שתלים ביום אחד | Publisher

שתלים ביום אחד

פורסם בתאריך 01/02/2019 ע"י יוסף wissotzky בקטגוריה אומנות

הדפס מאמר

 עם התקדמות הטכנולוגיה, מה שהיה נראה בעבר כבלתי אפשרי – הפך להיות אפשרי בהחלט. אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך שתל בשן ולא ידעתם עד עתה אם אתם מסוגלים לעמוד בהליך הארוך, הבשורה הבאה תשמח אתכם מאוד: תוכלו להראות לכם כיצד ניתן לבצע שתלים לשיניים ביום אחד בלבד! איך זה עובד וכיצד ניתן לעשות שתלים ביום אחד?
איך זה עובד?
שתל שיניים הוא הליך מורכב ולכן חשוב שיעשה באופן מוקפד ומדויק. השלב הראשון, בטרם ביצוע שתלים לשיניים, הוא לעבור בדיקה רפואית על ידי מומחה לשיקום הפה. בבדיקה יבחן המצב הדנטלי של השן, תערך בדיקה קלינית יסודית ועל פי צילומי שיניים עדכניים – יקבע המומחה האם המטופל יהיה מסוגל לעמוד בטיפול האינטנסיבי של שתל שיניים ביום אחד. לעתים יקבע כי נדרש טיפול הכנה כמו השתלת עצם, ולעתים הטיפול יוכל להתחיל מיד.

שתלים ביום אחד – עם המתנה קצרה
שתל בשן, כאמור, אפשרי ביום אחד בלבד. אך כדי להבטיח שהשתלים ייקלטו באופן מוצלח בעצם הלסת, יש להמתין מספר חודשים. זמן ההמתנה הזה הוא קריטי, שכן במהלכו העצם נבנית סביב השתלים ונקבעת יציבותם. על גבי השתלים הללו יורכבו בהמשך השיניים החדשות, ולכן חשוב מאוד לא להאיץ בתהליך ולהמתין.
האם טיפול שתלים ביום אחד כואב?
התשובה לשאלה הזו נגזרת בעיקר מבחירת הרופא המטפל שלכם. המומחיות של הרופא המומחה, הדיוק שלו והניסיון שצבר בתחום – הם אלה שיקבעו במידה רבה את הצלחת הטיפול, את הכאבים במהלכו ואת משך ההתאוששות ממנו. רופא מומחה יוכל לבצע את הטיפול כולו באופן מושלם ועם מינימום כאבים. לעומת זאת, תכנון מוטעה ומיקום שגוי לשתלים – עשוי להביא לכישלון מוחץ, כאבים מיותרים ותפקוד לא תקין של פעולת הלעיסה.
 

 


אודות יוסף wissotzky


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/42920/שתלים-ביום-אחד