מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: עירית שריר

צור קשר עם עירית

אתרים/בלוגים: , http://www.facebook.com/magnet.market, http://www.youtube.com/magnetmarket

מקום עבודה: מגנט - חשיבה שיווקית אחרת!

תפקיד: ייעוץ שיווקי ופיתוח עסקי תחומי מומחיות: מיתוג, שיווק באינטרנט, שיווק מפה לאוזן, כתיבה שיווקית.

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 6


 מאמרים שנכתבו על ידי עירית שריר
 • איך תדע אם הכתיבה השיווקית שלך אפקטיבית?

  פורסם בתאריך 11/03/2013 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  הדרך הפשוטה ביותר לבדוק רמת אפקטיביות של תוכן היא כמובן – לפי התוצאות! כמה לקוחות פוטנציאליים אתה מצליח למשוך באמצעותו בחודש?
  האם מגיעים לקוחות פוטנציאליים איכותיים, אשר באמת מתאימים לקהל היעד שאליו את הפונה?
  אם התוכן שלך עובד, ואתה רוצה לשפר את התוצאות ולמשוך יותר לקוחות - אפשר! אם התוכן שלך לא עובד או מושך לקוחות פוטנציאליים אשר אינם קהל היעד שלך - יש דרך להשתפר! ..קרא את המאמר השלם ..

 • 4 סיבות למה שיווק מפה לאוזן לא עובד?...

  פורסם בתאריך 10/20/2013 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  האמת ששיווק מפה לאוזן עובד מעולה, אלא אם כן אנחנו מפריעים לו....אספתי למאמר זה את הטעויות העיקריות והחוזרות אשר אני מזהה אצל לקוחותי וחברי קהילת התוכן שלי. אמונות גורמות לנו לבצע או להימנע מפעולות מסויימות אשר יתרמו להצלחתנו או יעכבו אותה. אם אתם מזהים משהו שקיים גם אצלכם – זה הזמן לשנות, ולשפר משמעותית את התוצאות! ..קרא את המאמר השלם ..

 • 3 טיפים ליצירת זרימת לקוחות קבועה!

  פורסם בתאריך 03/27/2013 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  בעלי עסקים רבים משאירים את שיווק העסק השוטף ללא טיפול מסיבות שונות, התוצאה בדרך כלל תהיה עליות וירידות חדות בהיקף העבודה. הפתרון הוא בניית סט פעולות קבועות המבוצעות ללא קשר לשאלה האם אני עובד או בחופשה. ניתן כמובן לווסת את מינון הפעולות בהתאם לכמות הלקוחות והעבודה שהעסק מסוגל להכיל, אך אסור לנו להפסיקו לחלוטין. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המוצר שלכם נתפס כמותרות בעיני הלקוח? יש פתרון!

  פורסם בתאריך 11/26/2012 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  "מותרות" זו לא מילה גסה! גם במקרים בהם המוצרים שלנו אכן נתפסים כ"מותרות" נוכל לאתר ביתר קלות את הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, אם רק נגדיר מלכתחילה שאת הלקוחות האלה ברצוננו למשוך. חינוך לקוחות הינה פעולה שדורשת השקעת משאבים אדירים, אינה תמיד ריווחית ועל כן שמורה לחברות עתירות הון. לכן, אני מציעה דבר פשוט יותר.... ..קרא את המאמר השלם ..

 • טיפים להתמודדות עם שברי מאמץ שיווקיים

  פורסם בתאריך 07/12/2012 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  עצמאיים ובעלי חברות מחליטים פעמים רבות להקדיש את עצמם למטרת קידום העסק ושיווקו בצורה מוחלטת, רק בכדי להתייאש זמן קצר לאחר שהתחילו. ההשקעה העצומה והאימפולסיבית מתבטאת הן במשאבים כספיים והן במשאבים נפשיים רבים, השקעה אותה קשה לשמר על אותו הקצב ורמת המוטיבציה לאורך זמן, ואז....רבים מהם – מפסיקים!
  חבל מאוד! החתירה למטרה היא תכונה חשובה, ובוודאי הכרחית גם בקידום העסק. ההחלטה על שיווק העסק וקידומו לראש סדר העדיפויות היא משמעותית ביותר, אך יש לזכור כי צריך לעשות זאת בצורה בה תוכלו להתמיד לאורך זמן. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כנסים שיווקיים על האש!!

  פורסם בתאריך 05/17/2012 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  כל אחד ואחת מאיתנו, הפועלים בסביבה עסקית, נמצא בתוך מערבולת של שגרה, של מרדף אינסופי אחר זמן, משימות, קידום הקריירה וכו\'. כנסים מקצועיים הם ההתרועעות החברתית והעסקית הקרובה ביותר בהגדרתה למה שתיארתי כמדורה המשותפת זוהי ההזדמנות לצאת מהמחשב, מהמשרד או משגרת הפגישות אל העולם האמיתי. באמצעות כנסים מקצועיים ניתן ללמוד דגשים חדשים שאולי לא שמענו עליהם בתחום שלנו, להיוודע לקולגות, מתחרים ושיתופי פעולה אפשריים. הנה 3 דברים משמעותיים אשר יעזרו לך להפיק מכנס מקצועי את המקסימום! ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר