מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: ישראל רף

צור קשר עם ישראל

אתרים/בלוגים: , https://www.facebook.com/reffnursery?pnref=lhc

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 23


 מאמרים שנכתבו על ידי ישראל רף
 • מתנות לכנסים, עציצים ממותגים, שישדרגו את המותג והעסק שלך בצורה המיטבית

  פורסם בתאריך 06/05/2019 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מסרים ממותגים בעציצים הם הפתרון האולטימטיבי, לרוצים להעמיק את זהות המותג בתודעת הצרכנים, הלקוחות והעובדים שלכם עם מתנה מקורית ובעלת ערך.
  אילו קבלתם עציץ ממותג עם ברכה אישית או עסקית, המתנה שקיבלתם תוצג אצלכם על השולחן במשרדכם זמן רב לאחר הכנס. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מוצרי פרסום, לחיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות.

  פורסם בתאריך 10/29/2018 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  החברה שלכם מחפשת אפיק שימור לקוחות, שמצליח להעמיק את הקשר הערכי אליכם, הנכון ביותר לעשות זאת באמצעות מסרים ממותגים בעציצים, שמהווים מוצרי פרסום, וישמשו אתכם עבור מתנות לאירועי חברה, מתנות לעובדים בחג, מתנות ללקוחות ועוד.
  למה דווקא עציצים ממותגים כמוצרי קידום מכירות? ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות לט"ו בשבט לעובדים וללקוחות

  פורסם בתאריך 10/19/2018 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  ט"ו בשבט הוא חג האילנות, זו הזדמנות נהדרת להעניק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ולהעמיק את הקשר האישי והעסקי. קיימת דרך מעולה לציין את החג הנפלא הזה, ולחזק את הקשר בין האדם לטבע, בין תהליכי טיפוח וצמיחה, באמצעות בחירת עציצים ממותגים, שיעמיקו את הקשר עם העובדים, הלקוחות והספקים שלכם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות לראש השנה- המתנות, שיחברו את הלקוחות והעובדים שלכם לעסק.

  פורסם בתאריך 07/23/2018 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • חגיגות ראש השנה - זמן מצוין לעקוף את המתחרים שלכם

  פורסם בתאריך 07/28/2017 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  למה כדאי לכם לחלק ללקוחות מתנות ממותגות לראש השנה? כוחן של המתנות הממותגות כאקט שיווקי עסקי הוא משמעותי. כולם אוהבים לקבל מתנות ברכה ופרסום בעציץ אחד – עסקת חבילה מושלמת לעסק שלכם, העציץ הממותג נושא את שם העסק, הלוגו ודרכי ההתקשרות עם העסק שלכם ויוצב על שולחנם של הלקוחות זוהי מתנה יוצאת דופן, בעלת נוכחות בולטת ואפקט קידומי מנצח. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות לכנסים, מוצרי פרסום ממותגים שיביאו להצלחה הגדולה בכנס שלכם

  פורסם בתאריך 07/12/2017 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מתנות לכנסים, מוצרי פרסום ממותגים שיביאו להצלחה הגדולה בכנס שלכם המטרה לשמר את המותג שלכם, שימור לקוחות, וחשיפה בפני לקוחות פוטנציאליים חדשים
  מסרים ממותגים בעציצים המוצר הפרסומי שאנו ממליצים לכל בעל עסק לחלק ללקוחותיו על מנת להישאר בתודעתם זמן רב ..קרא את המאמר השלם ..

 • מוצרי פרסום ממותגים לכנסים ולאירועים

  פורסם בתאריך 12/06/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מדי שנה עסקים בישראל משקיעים למעלה מ-100 מיליון ₪ במוצרי פרסום, מהי באמת החשיבות של המוצר הפרסומי וכיצד ניתן לקנות מוצר פרסומי שיחזיר את ההשקעה? כל מה שצריך לדעת על היערכות לכנס הבא שלכם ..קרא את המאמר השלם ..

 • איך נערכים לכנסים עסקיים לקבלת תוצאה הטובה ביותר

  פורסם בתאריך 12/03/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  כנסים עסקיים ואירועים עסקיים הם אחד מכלי הפרסום החזקים ביותר של המותגים הגדולים והעסקים בכלל. כיצד תוכלו להיערך לכנס ולהפיק "החזר השקעה (ROI)" גבוה במיוחד באמצעות מוצר פרסומי? כל מה שצריך לדעת על היערכות לכנסים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המתנה המתאימה לט"ו בשבט – ללקוחות, עובדים וקולגות עסקיים

  פורסם בתאריך 11/28/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  ממש עוד מעט יחול חג האילנות ובעלי עסקים שמעוניינים תמיד להיות במרכז העניינים של הלקוחות, העובדים והקולגות העסקיים מחפשים דרכים יצירתיות למתג את השירותים והמוצרים שלהם בחגי ומועדי ישראל. בכתבה הבאה נציג בפניכם את המתנה הפופולרית ביותר שניתן להעניק בחג ט"ו בשבט. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מדוע עציצים ממותגים כמוצרי פרסום הם היעילים ביותר עבור המפרסם

  פורסם בתאריך 08/17/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מדוע עציצים ממותגים כמוצרי פרסום הם היעילים ביותר עבור המפרסם, הדרך הטובה ביותר לשמר לקוחות היא באמצעות מוצרי פרסום ממותגים, איך לבחור את המוצרים הנכונים ללקוחות של העסק שלך, מסר אישי שלכם ממותג בעציץ מזכרת בלתי נשכחת תוצג תמיד על השולחן ולא במגירה. כך תקבלו בהשקעה לא גדולה תוצאות פרסומיות מעולות לתווך ארוך. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות ממותגות לראש השנה

  פורסם בתאריך 07/31/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מתנות ממותגות לראש השנה

  גם בחגים אפשר לתת מתנה ממותגת, בין אלמנט שיווקי למתנה רצינית, היצע מרשים שיכול להתאים לכל גוף, אפשרות נהדרת להגיע לראש השנה ולהגיש לאנשים שונים מתנות שהיה שווה לחכות להן, מתנות ממותגות לראש השנה ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות ממותגות לכנסים

  פורסם בתאריך 03/10/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מתנות ממותגות לכנסים, יותר אנשים יזכרו את המותג, רעיון חכם עם מחשבה קדימה, מיצוי מלא של המתנה שמוענקת, מדובר בפריט שיכול אף ליצור ערך רגשי מסוים ויבין שהוא באמת אדם חשוב לחברה שחילקה את המתנה בכנס. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות לכנסים

  פורסם בתאריך 02/24/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מתנות לכנסים, מדוע חשוב לרכוש מתנות לכל כנס, חוויית ההתכנסות גדלה בצורה משמעותית, השקעה קטנה שמצליחה בגדול, לא מדובר על השקעה מכבידה מבחינה כלכלית, וכך התרומה שלה גדולה עוד יותר לנוכח עלותה. דבר זה מגדיל את הרצון של רבים לחלק מתנה מכובדת בכל כנס שהם עורכים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות ממותגות לאירועים

  פורסם בתאריך 02/19/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  מתנות ממותגות לאירועים, מיתוג הוא דבר חשוב מאוד בימינו, תוספת חיובית מאוד לכל אירוע, ארגון דינאמי וחכם של אירוע מלא חיים ובזכות תוספות חשובות כמו מתנות ממותגות לאירועים האירוע יהיה כזה שיהיו בו לא מעט נקודות מיוחדות ורגשי שיא שישדרו לכולם עד כמה היה מדובר בהתכנסות מושלמת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתנות לאירועים

  פורסם בתאריך 02/12/2016 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  מתנות לאירועים, מימוש הרצון לחלק מתנה איכותית, מבחר שמשלב גם מראה מעניין, תמורה מלאה לכל השקעה כספית, עומדת תוצאה מרשימה שמהווה תמורה מלאה לכל שקל שהוצא. כך נהנים הן החוגגים והן בעלי השמחה מחלוקה מוצלחת של מתנות בלתי נשכחות. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר