מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: ג'קוזי בריכות ספא HotSpring ג'קוזי

צור קשר עם ג'קוזי בריכות ספא HotSpring

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 69


 מאמרים שנכתבו על ידי ג'קוזי בריכות ספא HotSpring ג'קוזי
 • נהנים מהגינה בחורף עם השיכשוכית

  פורסם בתאריך 01/03/2012 תחת קטגוריה עיצוב חוץ ואדריכלות

  רבים מאתנו משתמשים בחצר הבית בימי הקיץ וכמעט אנו לא מנצלים את הגינה בימי החורף. בעזרת צעדים פשוטים כמו התקנת שיכשוכית ניתן להנות מגינת הבית גם בימי החורף הקרים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פעילות גופנית לילדים בחג החנוכה

  פורסם בתאריך 12/28/2011 תחת קטגוריה פעילויות

  חג החנוכה הנו חג האהוב על הילדים. החג מאופיין בחופש ארוך יחסית, דמי חנוכה, חנוכיות, סביבונים, שירים ומעל הכול סופגניות במגוון טעמים. בהמשך נסביר כיצד ניתן להעסיק את הילדים בפעילות גופנית בחצר במהלך חופשת החג. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד ניתן להעניק אירוח מושלם לחנוכה?

  פורסם בתאריך 12/28/2011 תחת קטגוריה בית

  חג החנוכה מאופיין כחג שבו אנו הישראלים נוהגים לארח חברים ומשפחה במשך שמונה ימים. בהמשך נסביר כיצד לגרום לאורחים השונים לחוויית אירוח מושלמת לאורך כל ימי החג. ..קרא את המאמר השלם ..

 • להוריד את הקלוריות שאנו מוסיפים במהלך חג החנוכה

  פורסם בתאריך 12/05/2011 תחת קטגוריה דיאטה והרזיה

  חג חנוכה הנו חג בו עם ישראל נוהג לארח ולהתארח ובעיקר לאכול מאכלים עתירי שמן לזכר נס כד השמן. התוצאה של אותה אכילה היא עלייה ניכרת במשקל ובאחוזי השומן. בהמשך נסביר כיצד ניתן גם בימי החורף להשיל את המשקל העודף שנוסף במהלך החנוכה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • לשמור על כושר גופני גם כשגשום בחוץ

  פורסם בתאריך 12/05/2011 תחת קטגוריה דיאטה והרזיה

  רבים מבני הנוער הנוהגים לבצע פעילות ספורטיבית סדירה בימי הקיץ חדלים לעסוק בה בימי החורף מה שמוביל לירידה חדה ברמת הכושר הגופני בהמשך נסביר כיצד ניתן באמצעים פשוטים לשמור על כושר גופני אצל בני הנוער גם בימי החורף. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד ניתן לשפר את הכושר הגופני בימי החורף?

  פורסם בתאריך 11/30/2011 תחת קטגוריה בריאות וכושר

  בימים בהם יש מזג האוויר קריר ויורד גשם בחוץ רבים מאיתנו נוהגים לקחת פסק זמן מפעילות ספורטיבית. דבר שעוצר את רמת הכושר שלהם ואף גורם לחלקם לעלות במשקל. בהמשך נסביר כיצד ניתן בעזרת פעולות פשוטות לשמור על רמת הכושר הגופני גם ביום סגריר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד לבדל את הצימר שלך?

  פורסם בתאריך 11/27/2011 תחת קטגוריה טיולים ומסלולים

  תיירות הצימרים תפסה תאוצה גדולה בעשור האחרון. מדי שבת נוהגים רבבות מתושבי גוש דן לפקוד את הצימרים הפזורים בגליל, בגולן ובנגב. אולם רבים מאותם אנשים נתקלים בבעיה בבואם לבחור צימר קשה להם לקבל החלטה באיזה צימר לבחור היות ומידת השוני בין הצימרים הוא נמוך ביותר. בהמשך נסביר כיצד באמצעים פשוטים ניתן לגרום לצימר שלך לבלוט מול כל המתחרים ובכך להגדיל את התפוסה שלך. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד הכי קל לארח קבוצה גדולה של אנשים?

  פורסם בתאריך 11/24/2011 תחת קטגוריה בית

  לארח קבוצה של הרבה אנשים זאת מלאכה לא קלה. צריך ללכת לקנות את האוכל, לבשל אותו, לסדר את השולחן ולנקות כל אלו מצריכים עבודה מרובה. בהמשך נסביר כיצד ניתן לארח בקלות קבוצה גדולה של אנשים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד להפריד בין לחצי העבודה למשפחה?

  פורסם בתאריך 11/24/2011 תחת קטגוריה יחסים ומשפחה

  רבים מאתנו חשים במתחים במהלך יום העבודה. לצערנו אותם לחצים ממשיכים איתנו גם בבואנו הביתה. עובדה שגורמת לא פעם למריבות עם בן או בת הזוג ועם יתר בני המשפחה. בהמשך נסביר כיצד באמצעים פשוטים כמו מסאג' רקמות או ג'קוזי איכותי ניתן להשאיר את המתח במקום העבודה ולהגיע לסוף היום, לתא המשפחתי רגועים ושלווים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד לשפר את הכושר בימי החורף

  פורסם בתאריך 11/13/2011 תחת קטגוריה יחסים ומשפחה

  רבים מהישראלים נוהגים לשמור על כושר גופני בעזרת הליכה, ריצה או רכיבה על אופניים בסביבת אזור מגוריהם. אולם בחורף בשל מזג האוויר לא מעט מאותם אנשים חדלים לעסוק בספורט ובמקום זאת הם יושבים בבית ואוכלים, מה שיכול להביא לעלייה מהירה במשקל ובמקביל לירידה ניכרת ברמת הכושר הגופני. בהמשך נסביר כיצד ניתן להמשיך לשמור על כושר גופני בימי החורף בעזרת אמצעים פשוטים כמו טרמפולינה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד להעסיק את הילדים בשעות הפנאי בחורף

  פורסם בתאריך 11/06/2011 תחת קטגוריה רפואת ילדים

  ילדים רבים נוהגים לשחק בשעות אחר הצהריים ב: כדור רגל, כדור סל, מחבואים, קלאס ועוד בחצר. אולם בחורף מרבית הילדים מסתגרים מול הטלוויזיה. מה שמוביל לירידה ברמת הכושר הגופני שלהם. בהמשך נסביר כיצד ניתן בדרכים פשוטות ניתן לשמור על הכושר הגופני גם בימי החורף. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד להעסיק את הילדים בשעות הפנאי בחורף

  פורסם בתאריך 11/06/2011 תחת קטגוריה רפואת ילדים

  ילדים רבים נוהגים לשחק בשעות אחר הצהריים ב: כדור רגל, כדור סל, מחבואים, קלאס ועוד בחצר. אולם בחורף מרבית הילדים מסתגרים מול הטלוויזיה. מה שמוביל לירידה ברמת הכושר הגופני שלהם. בהמשך נסביר כיצד ניתן בדרכים פשוטות ניתן לשמור על הכושר הגופני גם בימי החורף. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה עושים בימי החורף בבית?

  פורסם בתאריך 10/31/2011 תחת קטגוריה בית

  בימי סגריר רוב הציבור הישראלי מעדיף לבלות בבית לאחר שעות העבודה, לא כייף להסתובב עם הילדים בקור ובגשם.
  בהמשך נסביר כיצד באמצעים פשוטים ניתן לשדרג את חווית הבילוי הביתי בימי החורף. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד ל"נתק" את הילדים מהמחשב והטלוויזיה

  פורסם בתאריך 10/27/2011 תחת קטגוריה רפואת ילדים

  לאחרונה התפרסם מחקר שבו נטען כי ילדי ישראל נמצאים בדרוג גבוה למול ילדי העולם מבחינת השמנת ייתר. בהמשך נראה כיצד באמצעים פשוטים ניתן למגר את אותה תופעה. וכיצד ניתן לחזק את היכולות הספורטיביות של ילדי ארצנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אירוח בקלילות

  פורסם בתאריך 10/27/2011 תחת קטגוריה בית

  כל מי שאירח לארוחה כמות גדולה של אורחים ידע להעיד כי מדובר במלאכה לא קלה. המלאכה מתחילה בהכנות, לבנות תפריט, לקנות את המצרכים, לבשל, לערוך את השולחן באירוח עצמו זה להגיש, לפנות ולהתרוצץ ולבסוף גם לנקות את כל הבלגן שנשאר. בהמשך נסביר כיצד ניתן בצורה קלילה לארח כמות רבה של אורחים בסופי שבוע או בחגים. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר