מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: רונית אהרון

צור קשר עם רונית

ניקוד מצטבר: 1 | מאמרים: 13


 מאמרים שנכתבו על ידי רונית אהרון
 • יחסי ציבור לרשת תמרוקים

  פורסם בתאריך 07/20/2009 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  לא הייתה לי ברירה, המשבר הכלכלי הראה את אותותיו בכל האספקטים גם האישיים שלי כאדם שנאלץ להצטמצם בהוצאותיו, וגם עסקית כבעלת רשת לתמרוקים. השורה התחתונה הצביעה על מחזור מכירות קטן במיוחד וההפסדים רק גאו מחודש לחודש. ..קרא את המאמר השלם ..

 • יחסי ציבור לעיתונאים צעירים

  פורסם בתאריך 06/29/2009 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  למתבונן מהצד זו יכולה הייתה להיראות כמו עוד מסיבת עיתונאים: על הבמה עמד נציג החברה המסחרית ודיבר בלהט על איכויותיו של המוצר. 50 איש ישבו מולו, כתבו וצילמו. בקהל היו צוותי צילום וכתבים. מבט קרוב הסגיר את גילי הנוכחים - צעירים בני עשרה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • סביבה נטולת נייר

  פורסם בתאריך 06/15/2009 תחת קטגוריה מדע וטכנולוגיה

  כאשר אנחנו מתייחסים להוצאות הכרוכות בתחזוקת מדפסות, הרי שההוצאה העיקרית טמונה בטונר. כאשר ישנו שימוש אינטנסיבי ב מדפסת, במיוחד ב מדפסת לייזר הרי שמרבית התלונות תסובנה סביב העלויות הגבוהות של הטונר כשנאלצים להחליפו לעיתים קרובות (הודות לנפח השימוש הגבוה ב מדפסת). לטונר יש גם תופעות לוואי נוספות המתלוות לעלויות כמו זיהום סביבתי ונייר מבוזבז. ..קרא את המאמר השלם ..

 • תהליך בחירת התורם בבנק הזרע

  פורסם בתאריך 06/11/2009 תחת קטגוריה הורות ותכנון המשפחה

  המבקשת תרומת זרע, מעלעלת בקטלוג שבו מצוינים המאפיינים החיצוניים של התורם - גובה, משקל, מבנה גוף, צבע עור, שיער ועיניים, מוצאם של התורם, של הוריו ושל סביו, עיסוק ותחביבים. התורמים שמופיעים בקטלוג הם כמובן אלה שעברו את הבדיקות הרפואיות הנדרשות, ושנוזל הזרע שלהם נמצא מתאים לתרומת הזרע. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כל מה שרציתם לדעת על מחנה Med-O-Lark ולא העזתם לשאול?

  פורסם בתאריך 05/31/2009 תחת קטגוריה טיולים ומסלולים

  ממש בימים טרופים אלו, חודש לפני הגעת החופש הגדול למחוזותינו. הורים רבים עסוקים בשאלה הגורלית: מה עושים עם הילדים ביולי ואוגוסט? גם מי שהמיתון נגס בתקציב המשפחתי שלו יתקשה לפסול על הסף מחנות קיץ בחו"ל. במסגרת מחנה קיץ, הילדים מגיעים למסגרת חינוכית ונהנים ממס' עולמות בו זמנית. שיפור האנגלית ע"י שימוש אינטנסיבי בשפה ובמקביל שיפור המיומנויות הפיזיות שלהם ע"י תחום רחב של פעילויות שהמחנה מציע, וכפועל יוצא מכל אלה גם משיפור הביטחון העצמי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • עבודה בארה"ב - מדריך מחנות קיץ

  פורסם בתאריך 04/26/2009 תחת קטגוריה טיולים ומסלולים

  לפני שנה השתחררתי משירות החובה שלי בצה"ל. אני יודע שאני רוצה להירשם ללימודים אבל לא מיידית. סבורני כי לא אוותר על החלום לטייל באתרים בדרום אמריקה או במזרח הרחוק. אבל בינתיים, כדי להוציא אל הפועל את התכנית לטייל, כסף הוא מחויב המציאות וכדי להשיג כסף יש לעבוד. מכיוון שבאמתחתי ניסיון בהדרכה, חשבתי שיהיה נחמד לשלב את הכישורים בחו"ל במסגרת של מחנות קיץ. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מחנה קיץ בקרואטיה

