מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: אלירן שחר

צור קשר עם אלירן

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 49


 מאמרים שנכתבו על ידי אלירן שחר
 • כיצד בוחרים ציוד נלווה להשכרה באירועים?

  פורסם בתאריך 07/20/2011 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  ציוד נלווה להשכרה באירועים כולל את הציוד שאינו נכלל בציוד הכללי, הכולל כלי הגשה, כלי אוכל אישיים, טקסטיל, במות, ריהוט להשכרה וכדומה. הציוד הנלווה כולל פלטות לחימום במרכז המזנונים, אלמנטים לעיצובים שונים, פלטות למזנונים עצמם, וכיוצא בזה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • השכרת ציוד לאירועים

  פורסם בתאריך 07/20/2011 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  השכרת ציודים לאירועים עשוי להישמע כצעד מסובך מאוד הכולל אינספור חיפושים ותיאומים, איסוף והחזרה. אבל למעשה השכרת ציוד לאירועים הוא צעד פשוט ביותר ומיטב החברות מספקות שירות מלא של יעוץ, תכנון כמויות, תכנון לוגיסטי ועוד. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מה כולל ציוד המוגדר "ריהוט"

  פורסם בתאריך 07/20/2011 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  ציוד המוגדר "ריהוט" כולל בחובו שולחנות אוכל, כיסאות, שולחנות מזנונים ובופה, עמדות שונות למטרות שונות וכדומה. בכל פריט ריהוט להשכרה יש שימוש שמתבקש, היות ולאירועים רבים המופקים, הן באופן פרטי והן על ידי הפקות שונות, קטנות או חסרות ציוד משלהן, יש צורך בפריטי ריהוט להשכרה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • כיצד בוחרים ציוד נלווה להשכרה באירועים?

  פורסם בתאריך 07/20/2011 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  במות לאירועים הן במות למטרות שונות, שבהן אפשר לעשות כל שימוש, שלעיתים מחויב באירועים שונים, ולא לכל חברות ההפקה או בכל גני האירועים והאולמות קיימות במות בגדלים ובסגנונות שונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הכל על השכרת כלי אוכל

  פורסם בתאריך 07/20/2011 תחת קטגוריה אומנות

  מבלי להתכוון, מעבר לשמחה, למוסיקה, להופעות ולנאומים, חלק גדול מתוך חווית האירוע תופס האוכל. אחד הדברים הראשונים שמתכננים בהפקת אירוע הוא סוג האוכל, אופן הגשת המנות, בחירת קייטרינג או בישול ביתי ועוד. ..קרא את המאמר השלם ..

 • השכרת במות להופעות ואירועים

  פורסם בתאריך 07/20/2011 תחת קטגוריה שירותים עסקיים

  הפנייה לחברת השכרת במות היא דבר פשוט ביותר וכיום על ידי גלישה באינטרנט בלבד אפשר ליצור קשר עם עשרות חברות באזור המגורים, אשר מריבתן מספקות גם את השכרת כל הציוד הנלווה לבמה כגון תאורה, מעקים, דוכני נואמים ותפאורה. ישנן חברות שאפילו מספקות תאורה, הגברה, כסאות וכמעט כל שנדרש כדי להפיק את האירוע עצמו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • החלפת גגות אסבסט

  פורסם בתאריך 05/24/2011 תחת קטגוריה שיפוצים

  בשוק העכשווי קיים ביקוש הולך וגדל בצורך החלפת גגות אסבסט. מאחר וגילו כי, במידה ומתיישן חומר האסבסט ומתפרק לחלקיקי אבק, הוא פולט סיבים שיכולים לגרום לסכנות בריאותיות בעת שאיפתו לריאות. למרות זאת חומר האסבסט הוכח כחומר יעיל במיוחד בתור חומר מבודד חשמלי , אוטם, אקוסטי ומונע התפשטות שריפות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • גגות אסבסט

  פורסם בתאריך 05/24/2011 תחת קטגוריה שיפוצים

  אסבסט הוא חומר ששייך לקבוצת מינרליים טבעיים המצויים בסלעים. האסבסט הוא בעל מבנה גבישי עשוי בצורת סיבים ארוכים ודקים המופרדים זה מזה, אשר מובדלים גם בהרכבם המינרלי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • עיצוב הזמנות לחתונה ובר מצווה

  פורסם בתאריך 04/03/2011 תחת קטגוריה זוגיות

  הזמנות לחתונה עשויות להיות פשוטות ביותר ולהודיע בצניעות על עובדת קיום החתונה, מיקום החתונה ופרטים נוספים, והן אף עשויות להיות מפוארות ולהרשים את האורחים המוזמנים עוד בטרם הגיעו לאירוע, ולהכינם לצפוי להם מראש. זהו מסר קטן מהחתן והכלה לאורחי האירוע, כיצד יוכלו להתארגן וכיצד לתפוס את האירוע המיוחד שהכינו לחגיגת יום ברית הנישואין שלהם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מחפש עיצוב הזמנות לחתונה מקצועי?

  פורסם בתאריך 04/03/2011 תחת קטגוריה זוגיות

  מעצבי הזמנות יושבים בדרך כלל בבתי דפוס וניזונים מעבודות רבות הזורמות אליהם, בין שאר עבודות הגרפיקה והעיצוב שנדרשות לעבודה השוטפת בבתי הדפוס.
  הזמנה לחתונה אינה דורשת כשרון רב של ציור, או הבנה מעמיקה באמנות, אלא דורשת התאמה טובה בין שאיפת בני הזוג הנישאים או שאר בעלי השמחה השואפים להוציא הזמנה לאירוע שלהם, ולממש את השאיפה הזו על דף. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הזמנה לחתונה – השלב הראשון בדרך לאירוע מוצלח

  פורסם בתאריך 04/03/2011 תחת קטגוריה זוגיות

  עיצוב הזמנות לחתונה הינו עיסוק מורכב, שאף אם הוא נראה לעיתים פשוט, לפעמים מתגלמות בו בעיות רבות. בניסיונות לאחד בין עולמות בני הזוג, מתגלים פערים רבים העלולים לצוץ באמצעות הכנת הזמנות לחתונה, כשם שהן עלולות לצוץ בהפקה כולה בפרטים השונים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ניכיון צקים

  פורסם בתאריך 02/23/2011 תחת קטגוריה משכנתאות והלוואות

  בעלי עסקים רבים בישראל מקבלים צקים דחויים עבור שירותים אשר הם מספקים. זו שיטה נפוצה ולגיטימית במחוזותינו.
  לא פעם בעל העסק חייב את הכסף במזומן על מנת לבצע את עבודתו.
  כאן שירות ניכיון שיקים נכנס לתמונה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • ילדים והפרעות קשב וריכוז - ADHD

  פורסם בתאריך 02/21/2011 תחת קטגוריה פסיכולוגיה והתנהגות

  תופעת הפרעות קשב וריכוז שכיחה בשנים האחרונות בקרב ילדים בכל המסגרות ומכל שכבות האוכלוסייה. התופעה שמאפיינת את העידן המודרני, נובעת ממכלול של סיבות רפואיות, חברתיות ותרבותיות, שגרמו לתופעות לוואי של המסגרות הוותיקות בקרב האוכלוסייה הצעירה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הפרעות קשב וריכוז

  פורסם בתאריך 02/21/2011 תחת קטגוריה פסיכולוגיה והתנהגות

  ריבוי המקרים של הפרעות קשב וריכוז בעידן המודרני עשויים להגיע בשל שתי סיבות נראות לעין: האחת, בשל האבחון המדויק וההכרה בהפרעה הזו באוכלוסייה, להבדיל מהשנים שעברו בהן לא היה קיים המושג "הפרעות קשב וריכוז" בכזו תדירות ושכיחות כמו היום. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הפרעות קשב וריכוז במבוגרים

  פורסם בתאריך 02/21/2011 תחת קטגוריה פסיכולוגיה והתנהגות

  במהלך שנות השבעים התפוגגה האמונה שהעידה שרוב בעיות הקשב והריכוז נעלמות עם סיומו של גיל ההתבגרות. הפרעת קשב וריכוז היא אכן בעיה שהתגלתה כשכיחה בקרב כל שכבות האוכלוסייה, בדרך זו או אחרת, ולסווגה כהפרעה המתבטאת בהיפר אקטיביות ובמגוון הפרעות קשב ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר