פינוי ירושה | Publisher
מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פינוי ירושה

פורסם בתאריך 11/11/2010 ע"י שי שטיקגולד בקטגוריה בית | צפיות: 930 | התחבר לדירוג המאמר

תגיות המאמר: פינוי ירושה, פינוי דירות, פינוי ירושות, פינוי דירה, פינוי תכולת דירה, פינוי תכולה מהבית

פינוי ירושה


מותו של אדם משאיר את משפחתו הקרובה ואת חבריו עם התמודדות לא קלה וצער רב. היעלמותו מחיינו , לעיתים באופן צפוי ולעיתים בפתאומיות, מותירה אותנו עם שאלות רבות ולפעמים גם מטלות רבות. בחלק ממקרי הפטירה משאירים אחריהם אנשים ירושות. הכוונה היא לא לירושה כספית, אלא לדירה או בית המועבר לבני הנפטר, על כל הציוד שבו. במקרה כזה, על בני המשפחה למצוא פתרון לשימור או מכירת הנכס, לדאוג לציוד שבו או לפינוי הציוד .
פינוי ירושה לאחר מותו של אדם היא מטלה קלה בכלל. בנוסף על ההתמודדות הרגשית עם הזיכרונות שצצים והמחשבות השונות, פינוי ירושה מכל דירה או בית כורך עבודה פיסית רבה, התמודדות עם לכלוך, הרמה של ציוד כבד, אריזה , ועוד.בנוסף, דירות מסוימות מושארות במצבים קטסטרופליים, של עומס רב של ציוד וזוהמה ולא נוקו שנים רבות. לכן רבים בוחרים לבצע פינוי ירשה בעזרת צוות פינוי ירושה מקצועי.


צוותי פינוי ירושה מורכבים מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום אשר יודעים להתמודד עם משימה זו ברגישות הנדרשת, במהירות ובאחריות. הצוותים מורכבים ממספר אנשים על מנת להאיץ את תהליך ועל מנת לאפשר פינוי מלא של חפצים כבדים במיוחד. בנוסף, עובדים הצוותים עם כל הציוד הטכני המקצועי הדרוש לעבודות מסוג זה – ציוד הרמה, כלי ניקוי, חומרי ניקוי מקצועיים, כלי עבודה ייעודיים, ועוד. ציוד זה הוא היתרון הברור שיש לצוותי פינוי ירושה עלינו, והשימוש בו הופך את התהליך למהיר ובטיחותי הרבה יותר.


נרחיב על נושא הבטיחות. דירות עמוסות ציוד יכולות להכיל בתוכן לעיתים מפגעי בטיחות . כמויות הלכלוך והזוהמה לעיתים מחביאות גללי חיות וציפורים שעם השנים נכנסו לנכס. לעיתים גם שברי זכוכיות או דברים דומים צצות בנכסים אשר לא טופלו כבר שנים רבות . הזזת הציוד ותחילת הניקיון מעלות אבק רב לאוויר, אבק אשר אינו בריא לנשימה, לכן אחד מאמצעי הבטיחות המיוחדים והחשובים של צוותי פינוי ירושה הוא מסיכות מיוחדות המורכבות על הפנים ומאפשרות סינון של האוויר המזוהם, כך שהעובד אינו נושם אותו. זוהי רק דוגמה אחת ליתרונות של הבאת צוות פינוי ירושה מקצועי.
 

שאלות רבות תמיד עולות לפני שמזמינים צוות פינוי ירושה. כמה זמן זה לוקח, כמה זה עולה, מה התהליך, לאן הפסולת והציוד עוברים ועוד. ראשית, מומלץ ליצור עמנו קשר טלפוני ולשמוע מנציג החברה את התשובות המלאות. אך בכל זאת, ננסה בכמה מילים לתאר את תהליך פינוי ירושה.

ראשית, מזמינים נציג מהחברה להגיע אל הנכס. בפגישה זו תכירו את נציג החברה ותוכלו להבהיר בדיוק מה הן התוצאות המיוחלות, מה הם הדגשים, מה אתם רוצים לשמור ומה להוציא, כל הפרטים הדרושים. יחד עם הנציג תתאמו את יום העבודה בו יתבצע פינוי ירושה. ביום העבודה עצמו יגיעו צוותי פינוי ירושה אל המקום לאחר שתודרכו מראש על כמות העבודה, כמות הציוד, ודרישות הבטיחות. מעלית הבית תצופה בקרטונים למניעת פגיעה ומכולת פסולת תוצב מתחת לבית על מנת שהפסולת תיערם ברחוב. צוותי פיני ירושה מתחילים במיון הציוד והפסולת לפי דרישותיכם – אתם מחליטים מה נשאר ומה יוצא. לצוותי פינוי ירושה בחברה שלנו יכולת לפרק ולהוציא מהדירה כל דבר , בכל גודל, בין אם בהוצאה פיזית, פירוק, ניסור, או אפילו הוצאה בעזרת מנוף דרך החלון.
 

לאחר פינוי הציוד מבצע הצוות עבודת ניקיון יסודית הכוללת קרצוף ושימוש בחומרי ניקיון מקצועיים ומביא את הנכס לחיטוי מלא, לפי דרישותיכם. בנוסף, ניתן לבצע טיפולים נוספים בדירה – צביעה של הקירות, תיקונים בקירות, החלפות ברזים ועוד, כך שהנכס יכול להיות מוכן לקראת מגורים ו/או השכרה . הציוד שהוצא מועבר לעמותות אם הוא במצב טוב, או למסלקות אשפה מורשות .


פינוי ירושה יכול להיות חוויה קשה ומכבידה, אך בעזרת צוותי פינוי ירושה מקצועיים, ניתן לעבור את זה במהירות וביעילות.


 

אודות שי שטיקגולד

פינוי דירה, פינוי דירות, פינוי מדירה, שרות מהיר ואיכותי לפינוי חפצים וציוד, פינוי ירושות בכל הארץ- כנסו לאתר פינוי דירה להסברים, תמונות, סרטונים, המלצות- http://www.clearing111.com

שי שטיקגולד

התחבר לשליחת תגובה

לא פורסמו עדיין תגובות למאמר זה

RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר