ספרים משומשים למכירה | Publisher

ספרים משומשים למכירה

פורסם בתאריך 03/28/2013 ע"י tkidum tkidum בקטגוריה ספרות וקריאה

הדפס מאמר

 ספרים משומשים למכירה

אתם קוראים ספרים והרבה, אך הסוגיה הרצינית היא שכל ספר חדש יקר. המחייה בארץ בין כה וכה קשה, כך שאין לכם את היכולת לקנות ספרים חדשים. אתם רוצים לקרוא, רוצים להגדיל את הידע שלך ולא להיות דבוקים רק לטלוויזיה. הפתרון הוא ספרים משומשים למכירה שבמחירם הם לא משתווים למחיר היקר של חנויות הספרים המתחרות, כך שגם אתם תוכלו ליהנות ממספר ספרים ובזול. תוכלו למצוא חנויות יד שנייה ברשת האינטרנט במנוע החיפוש ויש בכל עיר כמה כאלה, כך שאל תהיו עצלנים ופשוט תחפשו. בנוסף תוכלו לקנות ספרים משומשים דרך רשת האינטרנט, מאנשים שקנו ספרים חדשים, קראו אותם והם רוצים למכור אותם לאחר הקריאה.

ספרים משומשים למכירה

בשל הטכנולוגיה המתקדמת והצריכה האין סופית בטכנולוגיות שמקפיאות לנו את המחשבות, לדור הצעיר אין את הצורך לרכוש ספרים ולקרוא, הרי עדיף להם לצפות בטלוויזיה בסרט מאשר לקרוא את הספר שיצא לפני הסרט. הם לא מבינים שישנו הבדל מהותי בין הספר של הסרט לבין הצפייה שלו בטלוויזיה. אי אפשר לזלזל בקריאה, אנשים צריכים להיות אינטלקטואלים. אין זה סותר את העובדה שזה מהנה ומבדר לצפות בטלוויזיה, אך עם זאת לא ניתן להתעלם מהיעילות שיש בספרים. לפני הרבה שנים אנשים רק רצו לקרוא ספרים, אבל לא היה מספיק או שהכנסייה אסרה על כך, כדי שלאנשים לא יהיו דעות או שלא יתפתחו כדי שאנשי הכנסייה ישלטו בהם. הבעיה כיום היא שלא מעריכים את הספרים מספיק ואת זה חשוב לשנות.

ספרים משומשים לא שונים ספרים חדשים

אם יש לכם את היכולת לרכוש ספרים חדשים, חשבו שנית, משום שבכסף הזה תוכלו לקנות דבר אחר שיש לכם את הצורך בו ובנוסף למה צריך לשכוח מספרים משומשים? ישנם ספרים שלא מדפסים ומעתיקים אותם, כך שניתן למצוא אותם רק בחנויות של יד שנייה או דרך האינטרנט. ספרים משומשים למכירה חוסכים כסף ואפילו נייר, צריך להתחשב גם בעולם לא? אז כדי למצוא ספרים משומשים תתחילו לשאול גם אנשים שאתם מכירים אם הם ממליצים על חנות מסוימת שבה יש מבחר גדול של ספרים, כי כך תוכלו לבחור כמה ספרים במחיר של ספר אחד חדש.


אודות tkidum tkidum


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/37877/ספרים-משומשים-למכירה