הרשמה למבחן הפסיכומטרי | Publisher

הרשמה למבחן הפסיכומטרי

פורסם בתאריך 03/21/2013 ע"י ציפי זינגר בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה

הדפס מאמר

הרשמה לפסיכומטרי


אפריל בפתח ועמו אחד ממועדי המבחן הפסיכומטרי העמוסים ביותר וככל שיתקרב מועד ההרשמה ללימודים אקדמאיים, כך גם יתמלא פסיכומטרי במועדים הבאים. על מנת להבטיח את מקומך במועד הבא ועל מנת לבצע הליך הרשמה לפסיכומטרי כבר למועד המבחן הבא, עליך בשלב ראשון לבדוק מכונים לפסיכומטרי אשר יתנו לך מענה לימודי ותמיכה לכל אורך הדרך, עד לציון המיוחל.


מהו המבחן הפסיכומטרי?


מבחן פסיכומטרי הוא מבחן אשר אמור לשקף יכולת קוגניטיבית מסויימת ולחזות באופן מסויים את אחוז ההצלחה בלימודים האקדמאיים. רבות כבר נאמר עליו, שהוא אינו משקף כלום, מעמיק ההבדלים בין המעמדות ומנגד שאכן משמש הוא למדד סינון סטודנטים אשר בהחלט יכולים להתמודד עם מסלול לימודים מסויים, אך מכל הדעות בעדו וכנגדו, דבר אחד בטוח- המבחן הפסיכומטרי עוד כאן וכנראה גם ישאר ולכן, רצוי מאוד לקחת בחשבון התמודדות לא פשוטה עמו. על מנת לרכך התמודדות זו ועל מנת למקסם את הסיכויים להוציא בו ציון אשר יוביל אתכם למוסד הלימודים האקדמאיים בו הנכם רוצים ללמוד או למסלול לימודי משפטים המיוחל, מומלץ מאוד להירשם לקורסים במכוני הפסיכומטרי השונים.


האם קיימים לימודים אשר אינם מצריכים פסיכומטרי?


רוב הלימודים האקדמאיים דורשים מבחנים פסיכומטריים, אך ישנם מסלולי לימוד מעניינים מאוד, אשר אינם אקדמאיים, אך מקנים מקצועות מיוחדים לחיים בתחומים קסומים אחרים, כגון לימודי רפואה משלימה כמו לדוגמא קורס עיסוי שוודי, אותם תוכלו ללמוד במכללות השונות, בשפע מסלולי לימוד, ללא כל צורך בבחינה הפסיכומטרית.


אודות ציפי זינגר

ציפי זינגר www.justintime.co.il


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/37805/הרשמה-למבחן-הפסיכומטרי