מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: pluto group

צור קשר עם pluto

אתרים/בלוגים: , drsite.co.il

תפקיד: מנכ\"ל ובעלים שלומי ניסני

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 35


 מאמרים שנכתבו על ידי pluto group
 • קורס ניהול מלאי ורכש

  פורסם בתאריך 06/13/2019 תחת קטגוריה מכללות ואוניברסיטה

  קורס ניהול מלאי ורכש

  לרוב, התחומים של רכש ושל הניהול נמצאים תחת אחריותו של אותו עובד, ולפעמים גם תחומים אחרים מתוך תחום הלוגיסטיקה. התחומים הללו שניהם מרכזיים וחשובים בכל חברה מסחרית או ארגון כלכלי. קורס מלאי ורכש הוא קורס מן התחום הניהולי, והוא מלמד כיצד לתכנן וכיצד לנהל תהליכים שונים של רכישה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • קורס טכנאי סלולר לומדים במכללת לפיד

  פורסם בתאריך 12/11/2018 תחת קטגוריה מכללות ואוניברסיטה

  קורס טכנאי סלולר מכשיר את הסטודנטים לעבודה הן כשכירים בחברות הסלולר הגדולות, והן כעצמאיים בשוק הפרטי, על מנת לתקן מכשירים של אנשים שאינם מעוניינים בחבילת השירות המוצעת על ידי חברות הסלולר. קורס טכנאי סלולר מקיף את כל סוגי המכשירים הסלולריים, ומלמד על דרכי התיקון שלהם, על מציאת חלפים ועוד. קורס טכנאי סלולר כולל נושאים מגוונים, כמו הרכבה ופירוק של מכשירים סלולריים, תחזוקת חומרה ותחזוקת תוכנה, פתרון של בעיות גלישה, בעיות תצורה ובעיות שימוש אחרות. בנוסף, נלמדים נושאים כמו הלחמה, גיבוי, איתור תקלות ועוד, וכמובן עבודה מעשית של תיקון מכשירים סלולריים מכל הסוגים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • קורס רכש וקניינות – המומחיות של מכללת לפיד!

  פורסם בתאריך 06/13/2017 תחת קטגוריה מכללות ואוניברסיטה

  קורס רכש וקניינות
  לרוב, התחומים של רכש ושל קניינות נמצאים תחת אחריותו של אותו עובד, ולפעמים גם תחומים אחרים מתוך תחום הלוגיסטיקה. התחומים הללו שניהם מרכזיים וחשובים בכל חברה מסחרית או ארגון כלכלי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • להיכנס להריון למה לא עכשיו ?

  פורסם בתאריך 07/30/2013 תחת קטגוריה הורות ותכנון המשפחה

  להכנס להריון אחרי החגים
  דווקא הקיץ, עונת המלפפונים שבה אנחנו מחפשות רק מפלט מהחום, הוא הזדמנות מצוינת להכשיר את הגוף לתקופה של "אחרי החגים" – ופשוט לשפר עמדות: אם כהכנה להריון ספונטני, ואם כדי למקסם את הסיכוי בטיפולי פוריות ..קרא את המאמר השלם ..

 • לא יכולה להיכנס להריון ! ככה אמרו לי הרופאים .....

  פורסם בתאריך 07/29/2013 תחת קטגוריה רפואת נשים

  ש"אני לא יכולה לחכות עוד ש'יעשו עלי' – לא טיפולים, לא ניסיונות, לא הזרעות". היא החליטה להיות אקטיבית והחלה לתרגל את שיטת אביבה. כעבור חמישה חודשים נכנסה להריון ..קרא את המאמר השלם ..

 • רבי שמעון אצלך בלב

  פורסם בתאריך 04/03/2013 תחת קטגוריה רוחניות

  רבי שמעון הוא כתובת לכל נושא שבעולם, לעם ישראל כולו וגם לך ולי ולכולנו. רבי שמעון זה אבא טוב ורחמן שהלב הענק שלו מסוגל לקבל בבת אחת את כל נשמות ישראל, עם כל הבעיות והבקשות והעניינים האישיים שלהם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • קבורת רשב"י זיע"א במירון

  פורסם בתאריך 04/03/2013 תחת קטגוריה אומנות

  ישב רבי שמעון ודרש פניו זהרו ולא ניתן היה להסתכל אף במקומו מחמת הזוהר, ובוודאי שלא ניתן היה להסתכל בו. ישב רבי אבא לפניו וכתב, ובנו רבי אלעזר חזר על הדברים, כל התלמידים שמעו והתפעמו. האש ליהטה סביבם והיה הבית מלא אורה. הוא גילה את סתרי התורה הכתובים בספר הזוהר, עד שהגיע לפסוק: "כי שם ציוה ה' את הברכה חיים עד העולם". ..קרא את המאמר השלם ..

