פוליש לרצפה | Publisher

פוליש לרצפה

פורסם בתאריך 07/22/2015 ע"י orya hen בקטגוריה ניהול משק הבית

הדפס מאמר

פוליש לרצפה
אחד העסקים החמים כיום בשוק הוא פוליש לרצפה.
אז מהו בעצם פוליש ?
פוליש הוא תהליך שבו מורידים את השכבה העליונה של רצפתכם, מנקים טוב טוב את השטח ולאחר מכן שמים מעל רצפה מגנה וחדשה. השכבה החדשה היא נוצצת ומבריקה ונראית כאילו הרגע התקנתם את הרצפה בביתכם.
למה אני צריך פוליש ?
ראשית, פוליש לרצפה הוא תהליך שכל רצפה צריכה לעבור לאחר מספר מסויים של שנות שימוש. אם אתם רואים שרצפתכם כבר לא מתנקה אחרי הליך שגרתי של נקיון- סימן שאתם צריכים פוליש.
סוגי פוליש לרצפה
ישנם ארבעה סוגים בולטים של פוליש לרצפה:
1. פוליש ווקס- פוליש שמעניק למרצפות הבית שכבת מגן. התהליך מתבצע כאשר מנקים את הבית ומבצעים לרצפה פוליש ייחודי ולאחר מכן מצפים את הרצפה בשכבת שעווה דקה שמותירה לרצפה מראה מבריק ונקי לאורך זמן.
2. פוליש קריסטל- ההליך כולל נקיון והברקה של המרצפות על ידי מכונת פוליש ולאחר מכן הברקה קריסטלית. פוליש קריסטל מתבצע על ידי חימום של חומר מיוחד והחדרתו אל תוך מרצפות האבן בבית. עבודה זו מבטיחה רצפה נוצצת ומבריקה העמידה מפני שריטות למשך מספר שנים.
3. פוליש אקרילי- שיטה שמאפשרת ניקוי ייחודי של רצפות בטון. השיטה מתאימה במיוחד למפעלים ובתי עסק.
4. פוליש סילר- פוליש זה מתבצע על ידי ליטוש מרצפות האבן במקום הנבחר באמצעות רשת יהלום. הברקת הרצפה מתבצעת בעזרת חומר איטום, סילר אטום שמגן על המרצפות מפני נזקים לאורך זמן.
למה לא לעשות פוליש לרצפה לבד בבית?
כיום, ישנה האופציה לרכוש עצמאית את מכשיר הפוליש ואפילו את החומרים בהם אנשי המקצוע משתמשים כדי לקבל גימור מושלם. למה שלא תעשו זאת בעצמכם? כמו כל דבר, אנשי מקצוע יעשו את זה טוב יותר, זאת העבודה שלהם. בנוסף, רצפה היא משהו שלא מחליפים כל שנה או שנתיים. לכן, את הפוליש אתם תבצעו פעם לכ-4 שנים. זאת אומרת, הפוליש חייב להיות יסודי ומושלם כי אתם לא תבצעו אותו שוב בקרוב. אנשי מקצוע יעשו את זה בשבילכם בדרך הטובה והיעילה ביותר. באחריות!

 


אודות orya hen


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/41050/פוליש-לרצפה