בחירת מתנות ליום הולדת | Publisher

בחירת מתנות ליום הולדת

פורסם בתאריך 06/18/2009 ע"י נדב בן - תור בקטגוריה קניות ומכירות ברשת

הדפס מאמר

רכישת מתנה ליום הולדת היא משימה משמחת, אך לא קלה. איך לבחור מתנת יום הולדת מתאימה ובאלו מתנה ליום הולדת כדאי לבחור? כל התשובות במדריך שלפניכם. מזל טוב!

קניית מתנה ליום הולדת היא חוויה מהנה ומשמחת, אבל לא פשוטה. אחרי הכול, לכל אחד מאתנו יש בדרך כלל כמה וכמה חברים, מכרים ובני משפחה להם צריך לקנות מתנות ליום הולדת, ויחדיו הדבר מצטבר לרכישה של עשרות מתנות יום הולדת בשנה. בחישוב פשוט, במהלך חיינו אנו רוכשים מאות מתנה יום הולדת. בכל אחת מהן אנו משקיעים זמן, מאמץ, מחשבה וכמובן – כסף. ישנם כמה עצות וטיפים שעשויים לסייע לנו לבחור מתנה יום הולדת ביתר קלות, ולקצר את תהליך הרכישה של מתנה ליום הולדת.

• מה תרצו במתנות ליום הולדת? אחת הדרכים הפשוטות לקניית מתנות ליום הולדת, היא פשוט לשאול את מקבל המתנות במה הוא מעוניין. אם מדובר במכר קרוב או בבן משפחה והיחסים ביניכם טובים, אין סיבה שלא תתייעצו במקבל מתנת יום ההולדת עצמו. גם אם בעל השמחה לא ידע לנקוב בדיוק במתנות יום ההולדת בהן הוא מעוניין, אבל בהחלט יוכל לכוון אתכם לכיוון שמתאים לו.

• התייעצו עם האנשים הקרובים לבעל השמחה: אם אתם לא חשים בנוח לשאול את בעל השמחה באילו מתנות יום הולדת הוא מעוניין, אתם יכולים לנסות לשאול אנשים מהמעגל הקרוב אליו. חברים קרובים, בן או בת זוג או בני משפחה, יוכלו בדרך כלל לתת לכם כיוון באשר למתנות ליום הולדת שעשויות למצוא חן בעיני החוגג. אלו גם ידעו, על פי רוב, לספר לכם באלו פריטים הוא כבר מצויד. התיעצות עם חברות ,מומלצת בעיקר במקרה של קניית מתנות לאישה, שאינכם רוצים לאכזב.

• מתנת יום הולדת קבוצתית – שמחה כפולה ומכופלת: אחת מהדרכים לשבור את שגרת המתנות ליום הולדת, היא להתאגד מספר אנשים בצוותא ולקנות מתנות ליום הולדת ביחד. אם בדרך כלל אנו בוחרים מתנות ליום הולדת במסגרת התקציב שלנו, כאשר מתאגדים מספר אנשים ביחד התקציב גדל כמובן, ואפשר לבחור מתנות ליום הולדת בסדר גודל אחר, שיפתיע וישמח את בעל השמחה אף יותר.


 


אודות נדב בן - תור


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/3401/בחירת-מתנות-ליום-הולדת