 • אנשי עמוקה מספרים - מבט לעולמם של המאושרים

  פורסם בתאריך 03/07/2013 תחת קטגוריה דת ואמונה

  חן אביבי הסתובב בעמוקה יום שלם וחזר עם סיפורים מעולם אחר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • 6 סיבות המעכבות את הזיווג שלך - ישועות עמוקה כדאי לקרוא

  פורסם בתאריך 03/07/2013 תחת קטגוריה רוחניות

  מחקרים שנערכו בקרב אוכלוסייה מגוונת, מאששים בבירור את מה שכבר ידוע שנים לאלו שמתעסקים בתחום הזוגיות. "מי שלא מודע לבעיה עמה הוא מתמודד, לעולם לא יוכל לעזור לעצמו לפתור אותה" * אנשים שהתמודדו עם בעיות קשות ומורכבות, הצליחו לטפל בבעיה שלהם, לאחר שהכירו את עמוקה * השורות הבאות הם קריטיות עבורכם ..קרא את המאמר השלם ..

 • עמוקה - לרווקים ורווקות שרוצים באמת

  פורסם בתאריך 03/07/2013 תחת קטגוריה רוחניות

  עמוקה. קברו של התנא הקדוש רבי יונתן בן עוזיאל, הוא המקום אליו נוהרים אלפי רווקים ורווקות מכל קצוות העולם. כי התנא הקדוש רבי יונתן בן עוזיאל לא התחתן מעולם, הצדיק הקדוש נפטר רווק ללא ילדים. ולכן - רק הוא יודע ומרגיש את הסבל שאנחנו עוברים! רק הוא ..קרא את המאמר השלם ..

 • סיפורי ניסים עמותת אור הרשבי -

  פורסם בתאריך 12/31/2012 תחת קטגוריה רוחניות

  סיפורי ניסים וישועות מעמותת אור הרשב"י - מתפללים עבורכם ..קרא את המאמר השלם ..

 • רק בזכות הקשר שלי עם רבי שמעון בר יוחאי זכיתי לנס - עמותת אור הרשב"י

  פורסם בתאריך 12/31/2012 תחת קטגוריה רוחניות

  לפני שנה ראיתי מכתב של אשה שהבת שלה זכתה לנס רפואי בזכות הקמיע הקדוש של רבי שמעון בר יוחאי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מוסדות אור הרשב"י מתפללים עבורכם -

  פורסם בתאריך 12/31/2012 תחת קטגוריה רוחניות

  הרי גדולה זכותו של רבי שמעון, והקב"ה הוא כל יכול! התפילות הלכו וסערו מרגע לרגע, ואט אט שכחנו מעצמנו לחלוטין. לא ידענו עייפות מהי, ועם התנוצץ אור השחר היינו בתוך שלולית של בכי. בקושי שרכנו את רגלינו אל הטנדר, נושאים את הילד על כפיים. קרני שמש ראשונות האירו את היקום, ותקווה התנוצצה בלבבות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • עמותת אור הרשב"י - המציל ממלאך המוות - כדאי לקרא !

  פורסם בתאריך 12/13/2012 תחת קטגוריה רוחניות

  יצאה בת קול מן השמים ואמרה: נתקבלה תפילתך לפני כסא הכבוד ברומים, והרי רבי יצחק שלך הוא ובידך נמסר. אך תביאהו עמך בעלותך למרומים לשבת על כסאך בעולם העליון. ענה רבי שמעון: בודאי כך אעשה, אביאנו עמי ביום פטירתי.
  תוך כדי דברים אלו שמע רבי אלעזר שישב בפתח הבית, את מלאך המות מפטיר ואומר.... ..קרא את המאמר השלם ..

 • מוסדות אור הרשב"י - הכנסת האורחים הגדולה בעולם !

  פורסם בתאריך 12/13/2012 תחת קטגוריה רוחניות

  במירון קיימת מסורת ארוכה בת מאות שנים, לפיה זכות גדולה היא לדאוג לרווחתם של אורחי הרשב"י הקדוש. הרי מצוות הכנסת אורחים לבדה גדולה היא לאין שיעור, ובגמרא במסכת שבת (קכז.) נאמר: "גדולה הכנסת אורחים יותר מקבלת פני שכינה". הכנסת אורחים היא אחת מהמצוות שאדם אוכל את פירותיהם בעולם הזה, והקרן שמורה לו לעולם הבא! ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר