מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: רון רונן

צור קשר עם רון

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 7


 מאמרים שנכתבו על ידי רון רונן
 • ניהול תזרים מזומנים – תנאי הכרחי אך לא מספק

  פורסם בתאריך 01/27/2010 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  במציאות הכלכלית של המאה ה 21 מנהל עסק חייב לספח לעצמו הרגלי עבודה נכונים, וביניהם השימוש בכלים פיננסיים בסיסיים והכרחיים אשר נועדו לפשט את עבודתו ולהקל על חייו.

  אחד הכלים הידועים והנפוצים ביותר הוא השימוש בדו"ח תזרים מזומנים – דו"ח בו מפורטות כל התנועות הכספיות של העסק (תקבולים ותשלומים) על פי מועדן בפועל. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ניהול משק הבית כעסק

  פורסם בתאריך 12/15/2008 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  התוכנית 'משפחה חורגת' העלתה לתודעת הציבור את החשיבות של התנהלות נכונה, מקצועית ומאורגנת בכל הקשור לניהול כלכלת המשפחה. ועד כמה שנשמע הדבר מופרך הרי שמסתבר שאצל מרבית המשפחות ההתנהלות הכלכלית מסתכמת בבדיקת חיובי כרטיסי האשראי, אם בכלל. מסתבר שבכדי לנהל את כלכלת הבית לא בהכרח נדרש יעוץ עסקי של מומחה. הדבר פשוט וקל לביצוע באופן עצמי ובלבד שההכרה לצורך קיימת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • באיזה שלב של גיבוש המיזם יש לכתוב תוכנית עסקית?

  פורסם בתאריך 12/15/2008 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  אחת השאלות העולות בפני מנהלים ויזמים לעיתים קרובות היא באיזה שלב של גיבוש המיזם יש לכתוב תוכנית עסקית. על מנת לענות על שאלה זו, יש להתעמק במשמעותה של התוכנית העסקית. תוכנית עסקית מהווה כלי ניהולי הנועד לסייע למנהלי החברה להגדיר כלפי פנים וחוץ את יעדי החברה ואת דרכי פעולתה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כתיבה שיווקית-ברושור כבר לא מספיק

  פורסם בתאריך 12/12/2008 תחת קטגוריה אינטרנט ומחשבים

  חלפו להם הימים בהם ניתן היה לנסח ברושור לצורך הצגת המוצר או השירות שאנו מציעים ולנוח על זרי הדפנה בעוד ההצעות וההזמנות זורמות להן מכל עבר. השוק התחרותי וכניסתם של סוגי מדיה נוספים, הפכו את התחרות לעזה מאי פעם ואת המיומנות והכורח של כתיבה שיווקית להכרח בל יגונה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • קידום אתרים- תוכן מעורר תאוות מנועי חיפוש

  פורסם בתאריך 12/12/2008 תחת קטגוריה הקמה וקידום אתרים

  ביל גייטס (זוכרים? הג'ינג'י ההוא ממיקרוסופט) טבע את המשפט: "התוכן הוא המלך". גייטס רק ניסח לפני מספר שנים את מה שיודע היום כל ילד ובמיוחד ילד המשתמש במנועי חיפוש – תוכן הוא אמת המידה העיקרית להופעה בתוצאות החיפוש ומשום כך התחום הדורש את מירב ההתייחסות כאשר מבקשים לעשות קידום אתרים. תוכן הוא גם אחת המטרות העיקריות בגללן אנו משתמשים באינטרנט (בנוסף לבידור או לצורך לתקשר עם בני אדם נוספים בקלות ובמהירות, למשל). ..קרא את המאמר השלם ..

 • מי מסוגל לכתוב תוכנית עיסקית?

  פורסם בתאריך 12/11/2008 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  בשוק התחרותי והדינאמי של ימינו, המציאות מחייבת כל עסק לבצע תהליך מתמיד של תכנון עסקי, המתבסס בראשיתו על תוכנית עיסקית.


  תוכנית עיסקית, היא למעשה הבסיס והמתווה של העסק. התכנית העסקית מתווה את דרכו של העסק בכל התחומים, החל בתכנון רעיון השירות או המוצר שהעסק עתיד לספק וגיוס ההון ההתחלתי למיזם - וכלה במבנה הארגוני והפיננסי של העסק. גיבוש תוכנית עיסקית ברורה, יעילה וממוקדת הינה אחד השלבים ההכרחיים בדרך להצלחת העסק. חשיבותה האסטרטגית של תוכנית עיסקית, ושל ההחלטה על הגורם הכותב אותה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • תוכנית עסקית- שלב קריטי להצלחת העסק

  פורסם בתאריך 12/10/2008 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  הצלחת עסק הינה משימה מורכבת הדורשת מאמצים ומשאבים מכל מי ששואף לכך. בדומה למשימות מורכבות מתחומי החיים האחרים, על מנת להצליח במשימה, יש להשקיע זמן ומשאבים בתכנון וביצוע חלקיה השונים. תוכנית עסקית מהווה את התוכנית להפעלתו הרווחיות של העסק ולעיתים אף לאופן הקמתו. התוכנית מהווה את הבסיס והתשתית להתפתחותו והצלחתו של כל עסק. במאמר זה נציג בפניכם שלושה תחומים, בהם תוכנית עסקית מהווה נדבך מרכזי ואשר יחד יוצרים את הצלחת העסק. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר