מה זה חיפוי קירות ומתי משתמשים בזה? | Publisher

מה זה חיפוי קירות ומתי משתמשים בזה?

פורסם בתאריך 02/24/2019 ע"י רמי כהן בקטגוריה אומנות

הדפס מאמר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים אחר הדרך לחדש, לעצב את חלל המבנה בצורה יוצאת דופן ומקורית ובכך ליהנות מעיצוב הרמוני וזורם שמתאים לאורח החיים.
אחד מסגנונות העיצוב שהפכו פופולאריים לאחרונה, הוא עיצוב בסגנון תעשייתי – סגנון שתפס תאוצה בשנות ה 20 עד שנות ה 50 של המאה העשרים ואחת. סגנון זה מיוחד במיוחד והוא כזה ששואב השראה מעיצוב הבאוהאוס הגרמני ששם דגש על גסות בעיצוב, שילוב אלמנטים לא עשויים תוך קבלת מראה מחוספס וכזה ששל דגש על חומרי גלם ושלל פרטים שחוברים יחד להמוניה יוקרתית.
אחת מהדרכים ליהנות מסגנון תעשייתי שנחשב כיום גם כעיצוב מודרני, היא באמצעות שימוש בחיפוי קירות, כאשר חיפוי קירות בטון מאפשר לרבים ליהנות מבטון אדריכלי אשר נחשב מגמה חדשה בעיצוב. המראה המעוצב של הבטון אשר מעורבב עם צבעים שונים שהופכים אותו למעוצב וחלק, הוא כזה שמקנה לקירות המבנה נופח נוסף, עניין ודקורציה.
את לוחות הבטון שמיועדים לחיפוי הקירות מתקינים אנשי המקצוע בצורה בטוחה אל הקירות הסטנדרטיים וזאת לאחר התייעצות עם הלקוח, תכנון אדריכלי של הקיר, והתאמתו לסביבה.
אבל מתי משתמשים בחיפוי קירות?
חיפוי קירות אדריכלי ניתן לפגוש בשלל מבנים והוא מתאים לכמה וכמה שימושים בולטים, ביניהם:
בעיצוב חללי תצוגה – כאשר מעצבים חללי תצוגה, חנויות, בוטיקים, ושלל בתי עסק אפשר ליהנות מרושם נהדר שנוצא על ידי קירות בטון המעוצבים בשלל מרקמים, צורות, חיתוכים ומראות. הקירות מאפשרות לבית מראה מודרני ונקי אך עם זאת ישנן גם טקסטורות של חיפויי קירות שמאפשרות את המראה המזמין, הכפיר והחמים.
לעיצוב הבית – אם אתם רוצים ברחבי הבית שלכם ליהנות ממראה מודרני, מתועש ומיוחד: תמיד תוכלו לעצב את אזור הסלון, המטבח, חדר המשפחה ושלל חללים בבית באמצעות חיפוי קירות דקורטיבי.
עיצוב בתי עסק – מסעדות, בתי קפה, מספרות, משרדים, ועוד כולם מתאימים בצורה מיוחדת לעיצוב בסגנון התעשייתי בעיקר כאשר רוצים להעניק לחלל מראה יוקרתי ומעניין.
עיצוב לובי ובתי מלון – כאשר מעצבים לובי של בניין מגורים יוקרתי או של בית מלון, נהוג להקנות לקירות מראה ייחודי ומעניין יותר תוך שחיפוי קירות בטון מאפשר את המראה הלא מתפשר, המדוקדק והיוקרתי של בית המלון או הבניין.

לסיכום, כדי להבין יותר על חיפוי קירות מומלץ תמיד לקבל השראה, ממגזינים, תמונות ואף מחללים פתוחים אשר בהם ישנם הקירות. כדי להתאים את הקירות לחלל שלכם – התייעצו עם אנשי המקצוע המומחים בתחום ותוכלו ליהנות מעיצוב מושלם.

אודות רמי כהן

Creative Walls - קירות מעוצבים


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/42962/מה-זה-חיפוי-קירות-ומתי-משתמשים-בזה