יוצאים לטיול מאורגן ושומרים על המסורת | Publisher

יוצאים לטיול מאורגן ושומרים על המסורת

פורסם בתאריך 11/30/2017 ע"י קרוסלה הריון ולידה בקטגוריה תרבות הפנאי

הדפס מאמר

יוצאים לטיול בעזרת ה'

בעבר חששו אנשי הציבור הדתי לצאת לחופשה בחו"ל בגלל מגבלות של שומרי מסורת: הצורך לשמור על השבת, לחפש מסעדות כשרות ולהימנע מהופעות בלתי צנועות. אבל היום טיולים מאורגנים לחו"ל לדתיים אפשריים גם אפשריים. דתיים מכל רחבי הארץ יוצאים עם משפחותיהם את גבולות ישראל כדי להכיר תרבויות שונות, להשתתף באטרקציות מרהיבות וללמוד קצת היסטוריה.

מדוע כדאי לצאת לטיול

ארצנו הקטנטונת היא ארץ יפה ומרהיבה, אבל אם אתם רוצים להרחיב אופקים אפשר גם לצאת לטיול מדי פעם בפעם. אלה כמה סיבות טובות לצאת לטיול בחו"ל:

חופשה המתאימה לדתיים

 

טיולים מאורגנים לחו"ל לדתיים מספקים את התנאים הטובים ביותר לאנשים אשר רוצים לצאת חו"ל ועדיין להמשיך ולשמור על המסורת היהודית. כך, טיולים בחו"ל כוללים חוויות רבות של אכילה במסעדות כשרות ושהייה במלונות שבהם מגישים אוכל כשר. כמו כן, הפעולות המבוצעות בשבת מותאמות לשומרי השבת והן כוללות עיסוקים כדוגמת הליכה רגלית, ביקור במוזיאונים הפתוחים לכלל המבקרים בכל עת וטיול מהנה בפארקים שבסביבה. הכול ובלבד לא לחלל את השבת. נוסף על כך, טיולים אלה אינם כוללים פעילויות האסורות מבחינת צניעות כמו מופעים בלתי צנועים או רחיצה משותפת בבריכה או בים. כך שכל התנאים האלה מתאימים לכל מי שהמסורת חשובה לו גם בחו"ל.  


אודות קרוסלה הריון ולידה


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/42667/יוצאים-לטיול-מאורגן-ושומרים-על-המסורת