהמשוואה של אסטרולוגיה זוגית, שכן צריך לקחת בחשבון את מנעד הירח אשר מייצג את הקארמה הרוחנית. גם התאמה רוחנית היא חשובה לא פחות בהתאמה זוגית כשזה מגיע למערכות יחסים ארוכות טווח.


השפעות זוגיות הדדיות
בניתוחי התאמה זוגית מבחינים לעיתים בהשפעה ההדדית של כל הכוכבים של בני הזוג ועל ההשפעה שלהם אחד על השני. יכול להיות שאישה מסוימת תשפיע באופן חיובי על הירח של בן זוגה ותגרום לו לסיפוק רגשי, אולם תשפיע בצורה שלילית על צדק שלו ותגרום לו להיות חסר מזל. טבלת ההשפעות ההדדיות נקראת טבלה קוסמודינמית ותוכנות אסטרולוגיה רבות יכולות לחשב טבלה כזאת.


מיניות בהתאמה זוגיות
גם מיניות הוא נושא משמעותי ומהווה את אחד העקרונות החשובים של התאמה זוגית. האלמנט הבולט במיניות קשור להשפעה משולבת של כוכבי לכת שונים במפה. נשים וגברים רבים נתקלים רבות בחוסר התאמה מינית, אך זהו דבר שכל הורוסקופ יכול לנבא. אישה במזל אדמה תחווה קושי להסתדר עם גבר במזל מים, הוא יבקש ליטופים ועדנה, והיא תבקש כוחניות וחייתיות. לעיתים, גברים ונשים משדרים בחיי היום יום אלמנט שונה מן האלמנט הדומיננטי שלהם במיטה. גבר עם אופק ומזל שמש במזל אש עשוי להפגין אישיות חזקה ודינאמית ביום, אבל בלילה עשוי להיות עדין ורגש, במידה והירח וכוכב מרס שלו הם במזלות מים.
ניתן באמצעות כלים של אסטרולוגיה לשפר דינמיקה מינית וכך לשפר התאמה זוגית.

 

אודות Alex Borodach

Alex Borodach

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר