בחירת תקליטנים לימי הולדת ומסיבות | Publisher

בחירת תקליטנים לימי הולדת ומסיבות

פורסם בתאריך 09/22/2012 ע"י דליה גולן בקטגוריה מוזיקה

הדפס מאמר

מוסיקה היא מקדם האווירה העיקרי בחתונות ואירועים תקליטן עם כישרון הוא הדבר החשוב באירוע. כולנו זכינו להיות במסיבה או חתונה עם די גיי לא מנוסה- למשל די ג\'י שהחליט לנגן שירי פועטות בדיוק אחרי הריקוד הראשון, או תקליטן לחינה שבחר להשמיע שירים עצובים בדיוק ברגע שלכולם התחשק לעלות לרחבה.

 

תקליטנים מקצועיים מוכרחים יכולת לעשות שני פעילויות שונות: להיות ברגע ולדאוג לאווירה. מוסיקה לאירועים היא לא מדוייקת, חשוב מאד שתהיה שלווה ומרגיעה בזמנים מתאימים ומרקידה שעושים שמח. תקליטן לבת מצווה שיש לו ניסיון מסוגל לחוש את המוזמנים ולנווט בין סגנונות מוסיקה שונים לפי מה שהוא רואה.

ראשית כל, הכי חשוב שאתם תסתדרו עם התקליטן. הבחינו אם הצעותיו מתאימות את מה שאתם מחפשים ואם התקליטן בטעם המוסיקה שלכם. בנוסף, הכרחי להרכיב לעצמכם רשימה של שירים אהובים שיתאימו לאירוע בכדי שתוכלו להסביר לדי גיי בקלות למה אתם צריכים.

לפני חתימה על חוזה הדבר החשוב ביותר הוא לגשת ולחזות ב DJ באירוע אחר. הקפידו להתייחס לקהל, לשינוי הדרגתי בקצב המוסיקה, לתחושות הקהל וכמובן גם, האם האירוע זורם.

נדלקתם- כעת ניתן לקבוע את מה שחשוב ביותר: שיר חופה יציאה ועוד. לגבי שאר השירים כדאי לנסות לתת לתקליטן חופש פעולה, למען יוכל להחליט מנסיונו מהו השיר המתאים בכל רגע נתון. הדבר החשוב ביותר, אתם חייבים לעשות שמח ורקדו עד שהרגליים יכאבו.

כל אחד מאיתנו אוהב להתפרע אז מה! אין הרבה הזדמנויות לחגוג ציון דרך מיוחד מאורע חגיגי כמו ברית מילה או חתונה ושווה לציין אותו יחד עם כל העולם.

רוצים המלצות על תקליטנים לימי הולדת? חפשו היטב בקשו חוות דעת תשוו את המחירים ורק אז קבלו את ההחלטה מה עוד? תבואו עם המון מצב רוח תעשו שמח!.
 


אודות דליה גולן


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/34112/בחירת-תקליטנים-לימי-הולדת-ומסיבות