קוקה קולה זירו- חדש בישראל אך מוכר בעולם | Publisher

קוקה קולה זירו- חדש בישראל אך מוכר בעולם

פורסם בתאריך 03/17/2008 ע"י אלן מרי בקטגוריה תזונה

הדפס מאמר

לאחרונה החלה חברת המשקאות המייצגת את קוקה קולה העולמי לשוק את קוקה קולה זירו. משקה דיאט חדש בישראל המכיל לדברי היצרן כאפס קלוריות, פחות או יותר.

מסתבר שקוקה קולה זירו קיים כבר זמן לא מבוטל בארצות הברית ובמדינות אחרות, והופעתו בישראל לא הפתיעה את מי שביקר לאחרונה בחוץ לארץ, וטעם שם את המשקה.

השאלה העיקרית לגבי קוקה קולה זירו הינה האם המשקה הזה מהווה תחליף דיאטטי ואיכותי למשקה קוקה קולה מסורתי, והאם מהווה תחליף לדיאט קוקה קולה הטפל והסינטטי.
אין ספק שתמיד קיים מקום למוצר מופחת קלוריות טוב ואיכותי, לרבות משקה מוכר וטעים. אנשים רבים מאוד נמצאים בשלבים שונים של דיאטה ומנסים לשמור על משקל סביר כמידת יכולתם. השתייה בזמן דיאטה מכל סוג הינה חלק מהתהליך, ומהווה חלק חשוב מאוד בתזונה היומית. משקה מוגז עוזר מאוד לתחושת השובע, יעיל בהרווית הצימאון, בעיקר למי שלא רגיל לשתות כמויות מים רבות ונותן תחושה של דבר מה מתוק ללא ערך קלורי כמעט.
מסיבות אלו ונוספות הזדרזתי לרכוש את משקה קוקה קולה זירו.
משקה קוקה קולה הרגיל, הישן והטוב, הינו אחד המשקאות האהובים עלי. בעיקר כאשר הוא קר כקרח במאמר אחת הפרסומות. אולם לצערי שתיית בקבוק קוקה קולה אחד מכילה מאות קלוריות, דבר בלתי נסבל מבחינת דיאטה ותזונה נכונה.

בקבוק המשקה מעוצב בסגנון הקלאסי של קוקה קולה. העטיפה מעט שחורה לטעמי, אולם פשוטה ואלגנטית.
ראשית טעמתי את המשקה לא מקורר. במצב זה המשקה פחות טעים אולם ניתן להרגיש יותר את הטעמים השונים. הטעם היה נסבל בהחלט.
כאשר מזגתי את קוקה קולה זירו לכוס, המשקה יצר שכבת קצף גבוהה מדי לטעמי. אולם הקצף נעלם תוך זמן קצר. לאחר קירור המשקה שתיתי בקבוק שלם, כאשר לקראת סוף הבקבוק לא נשארו כמעט גזים בקוקה קולה, דבר שמאפשר גם הוא בחינת הטעם.
מסקנותי מקוקה קולה זירו הן ברור למדי:


אודות אלן מרי


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/60/קוקה-קולה-זירו-חדש-בישראל-אך-מוכר-בעולם