מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: אמירה אדמון

צור קשר עם אמירה

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 17


 מאמרים שנכתבו על ידי אמירה אדמון
 • התחילו להופיע שערות על הכרית? הנה כמה דרכים כיצד למנוע נשירת שיער

  פורסם בתאריך 08/05/2019 תחת קטגוריה טיפוח ויופי

  נשים רבות מוצאות את שיערן הנושר על הכרית כאשר הן קמת בבוקר. יש לדעת כי רק כאשר מדובר על יותר מ-100 שערות יש לפנות לטיפול. מרפאת היר קליניק, מוכרת באמצעות הרופאים והטריקולוגים, אשר מטפלים בבעיה תוך, בירור לעומק ע"י בדיקות ומתן פתרון הולם ..קרא את המאמר השלם ..

 • נשירת שיער אצל נשים היא לא גזירת גורל - כיצד לטפל ולחזור למראה השיער הבריא והמטופח.

  פורסם בתאריך 08/05/2019 תחת קטגוריה טיפוח ויופי

  נשירת ברב נשים הינה תופעה שמלחיצה יותר מאשר גברים. השיער הוא הסמל הנשי ולכן הן מטפחות אותו ככל שניתן. במרפאת הייר קליניק מטפלים רופאים וטריקולוגים באמצעות שיטות רפואיות ופורצות דרך, לאחר בדיקות מעמיקות של על מטופלת ..קרא את המאמר השלם ..

 • Tricho PRP- העידן החדש של טיפולי השיער ושיטה פורצת דרך

  פורסם בתאריך 08/04/2019 תחת קטגוריה טיפוח ויופי

  התקרחות היא תופעה שכיחה בקרב נשים וגברים. עקב חשיבות מראה השיער למראה הכללי, בעיית ההתקרחות עשויה לפגוע בתחושת הדימוי העצמי, ירידה בביטחון העצמי או אפילו "רק" למבוכה. למזלם של רבים הסובלים מהתקרחות, ישנו כיום פתרון מדעי מוכח קלינית אשר מסייע במניעת ההתקרחות ואף מציע תוצאות לא רק מוצלחות אלא אף מהירות באופן יחסי ונטולות תופעות לוואי. השיטה הפכה פופולארית בעולם בשנים האחרונות בתחום בריאות וטיפולי השיער ולאחרונה צברה כמות מרשימה של נתונים ומחקרים רפואיים בכדי להוכיח את הצלחת הטיפול החדשני ופורץ הדר ..קרא את המאמר השלם ..

 • 40% מהנשים סובלות מהתדלדלות שיער. מה ניתן לעשות וכיצד ניתן לטפל בבעיה?

  פורסם בתאריך 08/04/2019 תחת קטגוריה טיפוח ויופי

  ישנן סיבות שונות מדוע נשים רבות מבחינות בנשירת שיער. יש לבצע בדיקות מקיפות ויעוץ של טריקולוגים. מרפאת הייר קליניק מעסיקה רופאים ומומחים, כאשר ניתן למצוא את הבעיה והפתרון המתאים. במאמר זה, יצוינו הגורמים העיקריים לנשירת השיער ודרכים לטפל לעומק בבעיה זו. הסיבות לשיער דליל, עשויות להיות תורשתיות, גם תרופות קבועות שנוטלים ועשויות לגרום לנשירה ועוד. בדיקות דם נקיפות, שאלון רפואי ועוד, יעניקו תמונה מלאה של המצב. הבשורה הטובה היא, שיש פתרון רפואי הולם וניתן יהיה לחזור למראה טבעי של שיער מבריק,מלא ושופע ..קרא את המאמר השלם ..

 • מי מפחד מנשירת שיער?

  פורסם בתאריך 04/16/2019 תחת קטגוריה שיער והתקרחות

  אנשים רבים נכנסים ללחץ, כאשר הם רואים ששיערם נושר או הופך לדליל יותר. יש לפנות לקליניקה, אשר מעניקה טיפול מעמיק הניתן ע"י רופאי עור מומחים וטריחולוגים אשר מתמחים בבעיות בשיער ובקרקפת. בקליניקת HAIR CLINIC יעניקו לכם פתרון הולם תוך בחינה מעמיקה של בעיית הנשירה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ייצור חשמל עצמאי- איך זה עובד בדיוק?

  פורסם בתאריך 04/15/2019 תחת קטגוריה מדע וטכנולוגיה

  ייצור עצמאי של חשמל באמצעות אנרגיות שונות ובאמצעות קו גנרציה. שיטה זו, עובדת היטב והיא ידידותית לסביבה, חסכונית ואינה מזהמת. שיטה זו, טובה למפעלים שצורכים המון חשמל בעת הייצור. טכנולוגיית הקו-גנרציה אכן עשויה לחולל שינוי משמעותי במשק האנרגיה הישראלי. יתרונותיה בולטים: המחיר שהיא מציעה לאספקת אנרגיה נמוך יחסית לטכנולוגיות אחרות והיא מביאה לייצור מיטבי הן לצרכן והן ולמשק האנרגיה. הקו-גנרציה מביאה איתה יתרון גדול בכל הקשור לעלויות הייצור במפעלים מקומיים – ..קרא את המאמר השלם ..

 • נשירת שיער מה הפתרון

  פורסם בתאריך 02/18/2019 תחת קטגוריה שיער והתקרחות

  פתרון בעיות של שיער דליל או נשירת שיער באמצעות קליניקת מומחים אשר בודקת לעומק את כל בעיות הבריאות שמהן נובעת נשירת השיער או דילולו. תוצאות מוכחות בקרב מטופלים רבים הבדיקות תתבצענה על רקע גנטי, מחלות קודמות, דיכאון, זרימת הדם בקרקפת, תזונה, חוסר שינה, בעיות בבלוטת התריס ועוד. תחום נוסף שנבדק הינו רקע של מחלות אוטואימיוניות ופתרון ממוקד על רקע זה של נשירת השיער. גם בדיקת זיהום חיצוני מתבצעת במסגרת בירור הבעיה בקליניקה. גם צד נוסף נבדק בקליניקה והוא מערכת חיסונית של מטופלים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מובילים ברמת השרון

  פורסם בתאריך 08/23/2016 תחת קטגוריה שיפוצים

  למצוא מובילים מקצועיים ברמת השרון כיצד להוזיל הובלה ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה כדאי לדעת לפני בחירת מובילים

  פורסם בתאריך 08/21/2016 תחת קטגוריה שיפוצים

  בחירת מובילים אחראים, קריטריונים וטיפים יעילים ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה כדאי לדעת לפני בחירת מובילים

  פורסם בתאריך 08/16/2016 תחת קטגוריה שיפוצים

  כיצד לבחור מובילים מקצועיים בדרך הנכונה, מתי לעבור דירה באיזו תקופה, ביטוח חפצים, יחס ושירות, כלים משוכללים למעבר דירה ע"י חברות ההובלה ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה כדאי לדעת לפני בחירת מובילים

  פורסם בתאריך 08/16/2016 תחת קטגוריה שיפוצים

  כיצד לבחור מובילים מקצועיים בדרך הנכונה, מתי לעבור דירה באיזו תקופה, ביטוח חפצים, יחס ושירות, כלים משוכללים למעבר דירה ע"י חברות ההובלה ..קרא את המאמר השלם ..

 • כל המידע היעיל לגבי הובלות

  פורסם בתאריך 08/16/2016 תחת קטגוריה שיפוצים

  בחירה של חברת הובלות, קריטריונים, סוגי הובלות ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר