אירועים משמחים בקייטנה | Publisher

אירועים משמחים בקייטנה

פורסם בתאריך 01/25/2015 ע"י מוטי אקרמן בקטגוריה ילדים

הדפס מאמר

כאשר אנו מגיעים לחופש הגדול, השאיפה היא למצוא לילדים שלנו את המסגרת המתאימה ביותר שתוכל להעביר זמן רב ככל הניתן לאורך חודשי הקיץ החמים והארוכים. לכל קייטנה יש את הנישה שלה וכל קייטנה מציעה לילדים את מרבה האטרקציות המעניינות והמהנות ביותר. אחת האטרקציות הבסיסיות ביותר שכל קייטנה יודעת להביא לקייטנים שלה היא מתנפחים. אמנם מדובר על אטרקציה לכאורה שפוטה, אך לא מדובר אך ורק בחוויה שילדים נהנים לשחק בה, אלא מדובר על משמעות שונה לחלוטין מאטרקציות אחרות.

ניתן להציע לקייטנות מתנפחים מסוגים שונים, כאשר לכל סוג יש את היתרונות ביחס למתנפחים האחרים. אפשר להציע את המתנפחים הרגילים והסטנדרטיים שעושים יופי את העבודה, אולם אם כבר רוצים להשקיע, ניתן לתת לילדים את המתנפחים המשודרגים, אלה שנותנים לילדים את החוויה התחרותית בנוסף לכל. ניתן כמובן לשלב את המתנפחים ביום ספורט שמארגני הקייטנה חושבים עליו וניתן גם ליצור יום כייף שלם בתוך מסגרת ההפעלות שיש לקייטנה להציע. המתנפחים המשודרגים הם אלה שיוצרים מעין מסלול מכשולים ונותנים לילדים גם את הערך המשחקי , אך גם את הערך התחרותי יחד עם שיתופי פעולה בין ילדים ובין קבוצות. מדובר במתקנים המציעים טיפוס על חבלים וריצה עם חבלי גומי למרחקים, מה שמבקש לחזק את שריר הילד ביחד עם העזרה של החברים לקבוצה.

קייטנות יש בכל רחבי הארץ, בעיקר בחופש הגדול ואם רוצים למצוא חברת מתנפחים בירושלים, לדוגמא, ניתן בהחלט לעשות זאת באמצעות חיפוש מהיר בגוגל, או לחילופין בקשה לעזרה ממפעילי קייטנות אחרים שיכולים להמליץ על החברה המתאימה ביותר. מאוד חשוב למצוא את החברה המומלצת ביותר אך גם המקצועית ביותר. ההמלצה היא לערוך השוואת מחירים בין חברות שונות כדי לקבל את טווח המחירים הריאלי. כמובן שאם רוצים מתנפחים מסוג מסוים, כדאי לראות מי יכול לספק את השירות המדובר של אספקת המתנפח יחד עם הובלה הלוך ואיסוף בחזרה.

לקייטנות יש תמיד את המקום לגדול ולהתעצם ולהביא מתקני הפעלות מעניינים ולכל מתנפח יש את החשיבות שלו בהנאה.

מתנפחים להשכרה


אודות מוטי אקרמן

ענק המתנפחים מתמחים מזה 10 שנים בתחום של מתנפחים להשכרה בירושלים ואטרקציות לאירועים. ברשותינו מבחר גדול של מתקנים מתנפחים לכל הגילאים, החל מגיל הרך עד לנוער ואף למבוגרים.


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/40666/אירועים-משמחים-בקייטנה