צריכים להשלים בגרויות? | Publisher

צריכים להשלים בגרויות?

פורסם בתאריך 09/30/2012 ע"י דליה גולן בקטגוריה פסיכומטרי ומבחני כניסה

הדפס מאמר

יש שאומרים שלא כולם צריכים לרכוש בגרות על מנת למצוא תעסוקה. תעודת בגרות אינה גורם המשפיע על סיכוי ההצלחה, ובכל זאת, למי שיש תעודה זאת עוד כוכבית בקורות החיים ובהחלט משהו חשוב למי שרוצה לבחור במסלולי התואר. איזה מסלול מתאים לכם? בואו ללמוד עוד על לימודים בשנת 2013.

 

הייתם כבר במזרח? כעת זה הזמן למצוא את ייעודכם, יש לחשוב בכובד ראש עלעניין העתיד והשכלה להחליט על מועד שמתאים לכם. אם תחכו יותר מדי כך יהיה לכם קשה להתחיל ללמוד. לכן צריך למהר, קבלו החלטה נכונה ואתם בעניינים!.

יש לכם 12 שנות לימוד? בגרות במחשבים חשובה לאלו המעוניינים להמשיך ולהתקבל לאוניברסיטה, אם טרם השגתם תעודת בגרות, תוך כמה חודשים תוכלו ללמוד ולהשלים, אם אתם צריכים להשלים או לשפר, יש לא מעט מסלולים מתאימים. חשוב למצוא בתי ספר עם אווירה טובה שיכולים להציע תגבור במידת הצורך ולא פחות חשוב צוות הוראה מקצועי. אם עכשיו השתחררתם- יש המון הטבות.

כמה חשובה בחינת הפסיכומטרי? אחרי הבגרויות הפסיכומטרי הוא המכשול הגדול בדרך למכללה אבל אפשר לצלוח את המשימה, ציון מוצלח עם הבגרויות יקבע לאילו תחומים תוכלו להתקבל. שכלול גבוהה וכל האפשריות פתוחות, במידה ולא תצליחו אל תתייאשו, רבים נבחנים יותר מפעם אחת בפעם הנוספת תהיו חכמים יותר.

תואר הנדסאי או כלכלה? אולי זה לא נשמע הגינוי אבל כמעט ל 30 אחוז מאזרחי ישראל. ולכם יש? למרות כל זאת הבעיה היא שרבים לא בוחרים את המקצוע הנכון עבורכם וכך מבזבזים המון זמן על תואר בתחום שאף פעם לא יעסקו בו. לכן אל תמהרו להירשם. בדקו את הביקוש לעבודה בתחום השכר המשולם בתחום והאם תתקשו למצוא עבודה? ואת ההחלטות קבלו רק לאחר מכן.

רוצים לקפוץ על הרכבת? חושבים על קרירה חדשה? בגרות במתמטיקה מעניין אתכם? קדימה, צעירים בכל הגילאים ניגשים עכשיו לשפע האפשריות הקיימות בתי ספר ומכללות- אנחנו מדינה של לימודים והמגוון רחב: הנדסאות בגרות באנגלית, לימודים בתחום המחשבים, החליטו על מהו המקצוע שהכי מתאים לכם ולצאת לדרך. תצליחו!.
 


אודות דליה גולן


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/34292/צריכים-להשלים-בגרויות