שייט באלסקה או טיול לצ'ילה? | Publisher

שייט באלסקה או טיול לצ\'ילה?

פורסם בתאריך 11/27/2012 ע"י noah asadofulus בקטגוריה סדנאות

הדפס מאמר

אלסקה נשמעת לרבים מאיתנו בסוף העולם. יכול להיות שזה די קרוב לאמת, אבל מי שמתייחס לאלסקה כאל חור שאין מה לעשות בו – טועה טעות מרה. אלסקה היא אחת מהארצות המרהיבות ביותר והמיוחדות ביותר. אחד מהדברים שמאפיינים את אלסקה הוא שרבים מאזוריה מוקפים בים, ועל כן שייט באלסקה מהווה אפשרות מושלמת על מנת ליהנות גם מאטרקציה מיוחדת וגם מטיול איכותי.

שייט באלסקה

כדי להצטרף אל שייט באלסקה, לרוב יש להגיע לאזור צפון קנדה, משם מרבית האניות יוצאות אל עבר אלסקה. שייט באלסקה עובר לאורך החופים של אלסקה וכמובן עוגן בהם, כך שמתאפשר לכל אחד ואחת שמעוניינים בכך לרדת ולהתרשם מהערים המיוחדות ומהתרבות האופיינית לאלסקה. נוסף על החוויה הזו, שייט באלסקה מפגיש אתכם עם הדברים הנפלאים ביותר שמספק לנו הטבע: קרחונים מרשימים, חיות מים מיוחדות ואף לוויתנים גדולים שכמוהם לא תפגשו בכל מקום אחר. שייט באלסקה מעניק לכם חוויה משולבת ולכן כל כך אטרקטיבית.

טיול לצ\'ילה

אם אתם רוצים טיול שונה, אשר לא מתמקד דווקא בחוויה של שייט אלא במגוון רחב של חוויות מעניינות, טיול לצ\'ילה הוא בדיוק הטיול בשבילכם. דרום אמריקה הפכה להיות אחד היעדים המבוקשים ביותר לטיולים של תרמילאים ישראלים, אבל דווקא רבים מהם בוחרים לדלג על צ\'ילה, וכמובן מפספסים חוויה מיוחדת במינה. מדובר בארץ מיוחדת מבחינת הגאוגרפיה שלה, כאשר מדובר במדינה מאוד ארוכה וצרה. דבר זה גורם לכך שתוכלו לפגוש במהלך טיול לצ\'ילה מגוון רחב של אקלים ומזג אוויר, החל ממדבריות וכלה בקרחונים.

לא רק תחנה בדרך

רבים מתייחסים אל טיול לצ\'ילה רק כעוד תחנה בדרך, זאת בגלל שמדובר בארץ אשר שוכנת ליד פרו, בוליביה וארגנטינה, שהם יעדים נפוצים לטיולים. אבל טיול לצ\'ילה מציע לכם הרבה יותר מסתם קטע מעבר. תוכלו לפגוש שלל תרבויות מעניינות, נופים מרהיבים, מסלולים טיולים מרתקים ופלאי טבע מרשימים. טיול לצ\'ילה הוא בדיוק הטיול בשבילכם!


אודות noah asadofulus

מוגש על ידי חברת ask4web קידום באינטרנט


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/35706/שייט-באלסקה-או-טיול-לצ%32ילה