מאמרים ותוכן איכותי להפצה חופשית ברשת

שלום, אורח

זכור אותי

שחזור סיסמא

קטגוריות


מדיניות פרטיות

אתר פאבלישר ו/או מפעיליו מודעים ומכבדים את נושא פרטיות הגולש ומידע אישי מכל סוג, ולא יעשו כל שימוש לרעה או שימוש חריג במידע האמור.

עוגיות

עוגיות במחשב (cookies) הנן קובץ קטן במיוחד הנשמר במחשבו של הגולש ומאפשר אימות משתמשים רשומים, הצגת פרסומות, העלאת עמוד מהירה וכדומה. שימוש בעוגיות נפוץ ומקובל ברוב אתרי האינטרנט. ניתן לחסום את רישום העוגיות במחשב, אולם הגלישה ברוב אתרי האינטרנט תהיה בלתי אפשרית.

אתר פאבלישר מתחייב להשתמש בעוגיות מחשב למטרת אימות משתמשים רשומים ותפעול בסיסי של ממשק אתר-גולש, ולא יעשה כל שימוש בעוגיות הפוגע בפרטיות הגולש או אוסף מידע אישי לגביו ללא הסכמתו.

רשימות תפוצה

אתר פאבלישר עשוי לשלוח דואר בתפוצה נרחבת למשתמשים רשומים, המכיל מידע לגבי מאמרים שכתבו, הצעות יעול ושיפור ומידע אחר. ניתן לבקש הסרה מרשימת התפוצה בדרך קלה ופשוטה, ובכך להפסיק ולקבל מידע זה בדיוור ישיר.

חופש הביטוי

האתר מהווה במה לכל דעה בכל תחום, כל עוד היא אינה עוברת על החוק ועומדת בתנאי השימוש של האתר. אתר פבלישר לא ינהל מעקב כלשהו אחר גולשים או כותבי מאמרים מכל סוג, גם אם דעתם אינה מקובלת ברבים או שונה מדעת הכלל.

סטטיסטיקה

אתר פאבלישר עשוי לאסוף מידע כללי למטרות סטטיסטיקה, שיפור האתר וקידומו, כמקובל בכל אתרי המידע השונים. המידע לא יכיל נתונים פרטיים או אישיים.

אבטחת מידע

אתר פאבלישר מאחסן את המידע המופיע בו בשרתים אמינים אשר נבדקו לאורך זמן מבחינת אמינות וזמינות, ומבצעים גיבויים באופן תדיר לשמירה על המידע באתר.

שינוי נתוני הגולש

אתר פאבלישר אינו מתערב בדרך כלשהי בדפדפן הגולש, אינו משנה את דף הבית, אינו מוסיף תוכנות מעקב כלשהן ואינו משפיע על נתוני מערכת ההפעלה מכל סוג.

שינוי תנאי הפרטיות

אתר פאבלישר עשוי לשנות את תנאי הפרטיות במידת הצורך וללא הודעה מראש. עם זאת, שינוי מהותי יפורסם באתר בצורה בולטת למשך זמן ממושך.


RSS | הנחיות כתיבה | שאלות נפוצות | מאמרים מובילים | מאמרים אחרונים | הכותבים המובילים | צור קשר