באלו מקרים נזדקק לפורץ רכבים? | Publisher

באלו מקרים נזדקק לפורץ רכבים?

פורסם בתאריך 06/26/2018 ע"י יוסי שלום בקטגוריה רכב

הדפס מאמר

בעיות הקשורות לקודן הרכב - לצורך שמירה על רכבכם מפני שימוש לא מורשה וגנבות רכב, יצרני הרכב עושים שימוש במערכות נעילה המשולבת עם קודן. הבעיה הכי נפוצה בקודן היא התרוקנות הסוללה, דבר שניתן לפתור בקלי קלות באמצעות החלפת הסוללה. אך ישנם גם מקרים בהם מתגלה בעיה של ממש הדורשת תיקון, כמו גם מקרים של איבוד קודן. מנעולן הוא הרבה יותר מפורץ רכבים, מנעולן מתקן גם בעיות הקשורות לקודן. אך לשם כך צריך מנעולן בעל הסמכה ובעל ציוד טכנולוגי מתאים לביצוע סוג זה של עבודה.

איבוד מפתחות הרכב – לא נעים שזה קורה ובדרך כלל שזה קורה מדובר באיבוד צרור מפתחות שלם. במקרה של איבוד מפתחות הרכב, אפילו אם אין שום מפתח נוסף, צריך להזמין מנעולן מקצועי על מנת לבצע שחזור מפתחות לרכב. המנעולן בתיאום עם יבואן הרכב יכול לעשות זאת ולחסוך לכם החלפת סוויץ' יקרה.

מנעולים תקולים – כמו מנעולי הבית, גם מנעולי הרכב עלולים לסבול מבלאי ותקלות ואז יש צורך לתקנם. לפעמים הם בכלל לא נפתחים וקודם כל צריך לפרוץ. כל סוג של פריצה דורש מנעולן מוסמך ובעל ניסיון, אך כאשר מדובר בהתעסקות עם מנעולי הרכב שלכם יש לנקוט במשנה זהירות. הם משלבים מערכות אלקטרוניות עדינות ויש להיזהר מעבודה חובבנית אשר רק תגרום נזק.

פריצת לרכב בגלל טעויות אנוש – לפעמים בטעות נועלים את הרכב עם המפתחות בפנים. בימים שלפני הנעילה המרכזית זה היה קורה הרבה, היום לכאורה זה לא יכול לקרות. אבל בהחלט ישנם מקרים בהם אנשים יוצאים לרגע מהרכב, משאירים את המפתחות בפנים והרכב ננעל באופן אוטומטי.

לסיום, חשוב לחזור ולהדגיש את הצורך בחיפוש אחר מנעולן מוסמך שעבר הכשרה לנושא. לפני שמעסקים במנעולי הרכב חייבים להכיר אותם, בהתאם למודל וליצרן, ולדעת מה לעשות ומה לא לעשות!

 


אודות יוסי שלום

יוסי שלום הינו מנעולן מורשה משטרת ישראל המתמחה בכל סוגי הפריצות. רכבים, דלתות פלדה, כספות כבדות.


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/42811/באלו-מקרים-נזדקק-לפורץ-רכבים