מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: איציק וולקיטה

צור קשר עם איציק

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 5


 מאמרים שנכתבו על ידי איציק וולקיטה
 • שליחות קטלנית

  פורסם בתאריך 09/15/2008 תחת קטגוריה קניות ומכירות ברשת

  הוא חובש את הקסדה ויוצא אל הרחוב. הגשם יורד בחוץ ומצליף בפניו, אך הוא לא נרתע. נחוש במשימתו יוצא נער המשלוחים של דומינוס פיצה, פיצה האט, ביתא פיצה או פיצריות מקומיות למיניהן אל עבר היעד. ברחוב לבנון משפחה בת חמש נפשות מחכה לשני מגשי פיצה משפחתית. האחת עם זיתים והשנייה עם בצל. ברחוב טאגור, ממש רחוב אחד משם- ממתין זוג צעיר לעוד פיצה משפחתית. זו שבמבצע. עם דיאט קולה בצד. הוא רוכס את מעילו ומתיישב על הקטנוע. מחכים לו כבר והוא חייב להיות שם בזמן. התנעה קצרה והוא בדרכו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • דיו להמונים

  פורסם בתאריך 09/13/2008 תחת קטגוריה קניות ומכירות ברשת

  זה מכבר עברו חלפו להם ימי הסיתות העליזים באבן. לא עוד קול נקישות מקושים וענני אבק, הו לא. נראה כי הטכנולוגיה נשאה אותנו מרחק שנות אור ממלאכת הכפיים לטובת הקלדה עיוורת, מעבדי תמלילים ומסכי 19 אינץ'. מובן כי אין כאן סיבה אמיתית למרמור. כל ההמצאות הנפלאות הללו גרמו לנו להרוויח זמן (שאותו נוכל לנצל להצבת עוד ועוד דד ליינים ויעדים! הידד!), וזמן, כידוע אכן שווה כסף. ..קרא את המאמר השלם ..

 • משלוחי פרחים - הרומנטיקה עוד חיה!

  פורסם בתאריך 09/13/2008 תחת קטגוריה עיצוב פנים

  מה מקסים יותר מזר פרחים? מה מרגש יותר מכתמי הצבע האלה שלפתע משווים לבית כולו מראה שמח כל כך וחגיגי? הציניים שביניכם אולי מגלגלים עכשיו עיניים ומפטירים אי אילו נחרות בוז, אך עובדה ידועה היא שדווקא הציניקנים הגדולים ביותר מחביאים עמוק עמוק ציפור נפש עדינה ורגישה שמשתוקקת לקבל איזה זר פרחים, אולי רק פרח אחד. מפלסטיק. אבל בכל זאת, משהו...
  אמנם קשה לדבר על פרחים מבלי להקלע למחוזות הקיטש, אך אין ספק כי יש בהם משהו שמצליח להביע ללא מילים קשת רחבה של רגשות ותחו ..קרא את המאמר השלם ..

 • אל תאבדו את הדיו שלכם...

  פורסם בתאריך 09/13/2008 תחת קטגוריה אינטרנט ומחשבים

  כל מי שעוסק בסוג כלשהו של עבודה משרדית מכיר את הפחד הבלתי נשלט מהרגע בו ייתקע ללא ארסנל דיו למדפסת או למכונת הצילום. חוקי מרפי הטובים, שדואגים להוכיח עצמם שוב ושוב ברגעים הקריטיים ביותר, הלא מבטיחים כי דווקא ביום לחוץ במיוחד, בזמן הדפסת מסמך מדרגת חשיבות עילאית- יתרחש המחדל. החיפושים ברחבי המשרד מעלים חרס. אין דיו, אך לחץ ופניקה יש בשפע. כן, אז שוב שכחתם לקנות דיו. בהיעדר אקווריום דיונונים וכישורי הפקת דיו ביתי כנראה שאין באמת ברירה אלא למצוא את הפרייר התורן שירוץ יאוץ במהירות האור ויספק הזהב הנוזלי השחור. הממ.. יכול להיות שיש דרך יעילה יותר? ..קרא את המאמר השלם ..

 • סושי לכל פועל

  פורסם בתאריך 09/13/2008 תחת קטגוריה קניות ומכירות ברשת

  הזמנות אוכל טלפוניות- העתיד כבר כאן...
  היום יכול כל אחד מאתנו (שאינו מתהדר בתואר המכובד סושי- שף...), לארח בביתו סעודת סושי כיד המלך. הכל כבר מוכן: המקלות, הרטבים, התוספות, והכל ארוז יפה ובכלים כאלה קטנים וחמודים (הם משהו היפנים האלה!). הזמנות אוכל משחררות אותנו מהדאגה לכל עניין הכיבוד המעייף ומפנות לנו זמן יקר שבעבר התבזבז על קניות מוצרים והכנות מסובכות. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר