מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: יצאת גדול

צור קשר עם יצאת

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 31


 מאמרים שנכתבו על ידי יצאת גדול
 • מנעולן פורץ

  פורסם בתאריך 11/22/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  קרה לכם שנתקעתם באמצע הלילה מחוץ לדלת נעולה בלי יכולת להיכנס? אז לי זה קרה, ואני יכולה לספר לכם שזו חוויה מאוד לא נעימה להיות תקועה באמצע הלילה כשהמפתח נשבר בתוך המנעול. אבל כשמוצאים מנעולן פורץ אמין ומקצועי שיודע את העבודה זה מקל את העניינים בהרבה. מיהו מנעולן? ..קרא את המאמר השלם ..

 • קבלן שיפוצים בראשון לציון

  פורסם בתאריך 11/22/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  הסיפור שאני הולכת לספר לכם עכשיו הוא סיפור אמיתי. זה סיפור על איך מצאתי קבלן שיפוצים בראשון לציון ששינה את כל מה שחשבתי על בעלי מקצוע. כשעמדתי לפני שיפוץ גדול בבית ידעתי שאני צריכה למצוא מישהו שאוכל לסמוך עליו שיגרום להכל לעבוד כמו שצריך ..קרא את המאמר השלם ..

 • הברקה קריסטלית

  פורסם בתאריך 09/28/2010 תחת קטגוריה ניקוי וטיפוח

  רצינו לספר לכם על ההבדלים בין הברקה קריסטלית, פוליש ווקס, פוליש קריסטל. מה זה בכלל? למה אתם צריכים את זה? לא פשוט יותר לומר "אנחנו חברת ניקיון?" התשובה היא לא! ישנם הבדלים עצומים בין סגנונות הניקיון ואם אנחנו נכנסים לעולם הפוליש אז בכלל מדובר בציוד יקר ומכשור מיוחד: ..קרא את המאמר השלם ..

 • להזמין אינסטלטור לשם איתור נזילות

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  היום בבוקר כשהתעוררתי, כמו בכל בוקר רגיל אחר, התכוננתי לביצוע מטלות הבוקר הרגילות: הכנת קפה, צחצוח שיניים, מעבר על הדוא ..קרא את המאמר השלם ..

 • אינסטלטור מקצועי

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  כשאומרים אינסטלטור מקצועי מתכוונים לאינסטלטור בעל נסיון של כמה שנים שראה את כל הבעיות הקשורות במערכות אינסטלציה. כשאנחנו מחפשים אינסטלטור מקצועי, איך אנחנו יכולים לדעת באם אותם אינסטלטורים שמפרסמים את עצמם הינם אינסטלטורים מקצועיים? הכנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם בבחירת אינסטלטור מקצועי לתיקון בעיות האינסטלציה שפקדו אתכם... ..קרא את המאמר השלם ..

 • אינסטלטור מומחה

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  אינסטלטור הינו אחד מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר ולא סתם. כמעט כל אחד מאיתנו נתקל בעברו בבעיית אינסטלציה כזו או אחרת: ברז דולף, צינור שהתפוצץ, רטיבות בקיר או סתימה. ישנן בעיות אינסטלציה שלא דורשות הזמנת אינסטלטורים אבל לאלו מיתנו שלא רוצים להתעסק בתחום מסובך שכזה, רצוי להזמין אינסטלטור כדי שיעזור לכם לטפל בבעיה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • אינסטלטור אמין-יש דבר כזה?

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  האסוציאציה שעולה לרובנו כאשר אנו שומעים את המילה אינסטלטור זו הוצאה כספית גדולה ורמאים, זה לא כל כך נכון כי רוב אותם בעלי מקצוע אשר עוסקים במקצוע זה – אינסטלטור, הינם אנשי מקצוע טובים, מהירים, אמינים ומעולים. לצערם הרב, ישנם מעט אנשים אשר נכנסו למקצוע בדלת האחורית (או במילים פחות נעימות – אינסטלטורים חאפרים) ואשר מוציאים אות קלון לכל בעלי המקצוע אשר עוסקים במקצוע זה – אינסטלטורים. כאן נסביר לכם כיצד לסנן את אותם רמאים, חאפרים ומנפחי מחירים ולהישאר עם אינסטלטור אמין, זריז והגון. ..קרא את המאמר השלם ..

 • איך לבחור בעלי מקצוע באינטרנט

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  כיום במאה ה-21, כבר לא צריך לחפש בעלי מקצוע בשלטי חוצות, ניתן להגיע אליהם בקלות דרך המדיום הגדול ביותר: אינטרנט! איך נדע איזה בעל מקצוע לבחור מבין מאות אם לא אלפי בעלי המקצוע שמופיעים באתרים? תשובה בהמשך... ..קרא את המאמר השלם ..

 • ההיסטוריה של האינסטלטורים

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  מערכות אינסטלציה מתוחכמות הן חלק בלתי נפרד מהעולם המודרני. רובנו חיינו איתן כל ימינו, כך שקל לשכוח שהן לא תמיד היו קיימות. למעשה, בעלי מקצוע אינסטלטורים קיימים כ-200 שנים בלבד ואבות אבותינו לא היו שומעים על הביוב לולא הרומאים - כפי שהעירו את תשומת לבנו מונטי פייטון בסרט ..קרא את המאמר השלם ..

 • 8 עצות להזמנת אינסטלטורים

  פורסם בתאריך 08/17/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  במאמר זה נסקור 8 עצות שימושיות כאשר אתם מזמינים אינסטלטורים לביתכם לבצע תיקון אינסטלציה. קחו בחשבון שעצות אלו הינם כלליות ולכן לא בכל המקרים ולא כל אינסטלטור יפעל ע ..קרא את המאמר השלם ..

 • מונחים בסיסיים-דודי שמש

  פורסם בתאריך 08/10/2010 תחת קטגוריה אומנות

  העיקרון התרמוסיפוני -הפרש המשקל הסגולי בין המים החמים והקרים הכוח הגורם למים שיתחממו בקולט, לזרום אל הדוד במערכת דודי השמש ללא צורך במשאבה או גורם מניע אחר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • חשמלאים

  פורסם בתאריך 08/10/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  כמה פעמים הזדקקתם לשירות חשמלאי ולא ידעתם את מי להזמין?
  מיהו החשמלאי ההוגן שיפתור את בעיות החשמל בביתכם? כמה זה עולה לי? מהם הסכנות? ובכלל מה זה מונה, הארקה, אמפר, מפסק פחת...???? תשובות לשאלות אלו ואחרות תוכלו למצוא במאמר הבא, ובכך להרחיב את התמצאותכם בעולם החשמל ולהפוך מצרכן פסיבי לצרכן פעיל אשר לא מאפשר לאף אחד "לעבוד עליו" ... ..קרא את המאמר השלם ..

 • טיפים למעבר דירה

  פורסם בתאריך 08/10/2010 תחת קטגוריה אומנות

  כל מה שרציתם לדעת על שירות הובלות לא היה לכם את מי לשאול:
  טיפים למעבר דירה- כך תעבירו דירה בשלום
  מעבר דירה יכול להיות קל ומהיר או סיוט מתמשך, הכול תלוי בשירות הובלות שהזמנתם. לכן לפני שמזמינים הובלות יש לבדוק כמה דברים חשובים: ..קרא את המאמר השלם ..

 • בעלי מקצוע ושקט נפשי- יש כזה דבר בכלל???

  פורסם בתאריך 08/10/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  השקט הנפשי שלי מופר בקלות רבה, מספיק שדבר אחד לא יעבוד כמו שצריך בבית ואני אהיה לא רגוע למשך כל היום. למי פונים? זו השאלה העיקרית שמעסיקה אותי כיוון שאיני רוצה להיתקל באנשים מהרחוב, להכניס אותם אלי הביתה ועוד למנות אותם כאחראים לשקט הנפשי שלי... ..קרא את המאמר השלם ..

 • אינסטלטור מומלץ

  פורסם בתאריך 08/10/2010 תחת קטגוריה שיפוצים

  תמיד שאני צריכה להזמין בעלי מקצוע אני מתקשרת לגיסתי ומבקשת ממנה שתמליץ לי על אינסטלטור לגיסתי, שולה יש מגוון רחב של בעלי מקצוע ובמיוחד אינסטלטורים. שולה המליצה לי על ג'ובני אמרתי לה שעם כזה שם הוא חייב להיות אינסטלטור מעולה ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר