מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


פרופיל: פורטל פרחים פרחים

צור קשר עם פורטל פרחים

ניקוד מצטבר: 0 | מאמרים: 10


 מאמרים שנכתבו על ידי פורטל פרחים פרחים
 • חנויות פרחים - יותר מסתם חנות

  פורסם בתאריך 09/01/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  חנויות פרחים רבות נתפסות בעיני לקוחותיהן כמקום מפגש חברתי נעים. חנויות פרחים הן מקום בעל עיצוב מרגש, אוירה נעימה ולא לחוצה וניחוחות משגעים המרחפים בחלל האוויר. בזכות כל זאת חנויות פרחים מצליחות למשוך אף לקוחות שלא התכוונו מלכתחילה לקנות פרחים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פרחים לנצח

  פורסם בתאריך 09/01/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  פרחים הם יצירה מופלאה ריחנית ונעימה לעין. הם מושלמים כמעט לגמרי, מלבד היותם ברי חלוף. פרחים המגיעים לידנו, גורמים להתרגשות ברמות שונות, אך כאשר פרחים קמלים, הרגשות הבולטים הם של עצב ואכזבה. כיצד ניתן לשמור את אותם פרחים וכך לתעד את סמליותם עבורנו? כמובן, ניתן לצלם את הפרחים ואפילו למסגר את התמונה, אך כך הפרחים לא ממש מוחשיים, כך שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי ייבוש פרחים. בדרך זו, הפרחים נשמרים למשך מספר שנים. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פרחים – טיפים לשמירה וטיפוח של פרחים

  פורסם בתאריך 09/01/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  אם קיבלתם פרחים מאדם אהוב או קטפתם פרחים כדי ליפות את מקום המגורים שלכם, המאמר הזה מיועד בשבילכם. בשעות הראשונות בהם הפרחים נמצאים ברשותכם, הם נראים בעלי חיות נפלאה ויופי מרענן, אך מספר שעות אחר כך, פרחים רבים מאבדים מיופיים והם קמלים לאיטם. פרחים נובלים ממספר סיבות, אך העיקרית שבהם היא חוסר של מים. כאשר לפרח אין מספיק מים, או כאשר כמות המים שהיתה ברשותו מתנדפת, הפרח מתחיל להתייבש. פרחים מתייבשים בתהליך טבעי ובלתי נמנע, אך למרות זאת, ניתן לעכב את תהליך הקמילה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • פרחים- הכל מתחיל ונגמר באהבה

  פורסם בתאריך 09/01/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  כולנו מדברים על פרחים, נהנים מיופים של הפרחים, שולחים אותם כמתנה מרגשת, קונים אותם לעיצוב הדירה שלנו ואף מגדלים אותם בעציצים או בגינות. אך מה הם בעצם פרחים? מה ידוע לנו על פרחים? כיצד הם גדלים? מדוע הם בולטים כל כך בצבעם? ובעיקר - מדוע פרחים הם בעלי משמעות כל כך גדולה עבורנו?
  על שאלות אלו ואחרות נענה במאמר זה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • משלוחי פרחים - פתגמים ואמרות לדוגמא

  פורסם בתאריך 09/01/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  משלוחי פרחים הם אמצעי מוכר להעברת מסרים מרגשים. רבים מאיתנו מתקשרים לחנות פרחים ומזמינים משלוחי פרחים לאדם האהוב עלינו. משלוחי פרחים המגיעים ליעדם, בהחלט משיגים את ההתרגשות הרצויה, אך לעיתים ניתן להעצים את המסר שמייצג משלוח הפרחים. למה כוונתנו? משלוחי פרחים מגיעים לרוב עם פתק מצורף ובו פרטי החנות ממנה נשלח הזר, וכן מקום להוספת מסר אישי למקבל הזר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • משלוחי פרחים כמתנה מרגשת

  פורסם בתאריך 08/31/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  משלוחי פרחים הם מתנה אולטימטיבית לכל אירוע שכן אין אדם שאינו נהנה מיופיים. מחירם של משלוחי פרחים אינו גבוה במיוחד וניתן להשיגם בכל מקום, כך שעל אף שהם עשויים להיראות כמתנה פשוטה למדי, הם עדיין מרגשים ומעבירים את המסר הרצוי בצורה הטובה ביותר. ..קרא את המאמר השלם ..

 • משלוחי פרחים - לא רק פרחים

  פורסם בתאריך 08/31/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  משלוחי פרחים הם הדרך הנעימה והנוחה ביותר לציון יום הולדת, יום נישואים, זר אהבה או אמירת תודה. ניתן לבצע משלוחי פרחים בדרכים שונות, והנוחה שבהן היא כפי הנראה הזמנה דרך אתרי אינטרנט המפרסמים שירות של משלוחי פרחים. משלוחי פרחים לבדם לא תמיד מספקים, משום שמדובר בפעולה פשוטה לביצוע שאינה דורשת מאמץ או ייחודיות רבה. ..קרא את המאמר השלם ..

 • חנויות פרחים באינטרנט

  פורסם בתאריך 08/31/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  בעולם מתקדם כמו שלנו, קיצורי הדרך הם רבים מספור והאינטרנט השתלט על נתח שוק נכבד ביותר בתחום המכירות. אחד התחומים החשובים ביותר, הנפוץ ברחבי הרשת, הוא תחום חנויות פרחים מקוונות. ישנן עשרות חנויות פרחים הקיימות ברשת. חנויות פרחים מקוונות רבות הן חלק מרשת חנויות פרחים קיימת, כך שהאתר משמש בעיקר לפרסום; בנוסף ישנן חנויות פרחים מקוונות הקיימות ברשת בלבד, כך שאין חנות ממשית המאפשרת לכם להיכנס אליה ולבחור פרחים כרצונכם. ..קרא את המאמר השלם ..

 • זרי פרחים- מלאכת יד

  פורסם בתאריך 08/31/2009 תחת קטגוריה תרבות הפנאי

  זרי פרחים הם מוצר הכרחי לשמירת השלום והקיום בין בני האדם, ואחד הדרכים הנפלאות ביותר להביע רגשות כלפי היקרים לנו. לפיכך, להלן מספר אפשרויות ליצירת זרי פרחים באופן עצמאי. לפני הכל, נזכיר את ההתרגשות והאהבה הרבה העולים מכל עבר, כאשר בן מגיש לאמו ציור של זרי פרחים צבעוניים שצייר עבורה או כאשר אהוב קוטף לאהובתו פרח תוך כדי טיול ספונטני בשדות. ..קרא את המאמר השלם ..

 • חנויות פרחים – סוגים ואתגרים

  פורסם בתאריך 08/31/2009 תחת קטגוריה עסקים וכלכלה

  אם אתם אוהבים שפרחים סובבים אתכם מכל עבר, ויש לכם כשרון אומנותי ויד אסתטית, אולי כדאי שתשקלו להיות הבעלים של חנות אחת מתוך מאות חנויות פרחים ברחבי הארץ. למרות שקיימות בארץ מאות חנויות פרחים, הדרך להצלחה היא אפשרית, והכול הוא עניין של שיווק נכון, מוניטין שנרכש בעמל ומיקום נכון של החנות באזור בו יש צורך בחנות פרחים. ..קרא את המאמר השלם ..


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר