מתנות לידה | Publisher

מתנות לידה

פורסם בתאריך
Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'America/New_York' for 'EST/-5.0/no DST' instead in /home/publihse/public_html/print.php on line 84
11/05/2009 ע"י gumat gumat בקטגוריה שיפוצים

הדפס מאמר

כיום ניתן לראות יותר ויותר חנויות המוכרות מתנות לידה מקוריות שכל אחד ואחת מאיתנו היינו רוצים לקבל מבני משפחה, חברים וכדומה.
אז לפני שרצים לבחור מתנות לידה כדי לקרוא את הדברים הבאים:
צריך לבחון את טיב היחסים בין היולדת והרך הנולד לבין נותן המתנה ככל שהיולדת והרך הנולד קרובים יותר למשפחה או חברים קרובים, המתנות לידה יהיו יותר ויותר יקרות. בנוסף הקרבה ליולדת ולתינוק יקבעו בנוסף גם את אופי המתנה. כאשר החלטנו לקנות לתינוק בגדים כדי לקנות במידה גדולה יותר מכיוון שהבגד ישמש את התינוק לאורך זמן ארוך יותר. ניתן להרכיב סטים של ביגוד באותו צבע כגון: חליפה, נעליים, כובע ושמיכה באותו הצבע. ניתן לבחור נושא לרכישת מתנות הלידה כגון: דברים לשינה, דברים לאמבטיה ולהכין מתנות על פי נושא זה. כדי להתאים את אופי המתנות לאורך חייהם של ההורים הטריים לדוגמא: אם ההורים דוגלים במוצרים אורגניים רצוי לקנות להם מוצרים מרכיבים אילו. במידה והרך הנולד הוא הבכור יותר קל לקנות מתנות לידה מכיוון שההורים יהיו מרוצים כמעט מכל מתנה ואם לא ניתן להוסיף למתנת הלידה גם פתק החלפה. מתנות הלידה אינן מיועדות רק לתינוק החדש במשפחה ניתן לקנות ולהוסיף למתנת לידה גם מתנות להורים הטריים. כמובן אין כמו ברכה יפה ומרגשת שתוסיף אמרה אישית למתנה. לפעמים ישנן משפחות שאינן אוהבות ביקורים לאחר הלידה מחוסר זמן ועייפות לכן ניתן לשלוח את מתנות הלידה על יד שליחים עד לבית המשפחה החדשה.
לבסוף הרושם הראשוני תמיד קובע ומה שנותן לכולנו את הרושם הראשוני היא האריזה, בכבודה ובעצמה, האריזה צריכה להיות מושקעת לא פחות מהמתנה עצמה. טיפים אילו הם בשבילכם כדי לעשות את התהליך של בחירת מתנות לידה מושלמות ללידה פשוטה יותר, אז שיהיה רק במזל טוב ושיעבור בקלות.


אודות gumat gumat

מתנות לידה


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/5510/מתנות-לידה