מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: פבל פשחודוב


 מאמרים שנכתבו על ידי פבל פשחודוב
 • בסיס תאורטי להתאוששות

  פורסם בתאריך 02/11/2016 תחת קטגוריה בריאות וכושר

  התאוששות של מערכת גוף האדם- משמעו החזרתם נתונים פיזיולוגיים של הגוף לתיקנם לצד העלאת יכולת ההסתגלות של הגוף לאחר פעילות פיזית מאומצת. חשוב לציין שמטרה עיקרית של התאוששות בקרוספיט היא חיזוק נתונים פיזיולוגיים של הגוף. (כוח, סיבולת)  רפואת ספורט מדגישה ארבעה שלבים בסיסיים:  התאוששות מהירה.

  התאוששות איטית.

  פיצוי היסף (סופרקומפנסציה).

  התאוששות מתעכבת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • קרוספיט - תזונה והאם נכון להתאמן עד עילפון?

  פורסם בתאריך 12/25/2015 תחת קטגוריה ספורט

  אם אתם רוצים להגיע לשיפור בכושר גופני – תהיו ממושמעים!

  צעד ראשון – לא לפספס אימונים.

  צעד שני – תזונה נכונה.

  שילוב שמוביל לתוצאות!

  הגוף והשרירים שלנו – זה מה שאנחנו אוכלים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מיתוסים בקרוספיט

  פורסם בתאריך 12/25/2015 תחת קטגוריה ספורט

  אני צריך להתאמן עד עילפון ו"למות באימון"?

  אל תיתן למושגים "מפחידים" של תוכניות האימון היומיות לבלבל אותך. אלו רק שמות חברים ! זה מובן שתוכנית הקרוספיט מוכרת באימונים רבי העומס שלה, כאשר החברה שעתה הגיעו לקרוספיט, ללא הבנה של עוצמת האימון ירגישו שהם על אפיסת כוחות. צריך להיות זהיר עם עוצמת האימון, כאשר במועדון קרוספיט איכותי, המאמנים הם בעלי ניסיון וידע רב, יעזרו לך למצא את הבסיס האופטימלי המתאים לכושר שלך, יראו לך טכניקות ביצוע בטוחות ויסבירו איך לכוון נכון את עוצמת האימון שלך. רק לאחר מכן תוכל ..קרא את המאמר השלם ..

 • מזה קרוספיט?

  פורסם בתאריך 12/25/2015 תחת קטגוריה ספורט

  קרוספיט היא תוכנית כושר כללית שמשלבת בתוכה התעמלות קרקע, הרמת משקולות, ריצה, פליאמטריקס, חתירה, טיפוס על חבל, הפיכת צמיגים ועוד. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המלחמה ב יבוא אישי , המשך..

  פורסם בתאריך 08/27/2009 תחת קטגוריה רכב

  איך עובד שוק הרכב בישראל ? פשוט. לכל יצרן (מותג) רכב שפועל בישראל יש רק יבואן אחד ובלעדי, לדוגמה אם מדובר במרצדס אז חברת "כלמוביל" היא היבואן הבלעדי והיחיד של המותג. החוק הישראלי אינו מאפשר כמה יבואנים לאותו מותג. למצב זה יש השלכות שונות וביניהם קביעת מחירים מוגזמים עבור הרכבים , הצע של דגמים וחבילות אבזור צנוע יחסית , מחירי חלקי חילוף מופקרים ועוד.. ..קרא את המאמר השלם ..

 • יבוא אישי ? מספק את הרכב החלומות וחוסך בכספיכם.

  פורסם בתאריך 07/30/2009 תחת קטגוריה רכב

  כאשר אנו רוצים לקנות רכב חדש וחושבים לעשות זאת באמצעות יבוא אישי אנו יישאר מעלים בדעותינו שמדובר בתהליך מורכב, מסובך וכמובן תהליך שיעלה לנו סכום כסף מכובד מאוד.וזה היה יכול להיות נכון וכאן התחום ייבוא אישי בארץ היה נסגר עוד לפני שהצליח להתפתח ברחבי הארץ אך למזלנו הרב בנינו ישנם גיבורים כאלה שלקחו את הסיכוי ורכושו את שירותיו של יבואו אישי והביאו לארץ את הרכב החלומות היוקרתי ובזמן שאנחנו חולמים על רכבים שאנו רגילים לראות רק באתרי אינטרנט או בסרטים אמריקניים ומתלבטים בין להביא את הרכב החלומות... ..קרא את המאמר השלם ..

 • דו''ח הוועדה בנושא יבוא אישי בישראל

  פורסם בתאריך 07/30/2009 תחת קטגוריה רכב

  בינואר 2009 הוקמה וועדה ציבורית בנושא יבוא אישי של כלי הרכב שבסיום עבודתה ירדה חשאיות רבה. מדובר בוועדה שעוסקת ביבוא אישי אשר הוקמה ביוזמת הוועדה לעיתונות של משרד התחבורה שבראש הוועדה ישבה שופטת בדימוס ומתוך משתתפי הועדה היה נתן לראות מהנדסים,נציגים מגופים צבורים ומומחים ממשרד התחבורה. במשך עבודתה ופעילותה של הוועדה שבתפקידה היה לחקור,לאסוף ולדון בנושא יבוא אישי של כלי רכב ניתן היה לזהות במהירות את ירידתה בנושא יבוא אישי למחתרת. את הירידה הזאת היה ניתן לראות בכך שהוועדה ליבואי אישי אינה פרסמה את לוחות הזמנים כמו כן היא דחתה בקשות לדיון בפרוטוקולים וגם לאחר שהגישה את דו''ח המסכם למנכ''ל המשרד החשאיות הקיימת מקודם אינה הוסרה ונשארה קיימת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המשרד להגנת בעלי ההון

  פורסם בתאריך 12/07/2008 תחת קטגוריה רכב

  בדיקה סטטיסטית של החלטות הממשלה מן השנים האחרונות מגלה ש-70% מההחלטות אינן מבוצעות.


  אפילו ציניקנים גמורים, אשר יטענו שמדובר בנתון דווקא מעודד ושהבעיה הגדולה היא עם שלושים האחוזים הנותרים, לא יוכלו להתעלם מן הפגיעה החמורה בדמוקרטיה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • יבוא אישי רכב אמריקאי

  פורסם בתאריך 12/07/2008 תחת קטגוריה רכב

  חברת "יבוא אישי ישיר", הגישה היום (ה') עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי בת"א בדרישה כי יורה לבטל את החלטת משרד התחבורה לאסור יבוא כלי רכב ביבוא אישי. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר