מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: דיאנה בן צבי

צור קשר עם דיאנה

אתרים/בלוגים: , http://www.dianabenzvi.com/landing/gift-report-sel, http://www.dianabenzvi.com/ten-tips-about-self-ful

מקום עבודה: עצמאית

תפקיד: מורה דרך להגשמה עצמית בישלוב עם ריקוד ושירה מאמנת אישית

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 117


 מאמרים שנכתבו על ידי דיאנה בן צבי
 • האתם אוהבים את העבודה שלכם?

  פורסם בתאריך 05/11/2015 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אם החיים שלכם מונוטוניים, סימן שאתם לא באמת חיים!

  פורסם בתאריך 05/05/2015 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא! ..קרא את המאמר השלם ..

 • אם החיים שלכם מונוטוניים סימן שאתם לא באמת חיים!

  פורסם בתאריך 04/13/2015 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אם אימון או טיפול מדבר אליכם, מאמר זה בשבילכם!

  פורסם בתאריך 03/02/2015 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מהי אנרגיה וכיצד היא משפיעה על ההצלחה ועל ההגשמה שלנו?

  פורסם בתאריך 12/28/2014 תחת קטגוריה דיאטה והרזיה

  נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • העולם מתקדם האומנם?

  פורסם בתאריך 10/08/2014 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אם רק היו מלמדים אותנו את הדבר זהה בבית ספר...

  פורסם בתאריך 08/19/2014 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  ולנו שואפים להצליח, להיות במקום טוב יותר, לחיות איכות חיים טובה יותר, לקבל יותר, להשיג יותר, לתקשר יותר טוב עם הסביבה, עם בן או בת זוג, ליצור חיי מימוש והגשמה. כולנו רוצים כך אבל רק בודדים אכן עושים את זה באמת – בודדים הם לו שאכן מצליחים, שחיים באושר ובעושר, נהנים מהשפע, יש להם מספיק זמן למשפחה, לפיתוח הזוגיות והיחסים, בודדים הם אלו שחיים חיי מימוש והגשמה, עושים את מה שהם אוהבים, נהנים מהעשייה הזו, קמים בבוקר עם אנרגיה מטורפת, מוכנים להתחיל יום חדש ..קרא את המאמר השלם ..

 • החיים הם משחק, ואנחנו השחקנים

  פורסם בתאריך 07/01/2014 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  האם יצא לכם לשמוע משפט – החיים הם במה ואנחנו השחקנים? זה כל כך נכון. אבל מאחרי משפט זה יש עומק וחשיבות מאוד מאוד גדולים לגבי איך שאנחנו מנהלים את חיינו, מה היא בעצם הסיבה שאנחנו באים לעולם הזה ומה עלינו לעשות כדי לחיות חיי מימוש והגשמה. אני מאמינה שכל אחד בא לעולם כדי לשחק את המשחק שלו בדרך הטובה ביותר שהוא יכול וליצור את החיים שאליהם הוא שואף – חיי תשוקה, מימוש, שפע, הגשמה. לכל אחד מאיתנו מגיע לחיות חיים כאלו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מהי שפת הדיבור שלכם?

  פורסם בתאריך 02/21/2014 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  מילים הן הכלי שלנו לתקשר אחד עם השני, עם העולם. מילים הן אלו שעוזרות לנו להביע את הרגשות שלנו, בעזרת המילים אנחנו מתרגמים את המחשבות שלנו. למילים יש כוח – מילים יכולות לבנות כמו שיכולות להרוס, יכולות לעורר רגש חיובי או שלילי - מילים יכולות לעורר פרגון , חיבה ואהבה או לחילופין ביקורת,רחוק ושנאה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מי מכתיב לכם את החיים?

  פורסם בתאריך 01/27/2014 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  תמיד אהבתי 3 דברים בחיים שלי – מאז שהייתי ילדה קטנה: לרקוד, לשיר ואנשים. זה היה ברור לי מה מקצוע חיי ומה נועדתי לעשות כאן בעולם הזה. אבל מאז שהייתי קטנה נאמר לי שמה שאני אוהבת לעשות זה לא מקצוע, זה רק תחביבים וכיף לשחק איתם אבל זה לא הדבר האמיתי שאני יכולה לנצל בחיים, לעסוק בו, ולהתפרנס מזה. אלו שטויות של ילדה קטנה. כמובן עלי ללמוד מקצוע טוב שיכניס כסף ולמצוא עבודה מסודרת כדי שאוכל להתפרנס בכבוד ולקבל את כל התנאים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • למה חשוב שיהיה לכם מאמן או מנטור בחיים

  פורסם בתאריך 01/20/2014 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  מאז שהייתי קטנה שאלתי את עצמי שאלות – מי אני, למה באתי לעולם הזה? מה התפקיד שלי כאן? הרי לא ייתכן שבאתי רק כדי ללמוד בבית ספר, לסיים לימודים אקדמיים, ללכת לעבוד, לעבוד כל החיים שלי, לצאת לפנסיה, תוך כדי להקים משפחה ולסגור את מעגל החיים שלי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ספר החלומות שלי

  פורסם בתאריך 12/21/2013 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  כל אחד מאיתנו קיבל מתנה מדהימה – דמיון, את היכולת ליצור דברים שאנחנו רוצים לקבל בחיים בעזרת הדמיון שלנו. בעזרת הדמיון שלנו אנחנו יכולים ליצור תמונה מנצחת של מי שאנחנו רוצים להיות, מה אנחנו רוצים לעשות ומה אנחנו רוצים לקבל. וולט דיסני אמר – אם אתה יכול לחלום על זה, אתה יכול לעשות את זה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הכוח של התמדה

  פורסם בתאריך 12/11/2013 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  אחד העקרונות החשובים ביותר כדי להגיע למטרה שהצבנו לעצמנו, כדי להגשים את עצמנו או להגשים את החלום שלנו זה להתמיד בדרך. התמדה הינה בין הדברים המרכזיים כדי להגיע להצלחה שאליה אנחנו שואפים להגיע. ..קרא את המאמר השלם ..

 • 2 מפתחות חשובים להצלחה

  פורסם בתאריך 12/04/2013 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  מה זה הצלחה וכישלון? אני אוהבת לתת מילה אחת לשניהם – תוצאה. לא משנה אם אנחנו מצליחים או נכשלים בדבר מה, אנחנו מקבלים תוצאה מסוימת. כאן נמצא המפתח הראשון להצלחה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מהי מטרת החיים?

  פורסם בתאריך 11/09/2013 תחת קטגוריה קואצ'ינג

  תמיד שאלתי את עצמי – מהי מטרת החיים? למה אנחנו באים לעולם הזה? אנחנו נולדים, מקבלים מתנה ענקית – החיים. חייבת להיות מטרה מאחורי זה.
  שאלה זו ליוותה אותי במשך שנים רבות, לקח זמן עד שקיבלתי תשובה מספקת, תשובה שחיפשתי, תשובה שנתנה לי הסבר מדויק מהי מטרת החיים. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר