עורך דין פשיטת רגל | Publisher

עורך דין פשיטת רגל

פורסם בתאריך 06/06/2018 ע"י אייל אשכנזי בקטגוריה חוק ומשפט

הדפס מאמר

מה חווה אדם בתהליך כזה ומה יסייע לו עו"ד פשיטת רגל?


כאשר אדם מגיע למצב אשר בו הוא חייב כספים רבים והוא אינו מצליח להתגבר על התסבוכת הכלכלית אליה נסחף כאשר למרות כל ניסיונותיו לגייס ולהשיג כספים הוא אינו מצליח לסתום את כל החורים וכאשר הוא מנסה למשוך את המפה כדי לכסות פינה חשופה מתגלה פינה אחרת- זה פשוט כי המפה קצרה מידי... במילים אחרות – אין לו די הכנסות להשתלט באמצעותם על כל החובות והתשלומים. במקרים מעין אלו המוצא הטוב ביותר היא פנייה אל עו"ד פשיטת רגל ולצאת בהכרזה "החגיגית" על אודות פשיטת רגל.


איך תבחרו עורך דין פשיטת רגל?
כאשר אתם באים לבחור עורך דין פשיטת רגל – אתם חייבים לברר היטב האם מדובר בעורך דין אשר אכן יוכל לתת לכם את המענה המדויק והמושלם במקרה שלכם.
אתם בוודאי רוצים למצוא איש מקצוע מומחה אשר אכן יסייע לכם לפתור את הבעיה שלכם על הצד הטוב ביותר –עד כמה שניתן ורק כך תוכלו להיות רגועים. בלי חשש מפני נושים ובלי נדודי שינה בגלל החששות מפני העתיד לבוא עליכם.


מה עושה עורך דין לפשיטת רגל?
כאשר תפנו אל עורך הדין הוא יפנה אל כונס הנכסים ויסדר עבורכם את הרשימה של החובות מול הנכסים שיש לכם. כמו כן יכין תצהיר על ההסתבכות הכלכלית שלכם. הנושה מצדו יכול אף הוא להגיש בקשה לבית המשפט בכדי לזרז את ההליכים.
אז נכון שזה לא נעים כלל ואף אחד אינו בוחר מרצונו להגיע למצב כזה. אך גם אם זה קרה – יש לזכור כי עו"ד פשיטת רגל יוכל לסייע לצלוח גם את הסיפור הזה בשלום.
 


אודות אייל אשכנזי

עורך דין אייל אשכנזי


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/42793/עורך-דין-פשיטת-רגל