מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: גיל יצחק

צור קשר עם גיל

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 27


 מאמרים שנכתבו על ידי גיל יצחק
 • עיצוב פנים- יופי או מרחב מחייה?

  פורסם בתאריך 10/16/2012 תחת קטגוריה אומנות

  המחשבה הראשונה שעולה בכל פעם כשמדובר על הנושא של עיצוב פנים, מתמקדת כמובן ביופי ובייחוד של אותו המראה שנקבל לאחר מכן. למרות שמדובר כאן ללא ספק בגולת הכותרת מאחורי כל עיצוב פנים, נוטים לשכוח כי אמורים לקיים שגרת חיים מסוימת באותם חללי פנים בהם מתבצע. בהתאם לכך, נוצר כיום ויכוח מסוים בין החשיבות של היופי והייחוד של עיצוב הפנים מצד אחד, לעומת מרחב המחייה והנוחות שלנו מן הצד האחר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כל השיקולים העומדים מאחורי בחירת שלטים לבית

  פורסם בתאריך 10/16/2012 תחת קטגוריה אומנות

  שלטים הפכו כבר לפני זמן רב לחלק בלתי נפרד מן העולם המודרני בו אנו חיים, כשניתן להבחין בהופעתם כמעט בכל מקום בו נסתובב במהלך היומיום. אחד מן המקומות בהם בולטת במיוחד כיום הופעה של שלטים, נמצא כמובן בכניסה לכל בית. בהתאם לכך, הפכה כיום רכישת שלטים לבית לדבר מקובל והכרחי ברוב המקרים עבור מרביתנו, המציעה במסגרתה בחירה בין מגוון רחב של סוגי שלטים המיועדים לבית. כמו כן, כורך הליך רכישת שלטים לבית במספר שיקולים מרכזיים מבחינת הצרכן, המביאים אותו בסופו של דבר לכדי הבחירה המתאימה ביותר בעבורו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הדפסה על קנבס- הלהיט של עולם הדפוס הדגיטילי

  פורסם בתאריך 08/13/2012 תחת קטגוריה תערוכות ותצוגות

  במהלך השנים האחרונות, עדים אנו למהפכה בעולם הדפוס הדיגיטלי, המספק לנו שורה רחבה של טכנולוגיות דפוס מרשימות. לטכנולוגיה של הדפסה על קנבס, ישנו חלק גדול במהפכה זו, כשאחראית ליצירת סטנדרטים גבוהים של איכות ודיוק, שטרם זכינו להכיר קודם לכן. בד הקנבס המשובח, על גביו מתבצעת ההדפסה במסגרת טכנולוגיה זו, מוכיח כי מדובר בחומר הגלם האיכותי ביותר שקיים היום בעולם הדפוס הדיגיטלי, המאפשר תוך זמן קצר להטביע עליו הדפסים באיכויות גבוהות במיוחד. ..קרא את המאמר השלם ..

 • שלטי חוצות- אמצעי הפרסום הפופולארי של היום

  פורסם בתאריך 08/13/2012 תחת קטגוריה אומנות

  בעולם הפרסום והשיווק הדינאמיים של היום, מחפשים המפרסמים בכל פעם מחדש אחר דרכים יצירתיות ומתוחכמות, שימשכו בסופו של דבר את תשומת ליבו של אותו קהל היעד אליו מכוונים את המסרים הפרסומיים. הצבת שלטי חוצות, הינה אחת הדרכים הבולטות ביותר לכך לאחרונה, כשמגבירה את אפקט השפעת הפרסום בקרב הצרכנים דווקא שנמצאים בזמן נסיעה או נהיגה. כמו כן, שימוש בשירותם של שלטים בכלל בעולם הפרסום, הפך להיות צעד שיווקי הכרחי עבור כמעט כל מפרסם כיום. ..קרא את המאמר השלם ..

 • טיפים שימושיים לעיצוב פנים

  פורסם בתאריך 05/17/2012 תחת קטגוריה תערוכות ותצוגות

  עיצוב פנים הוא אחד מהתחומים הרבים, השייכים למקצוע האדריכלות המבוקש, כשעוסק בעיקר בתכנון, עיצוב ושינוי של מרחבי פנים. עיצוב פנים הופך בשנים האחרונות למשמעותי יותר ויותר בקרב רבים מאיתנו, המעוניינים להכניס לביתם קו עיצוב חדש ועדכני, כזה שיביא להשמתו של שדרוג משמעותי במראה הבית. עם זאת, בכדי שתוכלו להגיע לכדי מצב של עיצוב פנים מוצלח ואיכותי, מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים חיוניים, שיכוונו אתכם על עבר המטרה הנחשפת. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מתקני תצוגה מפרספקס

  פורסם בתאריך 05/16/2012 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  השימוש המרכזי והמזוהה ביותר בכל הקשור בנושא פרספקס, מתבטא ללא ספק בייצורם של מתקני תצוגה מפרספקס, המשמשים לצורך הצגתם של מוצרים במרבית התחומים הסובבים אותנו במשך שגרת החיים היומיומית, דוגמת מוצרי מזון, תכשיטים, תרופות, סלולר, הנעלה, אלקטרוניקה וגאדג'טים. מתקני תצוגה אלו, מביאים לשדרוג ניכר באופן הצגתו של המוצר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אינטרקום

  פורסם בתאריך 05/16/2012 תחת קטגוריה חידושים והמצאות

  אינטרקום הוא אחד מהאמצעים המרכזיים המשמשים אותנו בתחום בקרת הכניסה במגוון מקומות בהם מצויים אנו במשך שגרת היומיום, כשמאפשר לנו לשלוט על בקרת הכניסה בצורה נכונה, בטוחה ויעילה, שתאפשר את כניסתם של מורשים בלבד אל תוך תחומי שטחינו. כיום, מופיע אינטרקום בשלל סוגים, צורות ובטכנולוגיות שונות, כשעלינו לבחור את המתאים והטוב ביותר עבור אותו מקום בו מעוניינים אנו בהצבתו, כזה שיביא להקניית רמת בקרת כניסה הגבוהה והמספקת ביותר עבורנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • משחקי מכוניות

  פורסם בתאריך 04/06/2012 תחת קטגוריה אינטרנט ומחשבים

  בתקופה האחרונה אנו רואים יותר ויותר חברות משחקים המפתחות משחקים עבור נערים המעוניינים לשחק בהם. במשך עבודתם על המשחקים, עובדות החברות על כך שהילדים יהנו ויאהבו את המשחקים ובכך הן קולטות יותר ויותר ילדים המשחקים במשחקים אותם פיתחו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הדפסה על קנבס - הלהיט שיעטר את החדר

  פורסם בתאריך 04/01/2012 תחת קטגוריה תערוכות ותצוגות

  עד לפני זמן מה היו ידועים תמונות ציורי שמן לחפץ אומנותי יקר ויקר מציאות.
  וזה יצר מצב שלא כל אדם היה מסוגל לאפשר לעצמו לקנות ציור שכזה מפני מחירו הגבוה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מכונת קפה

  פורסם בתאריך 03/22/2012 תחת קטגוריה חידושים והמצאות

  מכונות הקפה תפסו שם בעולם כולו עם מגוון רחב של מכונות קפה אשר יצאו אל השוק העולמי ומציאות למשתמש אפשרויות מגוונות להכנת כוסות קפה טעימות, עשירות ואיכותיות במיוחד בדיוק כמו בבתי הקפה המובילים בעיר. בכך, נוכל ליהנות מכוסות קפה טעימות גם בבית, במשרד, בעבודה, בעסק ובכל מקום. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פרספקס

  פורסם בתאריך 03/21/2012 תחת קטגוריה חידושים והמצאות

  פרספקס הינו חומר המשמש בעיקר עבור מתקני תצוגה, חומר שקוף וקשיח שזוכה להצלחה רבה בשנים האחרונות. אחת הסיבות להצלחתו הרבה היא עמידות החומר לאורך זמן, ללא שחיקה של צורתו ואיכותו. סיבה נוספת וחשובה לא פחות היא הצלחתו של הפרספקס לקדם מכירות של מוצרים שונים בעזרת מתקני תצוגה מיוחדים. הפרספקס הוא החומר המושלם עבור תצוגות, תערוכות, ושלל אירועים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הדפסה על קנבס

  פורסם בתאריך 01/31/2012 תחת קטגוריה ציור

  הדפסה על קנבס היא טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת להדפיס תמונות דיגיטליות באיכות גבוהה יותר ממה שהיה נהוג בעבר, על בד שאיכותו אינו משתווה לשום חומר אחר שקיים ברחבי המדיה הדיגיטלית, חומר שנשמר לטווח ארוך, ומספק משטח הדפסה ברזולוציה המקסימאלית. התפתחותה של טכנולוגית הדפסה על קנבס וייעול התהליכים השונים הפכו את תמונות הקנבס לנחלת הכלל. ..קרא את המאמר השלם ..

 • משחקי מכוניות

  פורסם בתאריך 12/29/2011 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  בתקופה האחרונה אנו רואים יותר ויותר חברות משחקי מכוניות המייצרות משחקים עבור נערים המעוניינים לשחק בהם. במהלך עבודתם על המשחקים, עובדות החברות על כך שהילדים ייהנו ויאהבו את המשחקים ובכך הן מקבלות יותר ויותר ילדים המשחקים במשחקים אותם פרסמו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פרספקס

  פורסם בתאריך 12/25/2011 תחת קטגוריה אומנות

  פרספקס הינו חומר גולם של זכוכית אקרילית הקיים במגוון רחב של צבעים וגוונים, שהמובילים מביניהם זה הזכוכית השקופה או הזכוכית בצבע לבן, אשר מאפשרים ללקוח חופש בחירה בבחירת חומר הגלם המושלם לתצוגה. הפרספקס מעניק למוצר המוצג בתצוגה מעמד נעלה ובולט על שאר מתחריו, מעמד של מוצר יוקרתי שמושך את עינו של הצופה ועשוי לשכנע אותו לבחור בו, עקב התבלטותו בפני השטח על פני המוצרים האחרים. לפרספקס מספר שימושים בעולם התצוגות, להלן כמה מהם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • עיצוב פנים

  פורסם בתאריך 12/25/2011 תחת קטגוריה אומנות

  עד לפני עשור, היה התחום שעסק בעיצוב פנים כתת- קטגוריה בעולם האדריכלות. עתה, משהפך לנפוץ כל כך, הפך התחום של עיצוב פנים לקטגוריה בפני עצמה, קטגוריה המכילה מגוון רחב של אפשרויות, החל מעיצובים בסיסיים שיכולים לשדרג את המשרד, את הבית או את העסק, במספר דרגות, ועד עיצובים מתקדמים יותר שמשווים ליעד הנבחר מראה מרשים, מרהיב וייחודי השובה את עינו של המתבונן. להלן מספר פרטים והמלצות בתחום עיצוב הפנים. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר