מכולות משרדים - מה זה ולמי זה מתאים? | Publisher

מכולות משרדים - מה זה ולמי זה מתאים?

פורסם בתאריך 02/07/2016 ע"י אבי דור בקטגוריה נדל\"ן ובניה

הדפס מאמר

מיעוט שטחים פנויים, יוקר מחירי הנדל"ן וצפיפות עירונית גרמו לאנשי עסקים רבים ברחבי העולם לחפש אחר פתרונות משתלמים יותר להקמת משרד. קומפלקסים מפוארים של משרדים חדשים ומודרניים העשויים ממכולות הוקמו בכמה מהערים המובילות על פני כדור הארץ. גם בישראל מכולות משרדים הופכות ליותר ויותר פופולאריות, ככל שיותר ויותר אנשי עסקים בוחרים להשקיע במשרד נייד על פני מבנה רגיל. עלויות נמוכות יותר לצד מודעות הולכת וגוברת לאיכות הסביבה הופכים פתרון זה לאטרקטיבי לחברות צעירות וותיקות כאחד.

מכולות משרדים - מה זה?

המשרדים עשויים מחומרים ממוחזרים כמו קונטיינרים למכירה. הקונטיינרים מגיעים בגדלים שונים ועוברים ניקוי ושיפוץ יסודיים על מנת לספק לבעלי המשרד סביבת עבודה נוחה ונעימה. לרוב נעשה תכנון של החלל הפנימי על מנת להתאים אותו בצורה מרבית לצרכי הלקוח והעסק. בכל מבנה מוסיפים חלוקה פנימית למספר חדרים רצוי, חדרי שירותים, מקלחות, מיזוג אוויר ומערכת תאורה איכותית. את הקונטיינרים ניתן לחבר לתשתיות בקלות ובמהירות ולספק למשרד חשמל ומים זורמים. בנוסף לתכנון הבסיסי, ניתן להוסיף גם מרפסת שמש, ריצוף, מערכת נעילה חכמה ומערכות אבטחה מתקדמות. תחושת העבודה במשרד העשוי ממכולה אינה שונה בהרבה ממשרד רגיל. לרוב הלקוחות שלכם כלל לא יבחינו בהבדל ולא ידעו כי אין מדובר במשרד רגיל.

למי פתרון זה נועד?

לאנשי עסקים, יזמים ובעלי חברות המעוניינים במשרד מפואר המוקם בשבריר זמן ממה שדרוש על מנת לבנות משרד רגיל ובעלות הרבה יותר נמוכה. את המשרדים ניתן להציב בכל שטח ובכל מקום, אפילו בחצר הפרטית של הלקוח. המכולות עמידות לכל תנאי שטח ולכל תנאי מזג האוויר וניתן להעביר אותן ממקום למקום ומפרויקט לפרויקט. ככלל ניתן למצוא מכולות משרדים בתחומים הבאים: חקלאות, בנייה, תעשייה, מכירות, שירותי הבטחון, תערוכות, אולמות תצוגה, ירידים ועוד.

חסכון בזמן ובעלויות

אחד היתרונות הבולטית בבחירת משרדים העשויים ממכולה הוא חסכון בזמן ובעלויות. את המשרדים ניתן לבנות ולהקים בתוך מספר שבועות מרגע ההזמנה. החומרים הגמישים מאפשרים עבודה מהירה שלא נופלת באיכות שלה ממבנה רגיל. בנוסף אין צורך באישורים מורכבים הדרושים לבנייה של משרד רגיל. ההליך מהיר ובטיחותי. העלות היא פרמטר חשוב נוסף - העלות של המכולות ושל הבנייה נמוכים באופן משמעותי מחומרים הנדרשים לבניית מבנה רגיל.

 


אודות אבי דור

כחלון אס.אי.אי אחסנה בע"מ הינה חברה המתמחה בשירותי אחסנה, אחסון ציוד, השכרת מכולות וכדומה. בחברה מכולות בכל גודל ונפח להשכרה או מכירה. המכולות מאוחסנות במתחם ענק, שמור ומוגן מתאים לתכולת דירה או תכולת משרד, ציוד לפרקי זמן קצרים וארוכים.


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/41354/מכולות-משרדים-מה-זה-ולמי-זה-מתאים