שלטים לפרסום העסק | Publisher

שלטים לפרסום העסק

פורסם בתאריך 09/15/2013 ע"י איציק מזרחי בקטגוריה כללי

הדפס מאמר

שלטים הינם רכיב אלמנטרי בכל בית עסק, ללא קשר לגדלו ולאופיו. ברמה הבסיסית ביותר שלטים נועדו להודיע על קיומו של בית העסק, אולם מכיון שאנו חיים בשוק תחרותי, ברור כי השלט אינו רק כלי פונקציונאלי אלא גורם משמעותי במיתוג החברה. קיימת חשיבות רבה לכל ההיבטים הנוגעים לשלטים: החל מעיצובם, דרך גודלם וכלה באופן פריסתם בשטח. כל פרט כזה יכול להיות קריטי במידת החשיפה לה יזכה העסק בפני לקוחות פוטנציאליים.

איך מגיעים לחברת מוי סטודיו.

מבחינת עיצוב, חשוב ליצור אחידות עיצובית ומיתוגית: עיצוב השלט צריך להתאים לכרטיס הביקור ולאתר האינטרנט. באופן זה נוצרת תחושה של מוכרות, לקוח שביקר באתר האינטרנט ויפגוש בשלט בעל עיצוב דומה ירגיש כמי שביקר במקום בעבר.

לחצו כאן למדריך להתקנת שלטים.
חשוב להגדיר מראש מסגרת תקציב ולהתנהל בתוכה, שכן מחירי השלטים נעים בטווח גדול מאוד. הגדרת מסגרת התקציב תצמצם במעט את הבחירה. מבחינת סוגהשלט, קיימות אפשרויות רבות: שלטי פח, אותיות מובלטות, שלטי ניאון, שילטים דיגיטליים, שמשוניות ועוד. בחירת סוג השלט קשורה בקשר הדוק לאופי העסק, עסקים סולידיים יבחרו בשלט"נקי" ככל האפשר, ואילו עסקים בתחום השיווק יבחרו פעמים רבות בשלטים מוארים המושכים את העין. חשוב להיוועץ בבעלי מקצוע על מנת לבחור בעיצוב שישקף את רוח העסק.
לאחר עיצוב השלט, מגיע שלב ההתקנה שלו. שלט מעוצב, יפה ומושך את העין ככל שיהיה, אינו שווה הרבה אם אינו מוצב במיקום אסטרטגי ונראה לעין. בנוסף, הצבה בטוחה שלו הכרחית על מנת להבטיח את קיומו לאורך זמן. התקנת השלט צריכה להיעשות בידי בעלי מקצוע תוך הקפדה על בטיחות, ובנוסף באופן שלא יפגע בעיצוב השלט או יזיק למבנה עליו הוא מותקן. התקנת שלטים כרוכה לא פעם בציוד מקצועי דוגמת מנופים, זרועות הרמה ועוד.
לסיכום, שילוב לעסקים דורש ידע ומקצועיות. מומלץ לפנות לנותני שירות המעניקים שירות כולל- החל משלב העיצוב וכלה בהצבת השלט, על מנת לוודא שיש פיקוח על התהליך כולו ומניעת עגמת נפש בשל אי-הבנות בין אנשי מקצוע שונים.

קצת על חברת מוי סטודיו.


אודות איציק מזרחי

איציק מזרחי


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/39416/שלטים-לפרסום-העסק