מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: יוגב בן יותם

צור קשר עם יוגב

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 140


 מאמרים שנכתבו על ידי יוגב בן יותם
 • מאמר בנושא מקלחונים

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  מקלחונים משמשים בבתים רבים כתחליף חסכוני במקום ובמים לאמבטיות הגדולות והבזבזניות. בדירות רבות בעיקר אלה בהן בעיית המקום היא מכרעת, ישנה חשיבות רבה למציאת פתרונות איכותיים ויעילים שייעלו את ניצול המקום במרחב המגורים. קניית מקלחונים לחדר הרחצה תוך מיקומם המושכל, עשוי ליצור יתרון משמעותי בניצול המרחב הפנימי של חדר רחצה וכך אנו עשויים לחסוך מקום רב וייעל את איכות השהייה והשימוש בחדר הרחצה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ברזים

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  ברזים משחקים תפקיד משמעותי בעיצוב המטבח שלנו. אם אנו מדברים על עיצוב מטבחים אזי שאנו מדברים על עולם ומלואו שיש בו הרבה תחומים והרבה ניואנסים קטנים, מהם שתלויים בתקופה ואופנה זמנית שטרם חלפה מן העולם, וחלקן אופנות שנתקבלו על הכלל וצפויות להישאר איתנו לא מעט. יש הרבה סגנונות של עיצוב מטבחים ובהתאם אפשר לבחור בברזים המתאימים ביותר לעיצוב שלנו בכול מקרה עלינו לדעת, לא חשוב מהו עיצוב המטבח שלנו, ברזים אשר נבחר להתקין במטבח שלנו יכולים להיות למעשה לפאר היצירה בסביבת המטבח שלנו ולהוסיף לא מעט תוכן עיצובי למטבח שלנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ספא

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה בריאות וכושר

  לפעמים הביקור בספא יכול לחסוך לא מעט עומסים רגשיים והרבה תקלות וקצרי תקשורת עם היקרים לנו מכל, לכן ממליצים אנו לבקר בספא אחת לתקופה מסוימת, או אי מתי שהשגרה באמת הולכת וגואה על גדותיה וכמו מאיימת לשבור אותנו. בחיינו השגרה האינטנסיבית יכולה ממש למוטט אותנו מבחינה רגשית. מכוני ספא מציעים לנו בעצם מקום מפלט, נקודת חמדה קטנה בה אנו יכולים להתרחק ולברוח מן העולם ומתוך שגרת חיינו הכול כך אינטנסיבית ופשוט להירגע. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אביזרי אמבטיה

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  אביזרי אמבטיה יפים יכולים לשנות את המראה והתחושה שלנו באמבטיה. אלו יכולים להיות הברז החשמלי החדש , הכיור המעוצב בשיק מאוד מיוחד או ראשי המקלחת. כל אלו הם אביזרי אמבטיה שונים שלפעמים די לנו באחד מהם בשביל לשדרג את המראה של חדר האמבטיה כולו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ארונות אמבטיה

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  ארונות אמבטיה הם ללא ספק מרכיב עיקרי בחדר האמבטיה שלנו . במאמר זה אנו ננסה לדבר מעט על המקום שחדר האמבטיה שלנו תופס בחיינו, כמובן המקום המיוחד של חדר זה וכיצד זאת ארונות אמבטיה אשר בחדר זה יכולים ממש להשפיע על התחושה שלנו בחדרי אמבטיות.  אם כן, חדר האמבטיה עם כל ארונות אמבטיה אשר בו הוא חדר מאוד מיוחד בו אנו בעצם מתרעננים. מתחדשים. כמו אתחול של מערכת הפעלה של המחשב. כך גם אנחנו בחדרי אמבטיה שונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מאמר בנושא ריצוף

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  ריצוף מחדש של הבית הפרטי או דירת המגורים שלנו, הוא הליך שרבים בוחרים לעשות, הן במסגרת מהלך שיפוצים נרחב יותר והן כמהלך שיפוצים בודד. ריצוף הבית הפרטי הוא תהליך שדורש השקעה כספית רבה והצלחתו ואיכותו כרוכים במקרים רבים גם באיכות בעל המקצוע המתקין אותו. לכן תהליך מוצלח של ריצוף הבית מצריך בחירת ריצוף איכותי ומתאים עבור הבית ויתר על כן עלינו לבחור בעל מקצוע שיבצע את המשימה כהלכה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פסיפס- חידושי פסיפס לאמבט

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  פסיפס אינו שם נרדף לשבלונות גיאומטריות או לציורי פרחים. כיום תוכלו להכניס לחלל האמבטיה שלכם תמונות פסיפס- אני מתכוונת לדיוקנות, וציורים שטרם הורגלנו אליהם. למשל פסיפס בדוגמת שושני ענק על רקע שחור. בעזרת פסיפס השושנים, הכנסתם לחלל האמבטיה פיסת אומנות עכשווית ויצרתם פינה מרשימה מבחינה ויזואלית. בתאורה נכונה, אריחי הפסיפס נוצצים ובאמבטיה נוצרת אווירה מדהימה. אתם יכולים לחפות קיר שלם באמבט באמצעות תמונת פסיפס של פני אישה בסגנון יווני קלאסי. או למשל פסיפס של דמות קלאסית בשחור ובלבן, שמשפיעה ברוגע שלה ובקווים הנקיים על כל האווירה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מאמר בנושא חיפויים

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  חיפויים בסביבה הביתית משמשים אותנו לעיתים מזדמנות הן להגנה על קירות או חלקים אחרים של הבית, במקרים אחרים אנו עשויי לנצל את אותם חיפויים גם לשיפור עיצוב הבית. בין אם נבחר בחיפוי חיצוני לבית וגם אם בחר בחיפויים פנימיים לקירות או לחלקים אחרים בתוך הבית, עלינו לבחון את מיקום החיפויים ואת האופן שבו הם משמשים אותנו הם מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה אסתטית. במקרים רבים נבחר למקם חיפויים בחדרי מדרגות שונים, ..קרא את המאמר השלם ..

 • מאמר בנושא כלים סניטריים

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  כלים סניטריים משמשים אותנו באופן תדיר במהלך שגרת היומיום, באזורים רבים בבית המגורים שלנו נרצה לדעת שאותם כלים סניטריים בהם אנו משתמשים אכן כשמם הם, ושומרים על רמת סניטריות והיגיינה גבוהה, לצורך כך יש להקפיד באופן תדיר ככל הניתן על ניקיונם הקפדני. כלים סניטריים משמשים לרוב במקומות בהם יש שימוש תדיר במים או במקומות בהם רמת הניקיון נחשבת למשמעותית יותר, דווקא משום נטייתם האפשרית של אותם מקומות לצבירת לכלוך. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מאמר בנושא חדרי אמבטיה

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  שדרוג חדרי אמבטיה עשוי להיות משמעותי עבור שיפור איכות החיים שלנו בבית המגורים, אנו נוטים להשתמש בחדרי אמבטיה בתדירות גבוהה במשך היום ובמקרים רבים לא רק לצורך הרחצה באמבטיה. אנו משתמשים בחדרי אמבטיה בבוקר כדי לצחצח שיניים, להתגלח או לארגן את עצמנו מול המראה, אנו משתמשים בחדר האמבטיה בכל פעם שאנו רוצים לבחון את המראה שלנו וכדי לשטוף פנים או ידיים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • סקירת מגמות חדשות בסניטאציה

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  כלים סניטאריים הם תחום שזוכה להמון תשומת לב ממעצבים ומצוי בתהליך התפתחות מאסיבי. הכלים הסניטאריים מסוגננים ומעוצבים ע"י מעצבי על שמכתיבים את הטרנדים בעולם זה. כיום תוכלו למצוא קולקציית הכיורים עצמאיים בשיטת ה- FREE STANDING, המגיעים אלינו מחו"ל. הקולקציה שייכת לאחת הסדרות המצליחות ביותר של אחד ממעצבי העל האגדיים בתחום הריהוט הסניטארי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • בריכות

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  יש הרבה יתרונות וכיף גדול בבריכות בבתים פרטיים. בריכות בין אם בבתים בהם אין ילדים ובין אם בבתים בהם יש ילדים, בריכות כאלו משדרגות למעשה כל חצר בכל בית והם אזור שכולו אומר כיף ונוחות.
  וכשאנו מדברים היום על בריכות אז אפשר לחלק את הבריכות לשני סוגים עיקריים של בריכות. בריכות שממוקמות בתוך האדמה ובריכות שממקמות על האדמה. את האחרונות אפשר לראות היום בהרבה בתים פרטיים בישראל. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מגמות בעולם הכלים הסניטארים לאמבט

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  מגמות בעולם הכלים הסניטאריים לאמבט כלים סניטאריים לאמבט כוללים את האמבטיות, הכיורים המקלחונים, מערכות הספא, ברזים ואסלות. בשנים האחרונות השתנו הדגשים והורחבו הדגשים בתחום הכלים הסניטאריים הן מבחינה פונקציונאלית והן עיצובית. האסתטיקה הופכה למשמעותית וכך גם בחירת האביזרים והחומרים, השימוש בצבע והטכנולוגיות המוטמעות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פרזול מעורב

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  מוצרי פרזול מעורבהם מרכיבים מאוד דומיננטי במטבח שלנו ואפשר לדבר על כך משני כיוונים, הכיוון האחד ואולי הפחות ברור מאליו הוא הכיוון הוויזואלי העיצוב, כלומר המראה של מוצרי פרזול מעורבבמטבח שלנו והשתלבותם וכמובן הניסיון שלנו אף להעשיר את המטבח שלנו באמצעות מוצרי פרזול מעורבאשר בו. והכיוון השני הוא כמובן הכיוון הפונקציונאלי כלומר השימושיות שאנו עושים במוצרי פרזול מעורבאשר במבטח שלנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ידיות

  פורסם בתאריך 12/17/2009 תחת קטגוריה שיפוצים

  ידיות הן ללא ספק בעצם עיקר הפרזול של המטבח שלנו ואם חשבנו שעולם של ידיות די מצומצם הוא וקל לבחור ידיות למטבח אזי שיש טעות ועולם הידיות גם הוא עולם בפני עצמו ויש כל כך הרבה דגמים שונים וכל כך הרבה סוגים שונים הן מבחינת החומר ממנו מיוצרים הידיות והן מבחינת סגנונות עיצובים ולאחרונה, עם כל התחכום החדש שנכנס בפונקציונאליות של מוצרי פרזול, אפשר למצוא גם הרבה ידיות שמבצעות כל מיני פעולות חכמות שמפשטות ומקלות לנו את החיים בסביבת המטבח שלנו. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר