הכירו את גיא מונסונגו | Publisher

הכירו את גיא מונסונגו

פורסם בתאריך 12/08/2015 ע"י גיא מונסונגו בקטגוריה כללי

הדפס מאמר

 

גיא מונסונגו הנו יזם נדל"ן אשר מתמחה ברכישה של מקבצי דיור בנויים והסבתם לדירות לזוגות צעירים. גיא מונסונגו הנו מנהל בכיר בחברת DG נדל"ן אותה הקים יחד עם דורון ועמוס מיכלין. חברת DG נדל"ן שמה לה למטרה להילחם במחירי הנדל"ן הגבוהים ולמצוא פתרון יצרתי שיכול להוזיל משמעותית את המחירים. כמו כן פועלת חברת DG נדלן לייצר יחידות קטנות לזוגות צעירים במחירים שפויים.

כדוגמא לכך יחידת דיור בשכונה הטובה ביותר ברמת גן שגודלה הוא 50 מ"ר נמכרת ב-1.7 סכום של תמונת פרופיל1מיליון ש"ח ואילו חברת DG נדל"ן מוכרת את אותה יחידה באותה שכונה בסכום של 900 אלף ש"ח (בנויה לכניסה מיידית).

חברת DG נדל"ן בהובלתו של גיא מונסונגו פועלת גם באילת ומציעה לזוגות צעירים יחידות קטנות יותר של 30 מ"ר עבור סטודנטים במחיר מגוחך של 359 אלף ש"ח עם אכלוס וכניסה מיידית. כך כבר סטודנטים רבים משלוחת בן גוריון באילת כבר רכשו יחידות אלה.

חברת DG נדל"ן לא עובדת באופן בו עובדים רוב היזמים – שיטה בה הציבור מימן את כל הליכי הבנייה (קרי קבוצות רכישה), אלא בשיטה בה מוכרים ללקוח יחידות בנויות ומניבות מיידית. חברת DG נדל"ן בניהולו של גיא מונסונגו לא מבצעת שום חיוב בגין היחידה, עד אשר היא לא נרשמת על שם הלקוח.

גיא מונסונגו נולד בתאריך 9.6.80 נשוי לדנה ואב לשניים – לין ויהונתן.


אודות גיא מונסונגו


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/41228/הכירו-את-גיא-מונסונגו