אומנות יצירה המפתחת את היצירתיות | Publisher

אומנות יצירה המפתחת את היצירתיות

פורסם בתאריך 08/03/2012 ע"י אופיר בן צור בקטגוריה אומנות

הדפס מאמר

 
אומנות יצירה המפתחת את היצירתיות

 


ידוע כי נשים רבות מחפשות אחר תחביבים מעניינים לשלב בשעות הפנאי שלהן, ואכן לטובת זאת קיים מגוון רחב של סדנאות יצירה לנשים, אשר אלה למעשה ממלאות את שעות הפנאי בצורה אופטימלית מאחר ומדובר על העשרה יצירתית בין אם מדובר על יצירה אומנותית של תכשיטים מסוגים שונים ובין אם מדובר על יצירה של פריטים שונים מעץ ועוד.. כאשר באלה אפשר ליהנות מחברה איכותית ומהנה ובנוסף מפיתוח הפן היצירתי של המשתתפות.


כיצד אומנות יצירה מפתחת את המשתתפות?


מאחר ובסדנאות השונות כמו למשל סדנאות חריזה יפנית המשתתפות מקבלות אינפורמציה מעניינת, הבאה לידי ביטוי ברעיונות שונים וטכניקות מעניינות, הן מפתחות עצמן מבחינה יצירתית ואומנותית, מאחר והן קיבלו את הכלים הבסיסיים ליצירת תכשיטים כך שהשלב הבא יהיה יצירה באופן עצמאי של יצירות שהן פרי דימיונן כאשר תוך כדי היצירה הן מפתחות את חוש היצירתיות. והרי ידוע כי על מנת לשפר את חוש הדימיון והיצירתיות אין כמו היצירה והאומנות מהסוגים השונים.


באיזה אלמנטים משתמשים בסדנאות יצירה?


ניתן למצוא מגוון עצום של מוצרים אשר משמשים ליצירות שונות כגון: מוצרי עץ לעיצוב, מוצרי פוליאסטר, דפים ובריסטולים מסוגים שונים, מגוון רחב של מדבקות לעיצוב, אלבומים לעיצוב, צבעי זכוכית מסוגים שונים, טוליפים מקצועיים, לכה על בסיס שמן\\מים, צבעי שמן ליצירה, צבעי בד מסוגים שונים, סטנדים בגדלים שונים, מבחר גדול של כפתורים לעיצוב, פפיונים ופרחים שונים לעיצוב, מגוון רחב של צורות של חלקי מובייל, סוגים שונים של דבקים, בדים מסוגים שונים, מגוון רחב של מוצרי תפירה וסדקית, מבחר רחב של שרשראות לעיצוב, סרטים לעיצוב, חוטי פיירליין לחריזה, מגוון רחב של כלי עבודה, חרוזים יפנים מסוג מיוקי ליצירה, חוטי עור בגדלים שונים, יצירה עם אבנים וחרוזי קריסטל ועוד ועוד...


למידע על סדנאות גולדפילד


הערך המוסף של סדנאות יצירה


בסדנאות היצירה ניתן להשיג פרט ליצירה, אף שיפור בהרגשה והתחושה הפנימית, וזאת מאחר ועל ידי היצירה ועיסוק בה יש אלמנט של רוגע ושלווה מאין כמותם, והרי יש מונח ידוע והוא "ריפוי בעיסוק" אשר בא לידי ביטוי בסדנאות בצורה יוצאת דופן. כמו כן, על ידי העבודה בחברה יצירתית המאופיינת כרגועה ומהנה יש הרמונייה בין המשתתפות אשר לוקחת חלק בילתי מבוטל בתחושת הרוגע והשלווה על היוצרת.


אינפורמציה נלקחה בין היתר מהאתרים הבאים


http://www.magicart.co.il/%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%AA


http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%94


אודות אופיר בן צור

אופיר בן צור


הדפס מאמר

גרסת הדפסה למאמר:

http://www.publisher.co.il//article/33014/אומנות-יצירה-המפתחת-את-היצירתיות