פיקוח בניה השקט שלך | Publisher

פיקוח בניה השקט שלך

פורסם בתאריך 05/31/2015 ע"י אביב פוליש בקטגוריה נדל\"ן ובניה

הדפס מאמר

פיקוח בניה השקט שלך
פעמים רבות אנשים מתחילים פרויקטים גדולים ללא המחשב שיש להם צורך בפיקוח בניה. פיקוח בניה הינו הכרחי לעבודות בניה גדולות כגון בניה של בניין מגורים, בניין משרדים, בתים פרטיים או עבודות שיפוצים נרחבות. פיקוח בניה הינו תחום הכולל בתוכו בדיקה של כל העבודות אותן מספקים לך כלל בעלי המקצוע איתם אתה עובד.

דאג לאינטרסים שלך
אין ספק שכיום קשה יותר לסמוך על אנשים, בין אם מדובר בניסיון זדוני של לחסוך על חשבונך או בשל טעות תמימה ישנם מקרים רבים בהם נפגעים אנשים מקבלנים במהלך עבודות בניה. על מנת למנוע בעיות שכאלה נעזרים אנשים רבים בשירותי פיקוח בניה, אלו יספקו לך אדם המבין בתחום הבניה וכל שעליו לעשות זה לפקח על עבודות הבניה ולדאוג לאינטרסים שלך. בין אם מדובר בעמידה בתקנות בטיחות או במתן שירות מהדרגה העליונה בדיוק כמו שהובטח לך מפקח בניה יהיה שם כדי לדאוג לכל אלו.
פיקוח בניה אינו תחום חובבני, על העוסק בתחום להראות לך תעודות חתומות של המדינה. על מפקח הבניה להיות בעל רקע נרחב בתחום הבניה, הוא צריך לדעת כל תקנוני הבטיחות הקיימים היום כדוגמת תקנון בטיחות בבנייה תקנית למניעת שריפות וכ"ו. בנוסף לכך עליו להכיר את השוק ולדעת מהם המחירים המקובלים בו כך שבעלי מקצוע שונים לא ידרשו סכומים מופרזים על עבודה שיש לה מחיר שונה לחלוטין בשוק.
פיקוח בנייה טומן בתוכו גם את אלמנט "איחוד התיקים", מפקח בניה צריך לדעת בכל רגע נתון על כל מה שמתרחש באתר הבנייה ולתאם בין כלל אנשי המקצוע כך שעבודתם תעשה בתיאום מלא תוך כדי סדר בו אף אחד לא מפריע לאחר. בצורה כזאת עבודת הבנייה מתבצעת בהרמוניה מושלמת, ממש כמו מנצח על קבוצה של נגנים הוא גורם לכך שהמנגינה תהיה מושלמת ומסבירה את האוזן.
מפקח בניה תמיד יחשוב צעד קדימה וזאת על מנת למנוע תקלות שעלולות לצוץ בעתיד. הוא דואג לכך שכל העבודה תיעשה כראוי כדי שהבית יחזיק שנים ארוכות ויעמוד בפני מפגעים שונים כמו מים, רוחות חום וכיוצא בכך. עם מפקח בניה טוב הבית יחזיק מעמד שנים אורכות ולא תצטרכו לעשות שיפוץ על גבי שיפוץ לאורך השנים.
 


אודות אביב פוליש


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/40926/פיקוח-בניה-השקט-שלך