  פורסם בתאריך 04/21/2009 תחת קטגוריה טיולים ומסלולים

  בא לכם לעשות משהו משוגע? קצת שונה ממה שהורגלתם עד כה?
  ועוד בקיץ כשבארץ שיא החום, לא תרצו לנשום אויר הרים? אם תחליטו שתרצו אז יש מקום קסום כזה שיעניק לכם את החוויה של פעם בחיים – בקרואטיה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • החיים אחרי תרומת הזרע או הביצית – האם לספר לילד או לא?

  פורסם בתאריך 04/19/2009 תחת קטגוריה הורות ותכנון המשפחה

  זוג ההורים המתקשים להרות, הזוגות החד מגדריים המבקשים לממש את ההורות, והרווקות המתקשות למצוא את אהבת חייהן ומבקשות להיות אימהות, מייחלים לרגע שבו הזרע (במסגרת תרומת זרע מ בנק הזרע) ייקלט עם הבשורה כי יש הריון. למרות השמחה, הרגשות הם מעורבים, גם עצב מהול בהם כי פרט לתקווה, קיימת חרדה עצומה, דאגות ותהיות כמו שקיים בכל הריון רגיל אבל זה לא הריון רגיל. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אני לסבית ואני גאה בכך – בת 18 חושפת

  פורסם בתאריך 04/07/2009 תחת קטגוריה זוגיות

  אני לסבית. לא הכחשתי מעולם. אבל ישנם אנשים שקשה להם הגילוי הזה. כמו ההורים שלי לדוגמא. כבר הבנתי כי אני שייכת לקהילה ההומו – לסבית. זה קרה בגיל 14, כשהבנתי שבנים לא עושים לי את זה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כשסיוון פגשה מדפסת של יזמקו

  פורסם בתאריך 03/29/2009 תחת קטגוריה אינטרנט ומחשבים

  שמי סיוון ואני סטודנטית למדעי המדינה, שנה שנייה. באמתחתי מחשב, ואני מחפשת לקנות מדפסת. ורצוי שתהיה מדפסת צבעונית. שמעתי לאחרונה כי קיימות בשוק מדפסות משולבות המשלבות כ- 3 מכשירים במכשיר אחד. מדפסת משולבת מכילה מדפסת, מכונת צילום ופקס. ..קרא את המאמר השלם ..

 • תרומת זרע שאלות והשלכות

  פורסם בתאריך 02/17/2009 תחת קטגוריה הורות ותכנון המשפחה

  כיום, קיימים הרכבי משפחה חדשה, שהנפוץ ביניהם הוא משפחה חד הורית כשהאם, שלא הצליחה לממש זוגיות, מחליטה להביא ילד ולגדלו לבד.
  שאלות מטרידות רבות עולות כתוצאה מתהליך תרומת זרע בכלל ובארץ בפרט. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מחנה קיץ בארה"ב לנוער דתי CAMP NESHER

  פורסם בתאריך 02/08/2009 תחת קטגוריה טיולים ומסלולים

  מחנה קיץ לנוער דתי (נוסח בני עקיבא) ועוד בארה"ב, זה הדבר החם היום. המטרה היא ליצור אינטראקציה עם נוער דתי מכל העולם כך, שהשפה האנגלית תהיה שגורה באופן שוטף בפי כל הילדים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המצאת מכונת הצילום

  פורסם בתאריך 01/18/2009 תחת קטגוריה אינטרנט ומחשבים

  חשבתם פעם איך זה להעתיק מסמכים ותרשימים בצורה מדוקדקת ומספר רב של פעמים? זה ודאי קרה לכם כשהייתם תלמידים בבית ספר או סטודנטים באוניברסיטה לפני 50 שנה. עכשיו, חישבו שוב איך זה להעתיק את אותם מסמכים ותרשימים בצורה קפדנית ומספר רב של פעמים כשאתם גם חולים בדלקת פרקים. נשמע הזוי? ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר