מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: תומר סימן טוב


 מאמרים שנכתבו על ידי תומר סימן טוב
 • הרחקת יונים על ידי שימוש בשיטות הרתעה והפחדה

  פורסם בתאריך 03/01/2017 תחת קטגוריה בית

  שיטה נוספת ונפוצה אשר נעשית בה שימוש למטרת הרחקת יונים, הינה, שימוש בדחלילים ומוצרי הרתעה אחרים, להרתעת והפחדת היונים. ידוע שהאויב הכי גדול של היונים, הוא העורב. עורב נוהג לתקוף ציפורים ויונים בכול מקום בו הוא פוגש אותם, והצבת דחליל בצורת עורב, במקומות גבוהים ובולטים, ירתיעו וירחיקו את היונים אל מקום אחר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים אלקטרונית – מרחיק יונים אלקטרוני

  פורסם בתאריך 03/01/2017 תחת קטגוריה בית

  הרחקה של בעל חיים כלשהו באמצעות פולס חשמלי בעל מתח נמוך, הינו דבר מוכר ונמצא יעיל במקרים רבים. מדובר במכה חשמלית לא נעימה, אשר מטרתה היחידה לגרום לאי נוחות רגעית ולרתיעה מפני הישנות המקרה. כיום ניתן למצוא שימוש בשיטה זו גם במלחמה מול היונים המטרידות. כידוע לכול, יוני הבית מגיעות בלהקות גדולות ומביאות עימם לכלוך ורעש רב, אשר מפריע לשקט והשלווה אליו רגילים בני הבית השונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מדוע הדברת יונים אינה יעילה?

  פורסם בתאריך 01/26/2017 תחת קטגוריה בית

  יונים נוהגות לקנן באזורי מגורים ומהוות מטרד רב, שכן הם מביאות עימם הרבה רעש ולכלוך, המצטבר מנוצות ולשלשת יונים. ישנם דרכים חוקיות ויעילות להרחקת היונים כדי שלא ישובו לקנן בשנית. הדברה אינה חלק מהדרכים החוקיות. במאמר זה תקראו ותבינו, מדוע הדברה אינה חוקית ויעילה וכיצד כן יש לפעול על מנת להרחיק את היונים המטרידות מאזור מגוריכם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מחירי הרחקת יונים

  פורסם בתאריך 01/18/2017 תחת קטגוריה כללי

  הרחקת יונים הינו תחום בו קיימים חברות ובעלי מקצוע רבים ושונים, אשר נותנים מגוון פתרונות לכלל סוגי האוכלוסייה, החל מלקוחות פרטיים, וועדי בתים, ועד ללקוחות עסקיים וחברות. בתחום זה חשוב להבין מהו צרכיכם ולהכיר את השיטות השונות הקיימות להרחקת יונים, וכן למצוא בעל מקצוע אמין ומנוסה, אשר יוכל לספק לכם שירות הרחקת יונים כמו שצריך. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים לצמיתות

  פורסם בתאריך 01/10/2017 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הרחקת יונים ניתנת לביצוע באופן עצמאי על ידי מס' שיטות מסוימות להרחקת יונים משטח ביתכם או מבית העסק שלכם, אך, בכדי להשיג תוצאות טובות יותר, המאפשרות הרחקת יונים לצמיתות, כדאי שתשקלו פניה אל חברה מקצועית להרחקת יונים, אשר מומחית בכלל סוגי העבודות הרחקת היונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים עשה זאת בעצמך

  פורסם בתאריך 01/10/2017 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הרחקת יונים מאזורי קינון ביתיים, מצריכה לנקוט במספר דרכים מסוימות אשר באמצעותם ניתן להרחיק את היונים ולהיפטר מהם אחת ולתמיד. אין זה מספיק לגרש את היונים ולקוות שלא יחזרו, נדרשות כאן שיטות מיוחדות להרחקת יונים וכן הקדשת זמן והשקעה רבה בכדי להשיג פתרון יעיל בהרחקת היונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מרחיק יונים

  פורסם בתאריך 12/26/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  לא רבים יודעים כי קיים מקצוע בשם "מרחיק יונים". מרחיק יונים כשמו כן. מרחיק יונים משתמש בשיטות שונות להרחקת היונים מהאזור המבוקש . ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים ברחובות ע"י מרחיק יונים מקצועי

  פורסם בתאריך 12/26/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הגיע הזמן שתשימו לזה סוף! הרחקת יונים ברחובות , מחיר מקצועיות ואמינות ללא פשרות !

  נמאס לכם שהמרפסת כל הזמן מלוכלכת?
  היונים עושות לכם רעש? ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים בראשון לציון ע"י מרחיק יונים מקצועי

  פורסם בתאריך 12/26/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הגיע הזמן שתשימו לזה סוף! הרחקת יונים בראשון לציון , מחיר מקצועיות ואמינות ללא פשרות !

  נמאס לכם שהמרפסת כל הזמן מלוכלכת?
  היונים עושות לכם רעש? ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים בתל אביב ע"י מרחיק יונים מקצועי

  פורסם בתאריך 12/26/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הרחקת יונים כוללת שיטות שונות שמטרתן המרכזית היא להרחיק יונים ואיזורי קינון מאיזורי אוכלוסייה אנושית צפופה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • דוקרנים נגד יונים

  פורסם בתאריך 12/26/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  קיימת שיטה מסוימת להרחקת יונים הנקראת דוקרנים נגד יונים. בשיטה זו, פורסים דוקרנים להרחקת יונים באמצעות דבק מיוחד אשר עמיד בפני מזגי אוויר שונים וכן מוגן בפני קרינת שמש UV. ..קרא את המאמר השלם ..

 • רשת להרחקת יונים

  פורסם בתאריך 12/26/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הרחקת יונים באמצעות רשת להרחקת יונים, הינה שיטה נפוצה ואופטימלית, אשר קיימת במס' רב של מבנים ובניינים ומספקת פתרון מקיף למניעת קינון ומטרד רב של היונים. רשת נגד יונים ניתנת להתקנה באזורים שונים של הבית, בגדלים שונים ובסוגים שונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים באמצעות רשתות נגד יונים

  פורסם בתאריך 12/11/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הרחקת יונים באמצעות רשתות נגד יונים הינה דרך אפקטיבית להרחקת יונים מכול איזור שבו קיים ריבוי של יונים וקינון של יונים שהופך למטרד, אם זה בשטח הפרטי של הבית או של בית העסק. קיימות חברות רבות להרחקת יונים המבצעות עבודות התקנת רשתות להרחקת יונים, באופן מקצועי ויעיל, אשר מונע מהיונים לשוב ולקונן באזורי הבית שלכם ובבית העסק שלכם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים באופן מקצועי!

  פורסם בתאריך 11/30/2016 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  רבות דובר על מטרד היונים ועל הלכלוך הרב שהוא מביא עימו. היונים נמצאות בכול מקום, ולרוב הם נוהגות להתאסף בלהקות ולאכול יחדיו. כאשר מדובר בקינון של יונים, ניתן לצפות בהם מקוננות בכול מקום אפשרי שמאפשר להם לרבוץ בנוחות רבה מבלי ששום דבר יפריע להם במעשה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הרחקת יונים בהרצליה

  פורסם בתאריך 09/13/2016 תחת קטגוריה בית

  נמאס לכם שהמרפסת כל הזמן מלוכלכת?
  היונים עושות לכם רעש?

  הרחקת יונים בהרצליה ע"י מרחיק יונים מקצועי
  צרו קשר עכשיו וקבלו מענה מהיר ואדיב
  050-679-5053 ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר