מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: גיא אלון


 מאמרים שנכתבו על ידי גיא אלון
 • שערים - המדריך השלם

  פורסם בתאריך 03/07/2011 תחת קטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות

  אנשים לא מודעים לעולם השערים ע הרגע בו הם צריכים לרכוש אחד. ישנם אין ספור דגמים וסוגים של שערים כאשר כל אחד מהם מתאים לסוג שונה של מבנה. חשוב להבין גם שסוגי השערים השונים נועדו לספק שירותים שונים ולכן כל אחד מהם מתאים למטרות שונות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת חתולים - איך עושים את זה נכון

  פורסם בתאריך 03/07/2011 תחת קטגוריה בית

  לכידת חתולים בישראל נעשית לשם העברה לטיפולו ברשויות, החזרתו לבעלים או לטיפול וטרינרי. זאת אומרת שלא ניתן ללכוד חתולים לשם הרחקתו למיקום אחר או לשם המתה. פעולה זו מבוצעת על ידי מחלקת התברואה של הרשות המקומית. מחלקה זו אמנם אחראית על טיפול בחיות חולות, מסוכנות וחסרות בית אך היא עובדת גם בשיתוף עם צער בעלי חיים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המדריך השלם על קורס הדברה

  פורסם בתאריך 03/07/2011 תחת קטגוריה גינון

  הרבה אנשים אשר מעוניינים לעבוד בתחום ההדברה אינם יודעים אילו אפשרויות עומדות בפניהם. כיום ישנם קורסי הדברה אותם ניתן ללמוד במסגרת לימודים מקצועית ולמרות שאלו אינם לימודים אקדמיים, הם נחשבים ללימודים חשובים שכן תחום זה מגן על בריאות הציבור ומכאן גם החובה שכל העוסקים בתחום יחזיקו ברישיון לעשות זאת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • סורגים מעוצבים - העיצוב מתחיל בחוץ

  פורסם בתאריך 03/06/2011 תחת קטגוריה עיצוב פנים

  בעבר הכרנו רק סורגים כעורים שהיו מגנים על הבית שלנו אך עושים לו שם רע בכל מה שקשור לעיצוב. במקום מסוים אנשים חשבו פעמיים האם לשמור על מראה הבית ולקחת סיכון שייפרץ או לחרב אותו מבחינה ויזואלית עם סורגים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • חומרי הדברה - סיכונים ובטיחות

  פורסם בתאריך 03/06/2011 תחת קטגוריה גינון

  ישנם סוגים רבים של חומרי הדברה אך כאשר אנו מדברים על סיכונים ובטיחות בזמן הדברה אנו מדברים לרוב על חומרי הדברה רעילים. חומרים אלו מועילים לנו כאשר אנו מנסים להיפטר ממזיקים שונים אך הם טומנים בחובם סיכונים לא מבוטלים שיש לשקול בכובד ראש טרם ההחלטה האם לבצע את ההדברה או לא. ..קרא את המאמר השלם ..

 • תוכנות לימוד אנגלית - סוגים

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה חינוך ולימודים

  תוכנות ללימוד אנגלית מאפשרות חשיפה לשעות תרגול רבות ומכוונות בעלות שהיא עשירית ואף פחות מכך מעלות הלימודים בשיטות ה ..קרא את המאמר השלם ..

 • מדריך הגשת תביעת רשלנות רפואית

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה בריאות וכושר

  רשלנות רפואית היא תחום משפטי ומקצועי שזכה להתפתחות לא מעטה בשנים האחרונות. השינוי בהתייחסות הממסד הרפואי כמו גם מערכת המשפט כולה בגישה אל רשלנות רפואית, בעקבות שינוי גלובאלי בעניין שמגיע טיפין טיפין גם לישראל, הופך את תחום רשלנות רפואית להרבה יותר רלוונטי עבור כולנו. בשורות הבאות נגדיר מהי רשלנות רפואית, מתי ואיך צריך להגיש תביעה, ועוד. ..קרא את המאמר השלם ..

 • קרן הלוואות - סוגי קרנות שונות

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה משכנתאות והלוואות

  קרן הלוואות היא דרך נפלאה להשיג מימון למגוון מטרות, בראש ובראשונה ההלוואה הגדולה ביותר שרובנו נקח בימי חיינו: המשכנתא. בשורות הבאות נתרכז במה יש לכל קרן הלוואות להציע לזוגות צעירים, אילו סוגי קרן הלוואות קיימים במיוחד לנושא זה, ומהם הליכי הבקשה להלוואה מטעם קרן הלוואות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כל מה שרציתם לדעת על קורסי ריתוך

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה חינוך ולימודים

  קורס מסגרות או קורס ריתוך אחר הוא לא רק הכשרה מקצועית המעניקה במהירות שיא (כפי שנראה בהמשך) מקצוע מעשי ומבוקש בשוק העבודה הדינאמי של היום. לא, בנוסף לנ ..קרא את המאמר השלם ..

 • כל מה שרציתם לדעת על קורס ריתוך

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה אומנות

  קורס מסגרות או קורס ריתוך אחר הוא לא רק הכשרה מקצועית המעניקה במהירות שיא (כפי שנראה בהמשך) מקצוע מעשי ומבוקש בשוק העבודה הדינאמי של היום. לא, בנוסף לנ"ל קורס ריתוך יכול להיות תוספת התמקצעות לבעלי מקצועות שונים, או אפילו קורס מסגרות ונפחות חווייתית לאוהבי האומנות המעשית שביננו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המדריך השלם של קורסי בניה

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה נדל"ן ובניה

  קורס בניה הוא שם כללי למדי, הכולל בתוכה כמה וכמה הכשרות ותתי הכשרות שונות, העונות כולן לשם קורס בניה. בגלל המגוון הרב שהתפתח בנושא, החל מהכשרות מקצועיות קצרות לבעלי מקצוע מנוסים, דרך סדנאות חווייתיות להדיוטות מתחומים אחרים לגמרי, וכלה בקורסי הכשרה למקצוע בפיקוח משרד התמ ..קרא את המאמר השלם ..

 • עיצוב נקודות מכירה - הדברים הקטנים שיעשו בשבילכם את העבודה

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה תערוכות ותצוגות

  עיצוב נקודות מכירה יכול להיות סבוך מעט עבור אנשים חסרי ניסיון בתחום, ובכל מקרה יגזול מכם הרבה יותר זמן ממה שהיה לוקח למומחים. מסיבות אלו ואחרות עיצוב נקודות מכירה מקצועי תופס מקום של כבוד בפנטאון השירותים הנפוצים לבתי עסק גדולים כקטנים. בשורות הבאות נציג מהו עיצוב נקודות מכירה, איך הוא שונה מסוגי עיצוב שיווקי אחר, ומהי העלות המשוערת של עיצוב נקודות מכירה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • עיצוב טבעות - על מה צריך לשים לב?

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה אומנות

  עיצוב טבעות למגוון מטרות התאפשר לאחרונה ביתר שאת ובמחירים נמוכים יותר, הן בגלל ירידת מחירי הזהב, והן בגלל ההתפתחות הטכנולוגית בתהליכי העיצוב והביצוע עצמם. מסיבה זו עיצוב טבעות בצורה מותאמת אישית הופך בימנו לנגיש כמעט לכל כיס. להלן נציג כמה דוגמאות בהן עיצוב טבעות יכול להיות לעזר, והשיטות לביצוע עיצוב טבעות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מדריך מצלמות במעגל סגור

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה בית

  מצלמות במעגל סגור נותנות מענה ללא מעט בעיות האבטחה והמעקב שיכולות להיות רלוונטיות לרבים מאיתנו. עם זאת, שכלולים טכנולוגיים נרחבים הפכו מצלמות במעגל סגור למוצר נגיש וזול יחסית, אך גם מגוון בצורה מבלבלת. בשורות הבאות נסביר בקצרה ובפשטות את עיקרון פעולתן של מצלמות במעגל סגור, ונדגים כיצד מצלמות מסוגים שונים תתאמנה במיוחד לצרכים שונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מדריך שליחויות משפטיות

  פורסם בתאריך 10/03/2010 תחת קטגוריה חוק ומשפט

  מסירות משפטיות הן סל שלם של שירותים, הרבה מעבר ל ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר