מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: ארווין קליין

צור קשר עם ארווין

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 79


 מאמרים שנכתבו על ידי ארווין קליין
 • בחיפוש אחרי האושר

  פורסם בתאריך 02/23/2020 תחת קטגוריה רוחניות

  תקופה ארוכה התגעגעתי אל ימי העבר שלי, בהם ראיתי את פסגת האושר. אחר כך הבנתי שגם בתקופה ההיא בעצם לא הייתי את הרגע ותמיד ראיתי בעתיד את התגשמות האושר. כמה מאתנו באמת מסוגלים ליהנות מהרגע, ממה שיש. ..קרא את המאמר השלם ..

 • לא עוד חותמת גומי

  פורסם בתאריך 01/22/2020 תחת קטגוריה רכב

  "נו יוסי, מה יהיה?", אמר חסר סבלנות. ידעתי שהוא כבר מצפה לחתימתי על טופס התאונה, שתאפשר למשטרה לסגור את התיק ותטיל את כל האחריות על חברת הביטוח. המשטרה וחברות הביטוח הפכו להיות מסונכרנות להפליא, כאשר חברת הביטוח משמשת למשטרה כיסוי נפלא להתפטר מכל תיקי התאונות, בלי לתת להם הסברים ולבזבז עליהם כוח אדם שמאילה לא היה לה! ..קרא את המאמר השלם ..

 • המלחמה של אשתי בסרטן

  פורסם בתאריך 08/12/2019 תחת קטגוריה בריאות וכושר

  לא קל, לא קל. הייתה אשתי אומרת, כשחלתה בסרטן. למרות שבהתחלה הטיפולים שקיבלה נראו לא נוראים כל כך. כמובן, הייתה כבר ידיעה מוקדמת של מה שמצפה לחולה סרטן, שאמור לעבור את כל הפרוצדורה: גם הקרנות, גם כימותרפיה (כולל ביולוגי) וגם ניתוחים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • מיטת הטיפולים סרגם

  פורסם בתאריך 08/11/2019 תחת קטגוריה אנטי אייג'יניג

  באופן טבעי אנחנו מתבייתים על דעות שמחזקות את מה שאנחנו מאמינים בו ודוחים מעלינו כל דעה או רעיון, שמנוגד לאמונתנו. אנחנו חושבים שעצם ההישרדות שלנו, היא הודות לאמונות שאימצנו ואנו פוחדים לשנות אותם. פוחדים שזה יביא עלינו אסון. בנוסף, שינוי דורש המון אנרגיה ואנו מנסים לחסוך אנרגיה. טבע האדם הוא עצל. אנחנו מאמינים שאם נאמץ דעה וגישה חדשה, זה יפגע בחוסן שלנו, שאנו משוכנעים שהוא נובע מהאמונות שכבר אימצנו. ..קרא את המאמר השלם ..

 • שלושה צעדים להבנת האמת הרוחנית

  פורסם בתאריך 07/07/2018 תחת קטגוריה רוחניות

  לנסות להבין את הרוחניות זה כמו לחפש את החושך בעזרת פנס, בכל מקום שנאיר נראה שאין חושך. עלינו קודם כל לרכוש את הכלים הדרושים לשם כך. ובראש וראשונה להתפטר מהדעות הקדומות והאגו שלנו.
  ברגע שנשתוקק לגלות את האמת המשחררת, אנחנו רק נחסל את הסיכוי למצוא אותו. כי ההשתוקקות עצמה רק גורמת לסבל, של הקיום הגשמי.
  כלומר, אין אמת מוחלטת. הכול קיים ואין מה להבין. ..קרא את המאמר השלם ..

 • המבצע הצבאי החדש

  פורסם בתאריך 06/13/2018 תחת קטגוריה אקטואליה

  לקראת כל מבצע צבאי, שפוקד אותנו חדשות לבקרים, הופך מצב הרוח הלאומי לקודר. התקשורת מגלה עוד ועוד מחדלים, עוד ועוד מעשי נוכלות, עוד ועוד אטימות, רשעות וטיפשות. המבצע הצבאי הפך לעוגן הצלה של מצב הרוח הלאומי. זה משתקף היטב בשמות שאנו ממציאים כל פעם למבצע כזה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הדיכאון והפתרון

  פורסם בתאריך 08/13/2017 תחת קטגוריה שיפור עצמי

  בחיים יש עליות וירידות. החיים הם בעלי פנים רבות וניגודים בלי סוף. אפשר אפילו לומר, שהמנוע שמקדם את החיים זה הניגודים. שלווה יש רק אחרי המוות.
  יש לפעמים שאנשים מוצלחים שוקעים בדיכאון והופכים ללא יוצלחים ואילו אנשים שכל חייהם נכשלו, מגלים את ההצלה ברוחניות ומבינים שלא ההצלחה תביא להם הצלה. המצב החברתי שלנו משפיע על מצב הרוח והופך אותנו לדיכאוניים. אבל הסיבות לדיכאון בגלל המצב החברתי, וכל הסממנים האלה של הצלחה, הם הבל הבלים. המהות היא העיקר. בסופו של דבר, החברה, לא פחות מאתנו, זקוקה לנו בתור אנשים ..קרא את המאמר השלם ..

 • שני שירים

  פורסם בתאריך 06/27/2017 תחת קטגוריה יוצרים ויצירה

  לפעמים בבוץ נוגע


  יש ימים בלי אהבה


  ואז פתאום אני יודע


  זה שלי וזה שלך ..קרא את המאמר השלם ..

 • להרגיש טוב זוהי בחירה!

  פורסם בתאריך 04/12/2017 תחת קטגוריה בריאות הנפש

  הדיכאון לא נוצר יש מאין. מערכת האמונות שלנו, היוצרות את המחשבת שלנו, יוצרות את מצבי הרוח שלנו. לפי התפיסה הישנה, הטיפול באדם הסובל מבעיות פסיכולוגיות, היא באמצעות טיפול והבנת הרגשות שלו. היום רואים בבעיות הפסיכולוגיות של האדם עיוות מחשבתי ולא מתעמקים ברגשות השליליים, אלא מנסים לסלק אותן ולהציב במקומן רגשות חיוביים. התפיסה: "אתה חייב להיות חלק מהפתרון ולא חלק מהבעיה", שולטת בפסיכולוגיה המודרנית. ..קרא את המאמר השלם ..

 • צירופי מקרים בחיי היום יום

  פורסם בתאריך 12/10/2016 תחת קטגוריה רוחניות

  איינשטיין האמין בקיומו של האתר שנחוץ להסביר את חוקי הפיזיקה והוא אמר: בחלל כזה (ללא אתר) לא רק שלא תהיה התפשטות של אור, אלא שלא תהיה גם אפשרות לקיום קנה מידה של חלל וזמן. ..קרא את המאמר השלם ..

 • התמונה שבתעודה

  פורסם בתאריך 12/10/2016 תחת קטגוריה אומנות

  התמונה שבתעודה
  עכשיו אותך היא מביכה...
  כן זה אני
  אתה אומר ומסתכל בראי
  מבטך אזי גולש
  מדמותך מתרחקת כמו מאש ..קרא את המאמר השלם ..

 • על בריאות ועל כסף

  פורסם בתאריך 08/26/2016 תחת קטגוריה דיעות

  הגיע הזמן שנתנהג כמו ציבור צרכנים חכם ונבחר בחברות שנותנות בטלפון את השירות הטוב ביותר. לרוב החברות יש זמן המתנה למענה ארוך. בינתיים הן מנצלות את זמן ההמתנה מורט העצבים, כדי להמטיר עלינו עוד ועוד פרסומות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • על חינוך ועל ספורט

  פורסם בתאריך 08/26/2016 תחת קטגוריה חינוך ולימודים

  פעם כל בוקר של לימודים היה נפתח בהתעמלות בוקר של התלמידים, בחצר בית הספר. אין ספק שבית הספר הוא השתקפות של החברה שלנו. אבל מערכת החינוך מפגרת מאחורה, ביחסה לתלמידים כמו עובדי התעשייה של פעם, שהיו מתנהגים כרובוטים. היום התעשייה השתנתה והעובד קיבל חופש פעולה רב. מערכת החינוך, מאידך, לא ממש השתנתה. החיים האמתיים לא נכנסו לבית הספר והוא פועל מתוך אינטרסים צרים שונים של העומדים בראש מערכת החינוך. ..קרא את המאמר השלם ..

 • על חשיבה חיובית ועל אושר

  פורסם בתאריך 06/18/2016 תחת קטגוריה רוחניות

  יש מי שלא מאמינים שחשיבה חיובית נחוצה לנו ויש שאומרים שאפילו היא עלולה להזיק. זאת מפני שאנו עלולים להתפתות לחוסר פעילות ולאי נקיטת צעדים לשינויים בחיינו. אבל אני חושב שעלינו לפתוח כל בוקר במחשבות חיוביים, להתרכז בהזדמנויות שהבוקר החדש מביא. ככה גם נוכל לאפשר לנו לממש את הדברים החיוביים הללו בחיינו. יש הבדל בין פיתוח דמיון, שהוא כלי חשוב להנעה ולתכנון חיינו, לבין פנטזיות, שהן תחליף לפעילות ונקיטת אמצעים לשינוי. ..קרא את המאמר השלם ..

 • הגזר שרצה להיות בננה

  פורסם בתאריך 04/16/2016 תחת קטגוריה ספרות וקריאה

  זהו סיפור על גזר שרצה להיות בננה
  כשבננה פצצת אנרגיה כונתה
  הוא סתם ג'ינג'י קלאבסה נקרא
  כזה שבאגס באני נוגס בו בהתרסה
  כמי שמהאדמה מבצבץ
  הוא קינא בבננה הבלונדינית שעל העץ.
  הגזר סבל מהקור וחבל
  אבל לבננה הרי יש סרבל! ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר