מזה קריינות טובה? | Publisher

מזה קריינות טובה?

פורסם בתאריך 04/08/2013 ע"י tkidum tkidum בקטגוריה שירותים עסקיים

הדפס מאמר

 קריינות

אתם רוצים לקחת חלק מעולם קריינות? מרגישים שיש לך את הקול המתאים? הרדיופוני? זה עולם שיכול לפתוח דלתות ויכול להיות נפלא עבור המתאימים לו. כל הזמן אומרים לך שכדאי לכם להיות שדרנים ברדיו או בטלוויזיה, בין אם זה בזכות הקול ובין אם זה בזכות מה שאתם משדרים והאינטליגנציה שלכם. כדי להיות בטוחים שאתם מתאימים, גשו למסגרת לימודים מסודרת. כדי להתקבל אליה עליכם לעבור אודישן וברגע שתעברו אותו תהיו בטוחים שאתם במקום הנכון. לפני שאתם מבררים לאיזו מסגרת לגשת, רצוי שתבררו המלצות וביקורות על המקום והקורסים עצמם. תוכלו לקרוא מידע מעמיק יותר באינטרנט ולברר מה לומדים בקורסים ואם זה מתאים לכם.

מזה קריינות טובה?

אם אתם רוצים להיות קריינים טובים ולהתקבל להיות שדרנים, עליכם להיות מקצוענים אחרת לא יקבלו אתכם וקהל המאזינים שלכם לא יהיה גדול. כדי להיות קריין טוב עליכם להיות אמינים ולגרום לכך שהמאזינים יזכרו אתכם לטווח הארוך וברגע שאתם תשפיעו עליהם לקנות מוצר כזה או אחר או לחשוב בצורה מסוימת על דברים כאלה או אחרים, הראי שאתם קריינים מעולים ואמינים. ברגע שתכבשו את קהל המאזינים, הרי שאתם נועדתם למקצוע הזה. כדי להיות קריינים מעולים עליכם ללמוד במסגרת לימודים ולצבור ניסיון וללמוד מהטובים ביותר. בנוסף אתם צריכים לדעת איך "לנצל" את הקול שלכם במקרים מסוימים, כמו למשל אם אתם רוצים לשווק בושם של גבר, אתם צריכים להישמע רכים ועם טון נמוך וסקסי.

ללמוד מהטובים ביותר

כדי להצליח במקצוע קריינות אתם צריכים לקחת דוגמא מאנשים שבאים מהעולם הזה, לשמוע רדיו, לראות איך הטון שלהם מתחלף ובאיזה זמן ובייחוד ללמוד במסגרת לימודים רצינית. כמו שלומדים תואר כדי להיות מהנדסים, כך גם לגבי להיות קריינים. זה מקצוע שלא מה ובכך. זה לא מספיק שהסביבה שלכם אומרת לכם שנודעתם להיות קריינים, זה לא מה שיהפוך אתכם למקצועניים, אלא רק הלימודים והזמן. ברגע שתעברו את האודישנים ללמוד, הרי זה יראה לכם שאתם חלק מהעולם הזה ואתם מוכרחים לקחת אותו ברצינות יתרה כדי להצליח בו. יש הרבה אנשים שמעוניינים להיות חלק ממנו, אך אין מקום לכולם, לכן אתם צריכים לשאוף להיות הכי טובים שיש.


אודות tkidum tkidum


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/37997/מזה-קריינות-טובה