מבוא לחשבונאות והנהלת חשבונות | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מבוא לחשבונאות והנהלת חשבונות

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EDT/-4.0/DST' instead in /home/publihse/public_html/article.php on line 204
08/16/2011 ע"י EZ 100 בקטגוריה מכללות ואוניברסיטה | צפיות: 1225 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: חשבונאות

הדרך לעבר השגת תעודת מנהל חשבונות סוג 1, מנהל חשבונות סוג 2 או מנהל חשבונות סוג 3 עוברת דרך לימודי מבוא לחשבונאות פיננסית. למעשה, חשבונאות היא השפה הפיננסית, אשר משמשת לצורך תיעוד אירועים אשר התרחשו בעסק בתקופה מסוימת. מבוא לחשבונאות משמש לצורך לימוד בסיסי של אותה שפה חשבונאית.

כיצד מבוא לחשבונאות יסייע לי במסגרת לימודי הנהלת חשבונות?

הנהלת חשבונות היא המכונה היוצרת של השפה החשבונאית. מכאן, הקשר של תכני מבוא לחשבונאות עם תפקידו של מנהל החשבונות קריטית: במסגרת מבוא לחשבונאות ניתן ללמוד את רזי אותה שפה חשבונאית, דקדוק, דוחות כספיים – כן, מבוא לחשבונאות מציג את כל אלה.

האם הדרך לתעודת מנהל חשבונות עוברת דרך הקורס מבוא לחשבונאות?

התשובה חיובית. במסגרת הלימודים הנדרשים להשלמת התנאים לקבלת רישיון מנהל חשבונות, יש לעבור בחינה במבוא לחשבונאות. אותה בחינה במבוא לחשבונאות הינה בחינה העוסקת בבסיס השפה החשבונאית, רישומי פקודות יומן, דוחות כספיים ועוד. ברם, הבחינה במבוא לחשבונאות היא בחינה המציגה בפני הסטודנט הלומד את הבסיס מאחוריי עולם הרישומים החשבונאיים. מכאן, נשאבת חשיבותו של הקורס מבוא לחשבונאות: לימוד של בסיס השפה החשבונאית בקורס אחד של מבוא לחשבונאות. בניגוד לקורס כמו מיקרו כלכלה בקורסים בחשבונאות יש צורך לבנות בסיס איתן להמשך הדרך.

האם הבחינה במבוא לחשבונאות במסגרת לימודי הנהלת חשבונות הינה בחינה קשה?

ובכן, קושי הוא דבר סובייקטיבי. עם זאת, סטודנטים רבים מצביעים על הבחינה במבוא לחשבונאות כבחינה קשה. נדמה כי הקושי העיקרי של אותם סטודנטים היא הצורך להתמודד לראשונה עם שפה חדשה. העולם החשבונאי הוא בגדר שפה – שפה של דיווח פיננסי. במסגרת הבחינה במבוא לחשבונאות, סטודנט נחשף, לרוב לראשונה, לעולם החשבונאי: ומכאן הקושי העיקרי בבחינה במבוא לחשבונאות.

כיצד ניתן לקבל עזרה במסגרת לימודיי לבחינה במבוא לחשבונאות?

אתר EZ100 - www.ez100.co.il הוא אתר מהפכני ללימודי חשבונאות והנהלת חשבונות. האתר מציע סיוע במסגרת לימודי הבחינה מבוא לחשבונאות למנהלי חשבונות.

כיצד השיטה של EZ100 עובדת כדי לעזור לי בבחינה במבוא לחשבונאות?

כאמור, ב- EZ100 אנו מאמינים כי כל סטודנט יכול למצות את הפוטנציאל שלו. באמצעות שיטת הוראה ייחודית, כל סטודנט יכול לעבור את הבחינה. בוא תנסה – מה יש להפסיד?

אודות EZ 100

אתר EZ100 ללימודי חשבונאות באינטרנט. באתר יש הכנה מלאה לקורסים כמו יסודות החשבונאות, פיננסית א' וקורסים נוספים בחשבונאות. אם ברצונכם להתרשם, ניתן לצפות בחינם בשיעור מלא בנושא רכוש קבוע. www.ez100.co.il

EZ 100

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר