עיצוב לוגו נקי ואיכותי | Publisher

עיצוב לוגו נקי ואיכותי

פורסם בתאריך 03/28/2016 ע"י יוסי ארונוביץ בקטגוריה עסקים וכלכלה

הדפס מאמר

עיצוב לוגו – חובה בכל עסק

עסקים קטנים וגדולים כאחד מכירים כיום בחשיבותו הרבה של הלוגו עבור העסק שלהם. למעשה, עיצוב לוגו הוא כיום בגדר חובה עבור כל עסק באשר הוא, והוא קריטי לצורך מיתוג נכון ויעיל של העסק. מעצב גרפי מנוסה ומקצועי שיעזור לכם בתהליך של עיצוב לוגו ישפיע, למעשה, על השפה הכללית שלכם מול הלקוחות. אם תחשבו על צבעים מסוימים כמו אדום, סגול, כתום וכחול, סביר להניח שיש לכם אסוציאציה ברורה לחברות גדולות שצבעים אלה מאפיינים אותה. אסוציאציה זו היא תוצאה של עיצוב לוגו מתוחכם, ייחודי ועם המון מחשבה, וזה בדיוק מה שגם העסק שלכם צריך, גם אם מדובר בבית קפה שכונתי, בעסק צעיר או בארגון עם מספר רב של עובדים.

דגשים לעיצוב לוגו

ככל שאתם מבינים עד כמה עיצוב לוגו הוא משמעותי עבור העסק שלכם, אתם בוודאי מבינים גם עד כמה מורכב התהליך הזה. באופן כללי חשוב להבין שלא מדובר בבחירה פשוטה של צבע אהוב או איור גרפי חמוד כדי להפיק לוגו איכותי. כל אלמנט וכל משתנה הם קריטיים, שכן לצבעים שונים יש השפעות שונות על הצרכנים ועל הרגשות שהם מפתחים כלפי המותג, כפי שלאלמנטים גרפיים שונים יש משמעויות כאלה ואחרות על הלקוחות שלכם. כל זאת ועוד, הצבעים והפונטים שבהם תבחרו בשלב עיצוב הלוגו ימשיכו ללוות אתכם בכל חומר שיווקי, בכל מוצר פרסומי ובכל נייר רשמי שתוציאו בשם העסק שלכם, ומכאן שאתם חייבים לתכנן אותו מראש בקפידה רבה.

תהליך החשיבה

מאחר ועיצוב לוגו הוא מורכב, את התהליך הזה כדאי לנהל מול מעצב גרפי ועוד יותר מכך, מול מחלקת קריאייטיב במשרד הפרסום שלכם. יחד תוכלו לחשוב על המסרים השיווקיים העיקריים שלכם, על החזון העסקי שלכם ועל קהל היעד. רק לאחר שתזהו בצורה מדויקת ונכונה את מהות העסק ואת הקהל הרלוונטי לו, יוכל המעצב להעלות מספר הצעות רלוונטיות ללוגו שלכם. זהו הזמן האידאלי לחשיבה, לתכנון ובעיקר לראייה קדימה, אל המטרות שלכם, אל היעדים העסקיים ואל המקום שבו תרצו להיות, כעסק, גם בעתיד.


אודות יוסי ארונוביץ


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/41434/עיצוב-לוגו-נקי-ואיכותי