מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: חני בורנשטיין

צור קשר עם חני

אתרים/בלוגים: , http://www.chany.co.il, http://www.dailyinsight.co.il

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 45


 מאמרים שנכתבו על ידי חני בורנשטיין
 • שום דבר אינו בלתי אפשרי

  פורסם בתאריך 08/09/2012 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  שום דבר אינו בלתי אפשרי – במסע שכם להצלחה, אתם תפגשו בחייכם עם מכשולים שונים. לפעמים תתפתו לוותר על השאיפות שלכם והכל יראה לכם כבלתי אפשרי. יחד עם זאת, באותם רגעים חשוב להיאחז בשאיפות שלכם ללא קשר למשוכה שהופיעה בדרככם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • האם אתם מזייפים התקדמות?

  פורסם בתאריך 08/05/2012 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  אחד האתגרים הגדולים בחיים, היא להאמין בהתקדמות האישית שלכם כאשר אין כל ראיה ממשית שמשהו קורה. זה מאד קל להמשיך ללמוד שיטות, רעיונות וטכניקות שלא באמת משפרים את התוצאות בחייכם. ותוך כדי זה להמשיך לשכנע את עצמכם שאתם צריכים להמשיך במסלול זה בגלל כל הזמן, המאמץ והכסף שהשקעתם בכך. ..קרא את המאמר השלם ..

 • איך הגענו למצב שכל כך הרבה אנשים כמהים לחום ולאהבה וחסרים אותה?

  פורסם בתאריך 07/23/2012 תחת קטגוריה אומנות

  כיום אנחנו חיים במצב של חסר גדול בחום. חום ושייכות הם הכרחיים עבורנו כבני אדם. אנחנו לא מסוגלים להתקיים בלעדיהם. במידה ואין לנו חום ושייכות אנחנו עושים המרות לדברים אחרים שישמשו כפיצוי. לדג' אם אנחנו רוצים אהבה ואין לנו, אנחנו נוכל ללכת לאוכל. ודרך האוכל נמצא את הסיפוק. ..קרא את המאמר השלם ..

 • חיים לפי "פרנציפים"??? אולי הגיע הזמן לקצת גמישות נפשית?

  פורסם בתאריך 07/16/2012 תחת קטגוריה קידום אישי

  אם גם כאשר אנחנו נמצאים בסביבה אוהדת, אנחנו חיים בתחושה של איום וללא יכולת לשינוי דפוסים והרגלים, זה אומר שאין לנו כלל גמישות נפשית. ושאנחנו מנוהלים באמצעות פחדים קדומים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה מעכב את הצמיחה בחייכם?

  פורסם בתאריך 06/24/2012 תחת קטגוריה אומנות

  כשאני שואלת אנשים מה הם רוצים מהחיים, לרוב אני מקבלת תשובה מעורפלת מאד. הם לא יודעים מה לומר לי. וכמובן, ששום דבר לא הולך באמת להשתנות בחייהם. אין להם כיוון. אין להם שום ידיעה לגבי הרצון שלהם. הם יודעים שרע להם ושלא טוב להם אבל אין להם מושג מה כן. אל תחכו שהחיים יגידו לכם מה אתים רוצה. זאת האחריות שלכם להחליט. ..קרא את המאמר השלם ..

 • רוצים שקט נפשי ושמחה בחייכם? מה עליכם לעשות?

  פורסם בתאריך 06/17/2012 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  שקט נפשי הוא תוצאה אוטומטית של ריקון וניקוי תכנים מתת המודע שלנו. תת המודע שלנו מכיל תכנים קדומים שדחקנו לתוכו במטרה לא להימנע מהתמודדות עמם. הבעיה היא שהתכנים האלה ממלאים את תת המודע שלנו ויוצרים בתוך התודעה ובתוך הנפש שלנו הרבה רעש והרבה בלגאן. דבר שמונע את היכולת שלנו לחוות שלווה ושקט. ..קרא את המאמר השלם ..

 • איך להפסיק לדאוג?

  פורסם בתאריך 06/10/2012 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  מקור הדאגה הוא בצורך שלנו לשלוט בכל מה שקורה. כאשר אנחנו חסרים באמונה בטוב הבסיסי של החיים. ואנחנו חסרים את היכולת להתמסר לרגעי ההווה – אנחנו נכנסים לשליטה ולמצב אובססיבי של דאגה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • איך להפסיק לשפוט את עצמנו ואחרים?

  פורסם בתאריך 06/03/2012 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  שיפוט כלפי אחרים, תמיד נובע מהשיפוט העצמי שלנו. ללא קבלה עצמית אמיתית, אנחנו מעבירים את חיינו בשיפוט עצמי ובשיפוט של הזולת. וכתוצאה מכך בסבל ובדידות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה הבעיה שלך לחייך יותר?

  פורסם בתאריך 05/28/2012 תחת קטגוריה קידום אישי

  רובינו מסתובבים בעולם עם פנים רציניות וחתומות. שרירי הפנים שלנו קפואים. והפנים שלנו כמעט ולא משקפות את העולם הפנימי שלנו ואת מה שמרגיש לנו מבפנים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • בני כמה אתם מבחינה רגשית?

  פורסם בתאריך 05/23/2012 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  מתחת לתדמית היפה של האדם הבוגר שבנו, שוכן ילד קטן. עם עולם רגשי של ילד קטן. אנחנו נעלבים כמו ילדים קטנים, יש לנו צרכים ורצונות רגשיים כמו של ילד קטנים ואנחנו חווים דחייה ופוחדים מביקורת כמו ילד קטנים. בגיל הרגשי אנחנו תקועים בגיל צעיר מאד. ועל מנת להתפתח נפשית אנחנו חייבים ללמוד להתבגר רגשית ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה אנחנו צריכים לעשות בשביל להתחיל לאהוב את עצמנו?

  פורסם בתאריך 05/14/2012 תחת קטגוריה זוגיות

  מגיל קטן אנחנו מתורגלים באהבה על תנאי. אם אנחנו בסדר מגיע לנו אהבה. ואם לא, אז לא מגיע לנו. וזהו גם האופן שבו אנחנו מתייחסים לעצמנו. אם אנחנו עושים משהו שנחשב בעיננו, אנחנו מזכים את עצמנו בכמה רגעים של אישור עצמי. אבל אם אנחנו לא מצליחים לספק את הציפיות הפנימיות שלנו אנחנו שוללים מעצמנו את האישור ואת הקבלה העצמית. ואז החגיגה הפנימית של הסבל מתחילה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מוצא את עצמך מרגיש לבד לפעמים???

  פורסם בתאריך 05/08/2012 תחת קטגוריה קידום אישי

  בדידות רגשית זאת חוויה שאדם חווה כאשר אין לו את היכולות להביע את עצמו החוצה. כאשר אין לו את המסוגלות לבטא החוצה את העולם הפנימי שלו. את העולם הרגשי שלו או המחשבתי שלו. גם אדם מפותח נפשית שמחובר ומודע לעצמו – במידה ואינו מסוגל לחלוק את העולם הפנימי שלו, החוויה התמידית לו תהיה חוויה של בדידות רגשית. בדידות פנימית ..קרא את המאמר השלם ..

 • מרגיש כישלון גם כשאחרים בטוחים שיש לך הכל?

  פורסם בתאריך 04/29/2012 תחת קטגוריה קידום אישי

  דבר מדהים שקיים בחברה האנושית הוא שלא משנה מה השגנו בחיים שלנו – רובינו מסתובבים בתוך תוכנו עם תחושת כישלון וחוסר ערך. נכון, לא תמיד אנחנו חווים את זה. לא תמיד אנחנו מרגישים את זה. אבל מידי פעם זה צף ועולה וממלא אותנו מבפנים. כמובן שאנחנו לא מאפשרים לאף אחד סביבנו לראות שזה מה שאנחנו מרגישים. וגם אם אנחנו כבר כן בוחרים לשתף מישהו, הוא לא ממש מצליח להבין אותנו ואת הכאב שלנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה מפריע לאהבה להיות חלק מהחיים שלך?

  פורסם בתאריך 04/23/2012 תחת קטגוריה קידום אישי

  על מנת להתקרב באמת ליקרים לנו ולחיות חיים בריאים בעלי בחירה רגשית אנחנו חייבים ללמוד לבטא את עצמנו. אנחנו חייבים ללמוד לבטא את הרגשות שלנו. לבטא את הצרכים שלנו. לבטא את הכאב שלנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מי אתם באמת? בטח לא מה שאתם מנסים לשדר....

  פורסם בתאריך 04/15/2012 תחת קטגוריה קידום אישי

  אנחנו חיים בחוויה שהבפנים שלנו לא מספיק טוב ואנחנו מנסים לשדר החוצה משהו שלדעתנו יתקבל טוב בעיניי החברה. אנחנו משקיעים את המאמצים שלנו ואת האנרגיה בניסיון לקבל אישור והערכה חברתיים בעוד שבתוך תוכנו אנחנו לא מרגישים מספיק שלמים עם עצמנו. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר