מתנות לגני ילדים | Publisher

מתנות לגני ילדים

פורסם בתאריך 05/12/2013 ע"י אור אור בקטגוריה ילדים

הדפס מאמר

מתנות לגני ילדים – אפשר גם ממוחזרות

כל שנה אותו סיפור. מגיע חודש יוני, אוטוטו הגן מסתיים וצריך לקנות מתנות לכל הילדים. איזה מתנות להביא לסוף שנה לגן? זו השאלה הקבועה. מתנות מומלצות לגני ילדים יש בשפע בחנויות המתמחות בצעצועי ילדים, אבל מי מבטיח שדווקא מה שתבחרו ימצא חן בעיני ילדי הגן. והאמת שכבר קצת נמאס להביא מתנה שהולכת לארגז הצעצועים בבית אין בה שום ייחוד או קשר לסיום הגן.

איזו מתנה להביא לסוף שנה לגן? אולי מתנה שנעשתה בגן

הרי לכם חידוש, אולי במקום ללכת לחנות צעצועים ולבחור מתנות מומלצות לגני ילדים, כאלה שאם הילדים אל קיבלו שנה הבאה אז אולי אח שלהם הביא לפני שנה ואולי האחות תקבל גם בגן אחר. אולי במקום אלה תנסו אופציה אחרת. מה עושים? מתחילים בהתייעצות עם הגננות. מי כמו הגננות יוכל למצוא תשובה יצירתית על השאלה איזו מתנות להביא לסוף שנה לגן? הגננות גם מכירות את הווי הילדים, גם מכירות חנויות מומלצות וסיטונאיות שבהם תוכלו לרכוש כמות גדולה מאותו פריט ובמחיר סביר ובכלל יוכלו לתת טיפים לכיוונים. והנה לכם עוד רעיון, הילדים נהנים בעיקר מהמתנה, הרעיון שקיבלו משהו, שיש עטיפה לקרוע אותה ולגלות מה בפנים. אפשר ללכת על מחזור, אפשר להביא להם מתנה עבודת יד ולא צעצוע שבכל מקרה ייזנח בעוד שתי דקות. אפשר ליצור משהו שמשלב קישוט עם תמונה של כ לילד מחומרים ממוחזרים כמו קופסאות מיותרות, בקבוקי שתייה, גביעי מעדנים ועוד. מתנות מומלצות לגני ילדים לא בהכרח חייבות להיות קנויות, אפשר להכין בעצמכם ואפשר אפילו לשלב את הילדים בהכנה של המתנות שלהם.

מתנות לגני ילדים בעבודת יד

הרי ילדים מאוד מחוברים לעשייה של עצמם, תחשבו על הכנה של מסגרת לתמונה שכל ילד יקשט בעצמו, גם יש פה עבודה יצירה נהדרת בשעות פעילות הגן וגם יש פה מסר חינוכי של מחזור וגם של קיימות שזה אומר שימוש יעיל במה שהם יצרו ולא סתם יצירה. הם יקשטו, אתם תוסיפו אחר כך עבור כל ילד את התמונה שלו בפעילות בג והרי לכם תמונה ממוסגרת, שהיא משלבת גם מחזור, גם יצירה של הילד, גם מסגרת אמיתית לילד ולהורים מהגן וגם במחיר זול. נכון שזה רעיון מוצלח?

 


אודות אור אור


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/38375/מתנות-לגני-ילדים